לפני אני מסביר איך הוא נמדד, לראות קצת את הפופולריות. הפופולריות הוא מושג אשר במשך זמן מה כבר לדבר, במיוחד על ידי אנשים אלה מוקדשים עושה קידום אתרים אופטימיזציה – ו. קורה כי החישובים המתמטיים אלגוריתמים מורכבים – להשתמש בהן מנועי החיפוש כדי לחבר שלה אינדקס של אתרים, במיוחד גוגל מיקום Pagerank שלו, להרהר הפופולריות של האתר, להעניק לו את אינדקס זה יהיה סוף סוף לשים אותו במקום בו הוא מופיע כאשר המשתמש מבצע חיפוש. קורה די הרבה זמן כבר, גוגל אינו מספק את מילות המפתח, IE מתעלם מקטע הקוד המכיל אותם (לדוגמה:), אשר לא אומר שזה רעיון טוב השאר לשים את מילות המפתח תיכנות של דפי אינטרנט. גוגל מתעלם מהם, אך מנועי החיפוש או ספריות אחרות כן לשקול אותם. גוגל לוקח בחשבון שני גורמים חשובים: טקסטואלי תוכן (טקסט הכלול באתר) והפופולריות, נמדד במספר של קישורים נכנסים לאתר שלך אולי. כמה עוד אתרים likeen לדף, גבוה יותר את הפופולריות שלך.

אבל, לא כל קישורים נכנסים זהים. ככל Pagerank של האתר שמחבר אותנו, גבוה יותר יהיה שלנו. Penalized, לדוגמה משקים קישור לאתרים PageRank אפס. זה יגרום נזק Pagerank שלנו, מאחר שהוא מחושב כי אפס עם שאר Pageranks אחרים, ופגעו בסופו של דבר אנחנו (בית הספר כאשר יש לנו עשרות שני אפס, הממוצע הוא שש עם שישים ושש, כלומר לגמרי מהרגלו הערות טובות שהיו לנו). אבל כמו גם קישור מדף עם PR של אפס פוגעת בנו, קישור טוב מתוך אתר עם PR גבוה יותר מאתנו linkee, נהנה לנו הרבה. שים לב כי ה PR הוא (שהושג דרך חישוב מורכב אחר שחל על-ידי Google) גודל העובר אפס עשר, להיות האחרון, כמובן, את הציון הגבוה ביותר. ישנם מסוימות הכנס הארצי במיוחד עבור מוזילה פיירפוקס או סרגלי כלים לדפדפנים המספקים את יחסי ציבור עבור כל אתר אינטרנט שבו אתה מבקר. ב התוצאה, האינטרנט הוא ישות הדמוקרטית, כלומר את הזוגות הצבעה מסייע למקם את עצמנו טוב יותר.

אבל במציאות, אריסטוקרטית, כי לא כל קולות שווים. כאן נולד הרעיון של איכות קישורים, כלומר אלה העונים על שני תנאים: כי הם dofollow (תכונה מועתק בקוד האתר) ואתרים PageRank גבוה. שוב, לאחר מכן, אנו מוצאים הנחת היסוד כי פרט קטן טוב הוא יותר ארוך ורע. מספר קישורים חיצוניים באיכות לעשות ניסים עבור SEO שלנו. איך להשיג קישורים נכנסים על פי איכות, ובכך מעדיף שלנו מיקום במנועי החיפוש? כי יוצאים הוא עוד פוסט. אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור