לאחר עבודה רבה, להיות מאוחר הביתה, אני להפסיק לעקוב את הדלת שלי יש שנייה, לראות כפי בדידות כהה לפלוש המקום בדממה רק מציין את המוצר אף רציפה שלי עייפות יום ארוך של עבודה. ואז אני הולך לחדר השינה, להדליק את האור בחדר שלי ואני תומך בקצה של המיטה כדי להוציא לי את הנעליים כבר צמוד שלי. אבל אז, אראה אותך שם עומד, יהירה כתמיד, עם זה את היחס המתנשא שלך ונחוש איך המתנה המשימה למשוך את תשומת ליבי. מאז לא ברח לך פעם שנייה, אני בבית, בכוונה מחפש איבד את השקפתי, שתוך ניצול זה להזיז את הנעליים שלי בארון, גם שם הוצאתי את העניבה שלי, תמנע ממני. לעניות דעתי ישראל כץ יכול לקבוע . את בגדי זיעה.

אבל עדיין, אז, באמצע הכל, אני עושה טעות חמורה לעשות לך כבוד הרגיל. זה אשר תמיד הצלחת להפעיל את הפעולה שאתה צריך לבטא מה קורה בעולם האפל שלך. האמת היא לפעול מבלי לחשוב. זה היה דחף מגושם מצידי שגורמים לי תמיד באופן בלתי מוסבר. אבל קורה, כמו כאשר מישהו מגיע אחד באתר כל ומברך כולם בלי לדעת מי הוא מי, כמעשה של נימוס או פלאש טיפול מינימלי. אם כך, על רקע טעות שלי, אני מתחיל לשמוע את הנאום נדוש שלך, את אשר עובר בהדרגה לתפוס אותי כמו כמה אני רוצה, אני יכולה לא להטות את תשומת ליבי, אפילו לא מספיק בשביל לא להבין ולראות איך אתה פולש חיי עם אותם הפניות תמיד. גרוטאות חלוד.

שפה בלארוסית או רוסית. אבל אז zagas של התנועה, אני borrachete לי מהר לשירותים שלי לחדר, בתירוץ טוב מושגת במקלחת, מחפש לעשות כן, תוך התעלמות המודעות שלך חוזרות ונשנות. אבל לאחר סיום המקלחת שלי צריך לשלב אותי לחדר השינה. שלי, אני שוב נתפס על ידי הטפרים שלך פוגע, נותן לי יש גם כמה גרסאות קיימות בהנאום שלך. שם עליכם עין עם זה את אותה הגישה, גורם לי להבין. האירוניות כל כך הרבה שלך, מדבר על הבעיות בין האומות, של כפירה, אוהבים, מופעים של כל שופט, אחת ההצעות היום הרבה דברים, אני מתחיל desvariar בין האמיתי ואז הנשגב, נשארת שקטה, ללא תנועה, ונשלחו למליצות שלך. אבל בזכות זה מינימום של מודעות כי אחד תמיד מתאים, וציין כי הוא עדיין נושם, היה יכול לעבור להחליף אותי במהירות לוקח שליטה במצב הזה. ואז, כאשר החלטתי להירגע כדי חיפוש ולהציג אפשרויות שיעזרו לי לשנות את צורת ההיגוי זה רטוריקה, לנוע ללא היסוס למיטה שלי נתתי לעצמי ליפול שם בלי להפשיט אותי עדיין בחלוק הרחצה שלי, מנסה לגרום לי נוחים, ולהגיש עם הרעיון עם בקרה נאותה, כל הטענות שלך, מחלות שלך, כי אין תוספת, הסגנון שלך ג'ויסטיק שבה אתם מתכוונים ללמד אותי שהחיים שלך גם מלא שמחה. למרות שאני בטוח כי כל בדותות אלה הם תוצר של הפנטזיות שלך טיפוסי, אלה ניתן להשתמש כדי לשטות בי. אבל אחרי כמה זמן, אני מתחיל לאבד שליטה, זה קשה עד כה היה המופעל עלייך שוב, ולא כפי אתה נשאב בחזרה עד הנקודה שבה אתה יכול להביע כל מה שאתה צריך ואני רוצה לומר. מחרוזת אינסופית של שעון מעורר נשאר סתום, לראות ולשמוע לי לדבר הרבה דברים, אני חייב להאמין כי כל מה שאני אומר הוא נכון. למשל, העובדה שאני מרגיש משוכנע שאני יכול למות כשאני סוחב את זה ולנהל אורח חיים אשר הגשתי, אמרת לי שיש לי. למרות שלא לזהות את החלק הזה של התקלה יש לך שלך. כפי שאתה רואה, אני שם, מוכן לתת לאותה תשומת לב של כמעט כל ימי, מאז אני מכיר אותך. ואתה ביחד, בלי לשאול משהו, ובכן, למעשה אני לא יכול לשאול אותך משהו שהוא יותר מעבר לתחומי העניין הרגיל שלך. למרות, מי אני בסיפור שלך החיים שלך לשים אותי. עכשיו עם הדרישות שלי, אם לפעמים אני חושבת כי אפילו לא הדעה שלי נחשב עבורך. גם כאשר כל מסכים, מסכים כי אני חייבת להיות יותר חשוב בחיים שלך. אתה צריך לחשוב קצת יותר על זה. כמו כן, לכן, החלטתי עכשיו להיות רגיש יותר בשבילך ובשבילי. האמת היא כי אני גם אוהבת אותך, ויש מי לא יכול לחיות בלעדייך את שאר חיי. אבל זה קורה, ואני מבינה שימו לב, כי רוב הזמן אתה באופן שבו כבר לא אני יכול לשמור escuchandote ולהסתכל על הרבה פחות. לכן, שאני לא רוצה התעללות יותר ממך, או כדי לא לבזבז את הזמן שלי. לראות אותך שם. עד שאני נרדם. כדי לא לגרום לך עוד עלבונות או גביית יותר התעללות שלי, החלטתי זרוע אותי עם האומץ לקחת שליטה; תפסיק לזוז הערוצים שלך, כבה את פעם ואת להרדים אותי. אני מבטיח כי יהיה טוב כל לילה. עד למחרת. Pedro Olmeta-.