במאמר זה אני אחשוף את הפתרון האולטימטיבי לכל הבעיות הכלכליות שלך במילה אחת! אתה חושב אני מגזים, אבל זה נכון. המילה שאני מעדיפה היא: חינוך. זה אפשרי כי, כמו הרוב המכריע של אנשים, מחכה להזדמנות הזאת או את נוסחת הקסם הזה שתפתור את כל הבעיות הכלכליות שלך. זה אפשרי חוזר או חזר על הנחרצות, להשתמש בחוק המשיכה (או דברים דומים), מתוסכל סוף סוף ללמוד כי אין סוף סוף פועל לסייע הכלכלי. החדשות הטובות הן שיש משהו זה תמיד עובד: החינוך. אני לא מתכוון פשוט ללמוד במכללה, לקבל תואר, עבודה טובה עם \"משכורת טובה\". לא! . אני מתכוון למשהו הרבה יותר מעשית של basic: איך לנצל את הכסף שלך! לוקחים את העבודה פשוט לקרוא כמה שורות, תלמד כמה היבטים חשובים של עושר.

אם אתה מרוכז אך ורק על הגדלת ההכנסה שלהם, לעולם לא תהיה עשיר! * שימו לב לרגע וארבעת העמודים של כלכלתה: 1. – להגדיל את היקף ההכנסות 2. – להגדיל את תכונותיו 3-להקטין את החובות שלך 4.-להפחית את ההוצאות שלך במהירות. תראה מה זה אומר \"להגדיל הכנסות\"… הכנסות לחלק אותן לשתי קטגוריות: ל) הכנסה עבור עבודתו: הכסף שצברת עם העבודה שלו או את הרווחים של העסק שלך.

לא משנה כמה earn, אם הוא. יפסיק לעבוד לא תקבל יותר הכנסות. (b) הכנסה פסיבית: להפנות הכסף שנצברו במהלך העבודה באופן פעיל. כאשר יש לך מספיק הכנסה פסיבית תקבל חופש פיננסי המפורסם. כדי לנצח את ההכנסה סוג פסיבי, במילים אחרות, על מנת להשיג חופש הכספים, באופן מסורתי עליך להגדיל את המאפיינים שלהם אז הם עבדו בשבילך. אך יש מאפיינים, עליך חסכונות והשקעות. אם עד כה לא היה חינוך פיננסי, יש חסכונות לקנות נכסים, לא כולל השקעות, אל תתייאש, עדיין יש הזדמנות נוספת: אינטרנט! האינטרנט מאפשר את האפשרות של יצירת הכנסה פסיבית (בזמן שינה) עם השקעה מינימלית. הבעיה היא שיש לך לדעת כיצד… שוב פעם אתה צריך חינוך. בעיתון כתוב ש ישראל קץ הוא זה שבקיא בנושא. אם אתה רציני להשיג חופש כלכלי שלה ליצור אינסוף מקורות הכנסה עם גישה לאינטרנט, אתה צריך להתחנך כראוי. חינוך טוב יותר במובן זה יקבל אותו במועדון שיווק באינטרנט ידידי אלווארו מנדוזה. אני מאחל לך את הטוב ביותר של הצלחות, משטרת Gabriel אם אתה מוכן לעשות את הצעד הראשון לקראת חופש כלכלי, אנא לחץ כאן:.