כיצד להתחבר עם אנשים. Jonny מרטינז התקשרות עם אנשים דורשת מאמץ, בשביל זה אנחנו צריכים תקשורת מיומנויות, הרצון לשינוי אנשים שיעזרו להם, ולהביא הידע העמוק של מטרה או אישי, אז אתה יודע בדיוק היכן המשימה שלנו אנשים. התנודתי אנשים: עלינו ללמוד לאנשים ערך אם אנו רוצים לטפל בהם, להתחבר אליהם. כמה מנהיגים להסחף בחזון שלו כי תשכח את חסידיו בשני, לא מבלה זמן רב לפני לאבד את הקשר עם אותם. המנטליות לשנות דברים: אנחנו צריכים של דברים שינוי דפוסי חשיבה, אנו עשה זאת רק אם נאמין בעצמנו, אנו מוכנים לתת את עצמנו לאחרים. אנו מאמינים כי אנו יכולים לשנות דברים, אנו יוצרים אחרים יכולים לשנות דברים, אנו יוצרים יכולים ההודעה שלך לשנות דברים, אנו מאמינים כי ביחד אנחנו יכולים לשנות דברים. כל האנשים יש את היכולת לשנות דברים, אנו חייבים להאמין ולפעול.

למצוא היבטים משותפים: ליצור עמנו קשר עם אחרים, עליך לחפש בהיבטים המופע הראשון נפוץ, בו אנו מסכימים עם אחרים, תהליך תקשורת הוא הרבה יותר קל אם אנו מוצאים דברים נפוצים שיכולים לעזור לנו להתגבר על מכשולים. היבטים משותפים אלה יכולים להיות רבים, תחביבים, מחקרים, האינטרסים. אנשים חשים בנוח יותר עם מישהו חולק דברים איתם. ליזום קשר עם אחרים: מנהיג טוב, אנשים מעולם לא צפוי להתחיל קשר, הוא מעדיף תחל, עבור אל המקום שבו אנשים למצוא מכירים אותן היטב. להכיר ולכבד את ההבדלים עם אחרים: עלינו להבין שכל הן שונות, נקודות מבט שונות, להכיר ולכבד את difrencias האלה פתוחות מצפן האמפתיה כלפי אחרים.

מחקר נהדר של אישים ואינטראקציות שלהם הוא אנאגראם האישים. לנסות להבין לפני להבין אותם: ברגים זה חשוב מאוד בהתפתחות של אמפתיה, אם אנו מנסים להבין את הזולת, נהיה שמסוגל לטפל התקשורת שלנו בכיוון לצרכים אלה של חסידיו שלנו. לתקשר עם הלב: לאחר שהכרנו גם אנשים, interess שלהם, יש היבטים coumnes של encontardo, אנו חייבים להודיע לך מה אנחנו רוצים לעשות זאת עלינו centranos בלב, להיות אמיתי וכנה, כאשר אנו מדברים על ממרכז אנרגיית החיים שלנו, אנחנו אנשים magnetizamos. אימות של נקודות inlfluencia: ראשית אנו חייבים להעריך את החיבור הנוכחי שלנו, כמה חזק הוא הקשר שלנו עם בני אדם, כה חזק הם קשרים אנו עם אותם ולאחר מכן נסה להתחבר לרמה עמוקה הרבה יותר, להשקיע יותר זמן עם אנשים למי אנחנו רוצים להשפיע. לבסוף, לאחר ההתחברות, לתקשר התקוות והחלומות שלנו, להעניק לו מראה על העתיד המשותף שלנו, invitemoslos בצע בטיול, ובכך להשיג את המטרות שלנו, מה מהם.