כולם עוברים זמנים קשים, אנו לא יכולים להימנע עם זאת, יש כלים הנפש תמיד בהישג יד, לאפשר לנו להתמודד עם הרגעים האלה בצורה הטובה ביותר שאפשר, שכן דרך אחרת יכול בסופו נופל לתוך ייאוש, במקרים קיצוניים, והייאוש שלנו עלול להוביל תוצאה קטלנית. כמו גם אחד צריך כלים מסוימים כדי לתקן מכשיר המפרקת, אנחנו גם צריכים כלים מסוימים להלחין לנו mismosa. להלן אני אחלוק איתכם כמה כלים בסיסיים כך נוכל ללמוד להישאר חיובי אפילו ברגעי מצוקה הגדול ביותר. לנסות ולהפנים אותם בצורה הטובה ביותר, ולאחר מכן הם יראו כי טוב שווה מאמץ קטן. שמור לנו חיובי הוא באמת סוג של אמנות כי עלינו ללמוד להתמודד.

אולי בהתחלה יש קצת מסובך, אבל עם קצת משמעת, תרגול והתמדה, נהיה אופטימיים באמת אנשים, וגם באמצעות כתוצאה מכך, אנחנו נוכל להישאר חיובי גם ברגעים הקשים ביותר של מצוקה. מי לא בילה כי פתאום נראה כי יש כבר קונספירציה מוזר כך הכל משתבש? אנחנו מאבדים את העבודה, את הקשיים הכלכליים, סבלנו של הפרידה, הבגידה של מישהו שאנחנו אוהבים הרבה, אנו מקבלים חולים או אפילו לסבול לאובדן בלתי הפיך של יקיריהם. אנחנו לא חינם על פי שדבר; להצליח לנו מהסוג הזה הם חלק של החיים, מתישהו, יהיה במוקדם או במאוחר, אנחנו מנגנים חי אותם; עם זאת, לא אנחנו יכולים הבה להביס, שכן המטרה שלנו בחיים היא להיות מאושר, וכמובן, יכול לסבול bajonesa בזמנים מסוימים, אבל תמיד חייבים להעלות אותנו, להסתכל קדימה. למרות שזה נשמע עודפים או סותרות, רק אנחנו יכולים לאבד הוא שאנחנו לא מוכנים לנצח. הכל תלוי בנו.

ובכן, אומרים את זה שאני מציע כלים המובטח. נזכר כי חשוב לך ללמוד שימוש aa עם משמעת, תרגול ואמונה מעל לכל. עליך להאמין כי אתה תוכל להשיג מה אתה מציע. פעולות אשר אתה מתחייב לא תשרת שום דבר אם אתה לא לגמרי משוכנע שאתה מסוגל להשיג אותם. קבלת. זהו הצעד הראשון והחשוב ביותר להתחיל בדרך של שיפור. יש צורך לקבל את מה שקרה לך או שאתה לוקח; לסרב לתת אותו או renege נגד אותו הוא לא לעשות כלום, יהיה רק עיכוב תהליך הריפוי שלך. הוא משנה למה? אני על-ידי באר, קרה לי, עכשיו אני רואה מה hagoa. קרב. למרות שזה אולי נראה אירוני, הוא צריך לעבור דרך שלב של צער, זה לא בהכרח צריך להרוג מישהו. כאשר אנו עוברים להיקרע, אובדן של עבודה, קשה באופן כללי, אנחנו צריכים לקחת לנו קצת זמן להתבולל היטב. לתת לנו מקום, מרחב נשימה, רגע כדי לחשוב ולאחר מכן שוב כדי cargaa עם יותר כוח. תן לנו כוחות. תמיד כדאי להקשיב ייעוץ אנשים אשר אנו לבטוח, אבל אף אחד לא טוב יותר לנו לדעת על מה מניע אותנו להילחם בכל יום. לחשוב על כל הסיבות שיש לך ללכת קדימה, ואפילו תוכל לבצע רשימה. אנשים, חלומות, מקומות יכול להיות אף אחד יותר טוב אתה יודע את זה. לראות את הצד השני. שאל אותי מדוע? זה חסר תועלת לחלוטין, אך יבקש רק למה? זה יכול להיות מועיל במובן מסוים. כל הדברים עוברים משהו, אז בואו לנסות למצוא את הצד החיובי לבעיה. אם מעגל נסגר, יתחיל משהו יותר טוב, אם אנחנו שפוספס משהו, אנו ירוויח הרבה יותר, זה עניין של מנסה לראות את הצד השני של הבעיה כדי לשמור על קשר חיובי. פרוייקטים חדשים. אחרי שעשית את האבל שלנו, זיהו את הסיבות עבור אלה שרוצים להתקדם, שיגיע הזמן בו פעולה. אנחנו מוכנים עבור לצאת canchaa שוב, לעורר אותנו עם פרויקטים חדשים, זה הזמן שוב לקחת סיכון וזה לתת אמון שוב, שהוא משהו שלא אנחנו לעולם אל תאבד, מה הוא הולך להגביר את היכולת שלנו כדי לשמור על קשר חיובי. מדיטציה. מדיטציה מאפשרות תרגול יום יומי בחיינו, היא די בריא עבור השכל. להפריש 15-30 דקות של יום שלנו כדי לשים את השכל ריק ולאחר מכן התחל להמחיש דברים חיוביים יגרום לנו נכס עצום. מדיטציה היא כלי חיוני, כך אנו יכולים לשמור על האיזון שלנו. אם הוא הופך להיות חלק השגרתי שלנו, אנו מוצאים את רבים התשובות שחיפשנו אותם כמה דקות. אני מזמינה אותך להתנסות בפרקטיקה כלים בסיסיים אלה כדי לשמור על קשר חיובי; הם פשוט למדי, שווה את זה. אליענה המייסד והעורך של Creaturealidad.com, נותן התנהגויות שמונה שיביאו לך ההצלחה, prosperidada את כל שבוע המידע הטוב ביותר על חוק המשיכה, חשיבה חיובית, הצלחה, מקרים, טיפים, תרגילים, גליונות עבודה, ועם יותר ההרשמה לניוזלטר של ספר דיגיטלי. כדי לקבל את ספר דיגיטלי, לחץ כאן: