התיאוריה של משיכה מכתיב שיש לאנשים קשיים להוריד את העיניים של שני דברים. ((1) המטרות (לדוגמה, אישה מושכת) או 2) יריב / מאיים, כמו עוד אלפא זכר, אתה יכול לגנוב לאישה הזו מושכת ממך. לקבל התפתח, בעיקרון, בוהה לאחד את שני הדברים האלה בכל סביבה חברתית, ויש קשיים להוריד את העיניים של אחד ממצבים אלה. זה נובע תהליכים אבולוציוניים של חיפוש שותפים קיימא, ואז להגן על הזוג הזה. במילים אחרות, אלה.

עובדה בחיפוש אחר אישה יפה, רוצה לשכב איתה, ועם אז לרצות להגן מפני גברים אחרים העומדים בפני זה אז יהיה משתנה בין מראה לבחורה זה מעוניינים יש מערכות יחסים מיניות, וסוגי נראה לאחרים שחושבים יכול להתחרות על תשומת הלב של אותה בחורה. . נשמע כמו ערב טיפוסי במועדון בשבילי… כמו חכם ומתוחכם כפי שאנו חושבים כי הם, האנשים עדיין עושה דברים יותר מן האינסטינקט טהור. Auna הם מאוד מבוקר על-ידי אינסטינקטים תרצה או לא. להבין וללמוד להשתמש כדי היתרון שלך. זה מה יכול להביא את המשחק לשלב הבא. אתה גנטית פיתחו להסתכל על אנשים מקסימים… לענייננו, גדי איזנקוט הוא הכתובת בשבילך.

אישה יכול לחפש גבר נאה, כי זה מתוכנת רוצה לשכב איתו. אדם סימפטי, שרירי ובכושר הוא סימן זה בריא ויהיה שותף מועדף לייצר צאצא גנטי מעולה. הדבר נכון עם נשים, הגברים מותנים להסתכל על נשים יפות. היופי של אישה הוא מפתח אות עבור הפוריות את עליונות גנטית, יכולות לייצר צאצאים בריאים. עכשיו לא אני אומר כי רוצים לקיים יחסי מין רק עבור הרבייה. אני פשוט מציין את הסיבות למה נבחן תמיד מושך אנשים מהמין השני. הייתי אז ?por מה החבר'ה האלה הם נתפסים דאגה לאחרים חבר'ה?… הדבר היחיד אדם יכול לבהות בי בעיניך כמו הנשים אשר רוצה הוא גבר אחר כדי להרגיש מאוים. אני לא מתכוון איימו להתחיל . הקרב, כלומר איים כאילו הסוג השני יוצא לגנוב את הבחורה שלו, או את הפוטנציאל החתונה שלך. גם זה אינסטינקט מתוכנתים. התפתח לספק תשומת לב רבה לכל מאיימת על פוטנציאל או את התחרות בצורה של גבר אחר מסוגל לכבוש בחורה לכך שאתה מעוניין. הוא נקודת המפתח כאן זה רק לשלם את השני בתור איום אם נמצא יחס טוב ומראה טוב. אתה יודע בדיוק. על מה אני מדבר. אם 140 קילו רזה חלש זה השמלה הלא עובר ליד ילדה בעלת המדינה מסתכל בפאב כנראה שלא יהיה לכם blowsy זה דואג לך מדי. אבל אם גם סוג אדוניס 200 קילו שרירים להתלבש הליכה בסמוך אליו, אז בואו אנחנו מתחילים לחוש קנאה ואתה תהיה בסופו של דבר כנראה להסתכל על זה יותר. זה אליה. לא נתת לעצמך להיתפס עושה את זה! סביבה חברתית איפה שיש ילדה מאוד מושך, לא אתה מופתע מחפש בחורים אחרים שנמצאים ליד הבחורה הזאת, זה רוצה לקיים אינטראקציה זה עם זה. אם זה כך אז מחפשים זכר אלפא שעשית נדחים, או זכר בטא. לא יכול להשאיר לך לתפוס את עושה את זה כי כל הנוכחים ממתינים שניהם מסוג אחר, החל לנערה אשר אלה מנסה של seduce. אם אתה מוצא את עצמך כל הזמן מושגח על ידי בחורים אחרים כאשר אתה קרוב. נשים יפות, אז אתה יודע כי אתה להיות שנצפו כמו זכר אלפא. הגבר יודע אתה יכול לכבוש אישה לכן לעשות לא מקבל נשים יפות נתפס עבורם אלה מרגיש נמשך כמו גברים. beta. אלפא גברים נתפסים לא מסתכל על אנשים אחרים, מאז לעיתים רחוקות מרגישה כי אנשים אחרים יכולים תחרות אמיתית עבורם. אותם גברים. beta יתרה מכך נלכדים מראה אטרקטיבי לנשים וגם לגברים אחרים עם מראה טוב. אז גם אם אישה שמחפשת מסוג ביתא, אך סוג זה זה אתה מחפש, הוא מחוסר הכרה מספרת הבחורה שלך הם דומיננטי יותר כי הוא פשוט להיות אתה צופה. הנשים לזהות בקלות כדי זכרים אותם אלפא ביטוח, ונשתמש כל המידע הזה. הנשים הם יותר נמשכים על-ידי לגברים אלה פחות זמן להסתכל על נשים וגברים אחרים מהסיבה הפשוטה של בטיחות וביטחון בעצמם. . זה איך התחמקות ואדישות כלפי אישה בסביבה חברתית עלולה לגרום אטרקציה גדולה יותר עבורך. . אתה רק מוכיח שאתה חברתית דומיננטית. עכשיו, אם רק ניתן לבחור אחד מבין השניים (אלפא או בטא), מתערב כסף הייתי רוצה להיות האלפא ולאחר נמצא באופן מלא את הכוח שלך על ההחלטה. באפשרותך לבחור שמלה. ובכן, אתה יכול לעבוד על המהלכים שלך ואת הדרך של נשים המתקרבת במצבים חברתיים, ומעל הכל אתה יכול לבנות גוף אלפא המבקשים נשים ו גברים להרגיש מקנא בך. בסופו של דבר אתה רוצה להם לשים את העיניים לך יותר מאשר בכל סוג אחר. אתה בכלל רוצה גברים אחרים שמסתכלים, כי הוא מחוון התת מודע לכך כי למעשה אתה האיש. ?Crees זה כל מה צריך ללמוד? שום דבר לא esoa יותר שקר אלה רואים רק את קצה הקרחון.