המוות הוא חלק מהחיים, גם אם יהיו הפסדים קשים מאוד להתגבר. ילד הוא הקשה ביותר, אבל גם אלה של הבעל או האישה ב מלא הנוער, או של אדם אהוב במיוחד. עצבות ואי נוחות יכול להיחשב נורמליים – תלוי בעוצמת התגובות ומשך הימנו אשר מטרידות ואתה צריך לחפש עזרה מקצועית. אובדן אדם אהוב הוא הדבר הכי קשה שיכול לקרות לנו בחיים. הסבל הוא בלתי נמנע, אבל זה נורמלי כי הכאב הולך לתת דרך ורגשות אחרים פחות חריפה, כגון עצב, קבלה, נוסטלגיה, – בסופו של דבר – את הצורך להמשיך עם הקיום שלנו. ואז לנתח את ההיבטים של דו-קרב, כאשר הוא פתולוגי, כאשר לא, יתר על כן, שאתם שואפים להתגבר על המשבר שבו הטוב והאיכותי ביותר. קרב היא מילה שמקורה הלטינית dolus, כלומר הכאב. הדו-קרב הוא תחושה של אובדן נגרם מותו של אדם אהוב.

האדם והחברה בה הוא חי, הדו-קרב יכולים להיות בהתאם יותר או נקודה פחות חזק, עמיד יותר או פחות, אבל בחלק זה נורמלי כי אתה הולך passivating. הקריטריונים כך דו קרב יכול להיחשב נורמלי או פתולוגי רק מומחה צריך לתקן אותם, אך חשוב להדגיש כי 30% אנשים שנכשלו לפתח דו קרב כראוי נוטים להיות התקפי הפניקה מאוחר יותר. מסיבה זו, זה חיוני כדי להעמיק את הכאב, להתגבר עליו, במקום לשלם את המחיר הגבוה של להכחיש את מה שקורה לנו היום. מהו משך הזמן הממוצע של דו קרב? הכאב נחשב נורמלי כאשר ישנן תגובות של עצבות, נדודי שינה, אדישות, אובדן משקל, וכו ', לתקופה, כ, חודשיים לאחר מותו של יקירכם. אם כך, אין צורך לחפש עזרה מקצועית. עם זאת, משך הזמן של תגובות אלו משתנה מאוד קבוצות תרבותיות אחרות ועל אנשים אחרים.

מתי להתייעץ עם איש מקצוע? התגובות הבאות להתרחש במהלך יותר מחודשיים, הדו-קרב יכול להיחשב רציני ומתאים לחפש עזרה מקצועית:-רגשות אשמה לדברים המנוח קיבל או אשר לא ניתנה כשהוא היה בחיים. . תחשוב כי אחד צריך למות איתו- -תחושת טוריזם. -איטיות של תנועות. -הדפסה של קולות או רואה התמונה חולפת של אדם שנפטר. . הזיות מהן ההשלכות של קרב לא מעובד? במסגרת קרבות פתולוגיים או קשה, ישנם סוגים שונים בהתאם לשעה: הדו-קרב כרונית: לאחר שנה וחצי, או יותר, האדם מראה את אותם סימפטומים בהתחלה. קרב מפגר: מושפעים מונע עצמו מרגיש צער. לדוגמה, אמא עם ילדים קטנים, אשר הפך אלמן, אסור לבכות, כי אתה צריך לעבוד קשה כדי להוציא את המשפחה שלו. קרב Exagerado: האדם נעול בתוך הבית שלך, ממשיך לפעול כאילו התגורר הנפטר. ישנם ללא עיבוד. הדו-קרב רעולי פנים: לא בפנים. קיבלתי את מותו. זה צנוע לדבר על הנושא. עם הזמן הפרעות פסיכולוגיות, שהם אף פעם לא מתמודדים, כגון התקפות של חרדה, דיכאון, חרדה, וכו ' מה יכול לעזור? כדי לחזור למצב נורמלי, האדם מושפע צריכה לחזור לקצב של החיים שהיה לפני האובדן. מצב הרוח תלוי הפעילות הכוללת. לדוגמה:-יציאה והתבוננות מוסחת, מאז הרבה נשארים לבד וגם בבית גרוע התמונות. מומלץ להתחיל משהו חדש, למשל קורס; במיוחד אם זה עניין תלוי ועומד לא התממשו בעבר, בשל חוסר זמן או רווחים אישיים. -לדבר על אדם יקר עם בן משפחה או חבר, רגועה יותר. וזה תסמין שהייתה. קיבלתי את מותו. להפוך את הפעילות הגופנית, כי זה מאפשר לנוח טוב בלילה, מפיג מתחים, מעלה את המצב רוח. אם זה נעשה הרבה יותר טוב מהבית. -לאכול באופן קבוע. בהתחלה זה עולה כדי לשחזר את התיאבון, אבל עלינו לשאוף. באפשרותך להתחיל על ידי אכילת כמויות קטנות של מזון על הארוחות העיקריות, ולאחר להגדיל בהדרגה את כמות . טיפין טיפין -בצע מסייע שגרתי לא מרגיש ולרוקן. מסורות קבוע גורמים לנו ליצור קשר עם המציאות. כן, הנוהל צריך להיות עצמו, – לא צריך להמשיך את הפעילויות שהיו משותפים עם המנוח, כי אתה תזכור אותו כל הזמן, עם כאב.