רבים ניתחו את התוצאות של אמנת קופנהגן, עם הפסימיות הראה חוסר מחויבות על ידי מנהיגי המדינות המתועשות להפחית את פליטת שלהם. אמנם זה נכון, אני חושב כי התוצאה של אמנה זו היא שיחה על תשומת לב ההנהלה העצמית של פליטות, מתחיל עם האדם נפוצים המשביתה את הנורה כאשר אתה לא צריך את זה, עובר על ידי היזם אשר מייעל במשאבי האנרגיה שלה בפרויקטים לצמצום פליטת הלאומי ואת חוצה גבולות, החלטות. במובן זה, פרוטוקול קיוטו ליצור תהליכים מחקר עולמי רבים שהביאו בפיתוח של כלים חסכוניים להפחתת פליטות. אמנם בחיתוליו שכאמור הופיע מס באמות מידה, היום כבר יש חיים משלו והם לא צריכים משאבים או דחפים חיצוני כדי להמשיך להתפתח, נתן את הדינמיקה שנוצרו. מטרת מאמר זה היא ראיות משמאל מדור קודם על-ידי פרוטוקול קיוטו וכדי להראות את המדינה של האמנות של ניהול של פליטות, דרך הפצת כלים ומנגנונים הקיימים כיום, אשר נשארים במקום ומתפתח עם או בלי קופנהגן. כלי ניהול פרוטוקול קיוטו הוקמה כלי ניהול גמיש כדי לסייע למדינות החתומות לעמוד בתקני הפליטה שלהם: שהחשובים ביותר הם: לסחור פליטת בקרב המדינות המתועשות באגף אני (באגף הזה הן המדינות החתומות שיש עבור התחייבות להפחתת פליטות שלהם. מנגנון פרויקטים של פיתוח נקי (CDM): נועד נספח I מדינות, מנהל הפרויקטים שלהם במדינות מתפתחות (שאינם אנקס אני), על מנת לקזז את פליטת ה-CO2 שלהם באמצעות החיסכון שנוצר על ידי פרויקטים אלו.

פרויקטים של פעולה משותפת (AC): דומה לזה CDM, עם ההתניות כי הפרויקטים והעמים בקרב המדינות המתועשות באגף, אני, על מנת לפצות על כך, להפחית את פליטת שלהם. איך אתה יכול להדגים, למרות מנגנונים אלה היו עוצב עבור מדינות נספח שלפרוטוקול, היישום שלה ייתכן בכל רמה. בקולומביה כלי ניהול CO2, תחת קווים מנחים אלה באותו נוצרה (למרות קולומביה אינה באגף אני לפרוטוקול). כלי זה היא מיושמת ברמת ניסיוני ב Metropolitana אזור של העמק של Aburr? (AMVA) ב- המחלקה של מחוז אנטיוקיה, עם תוצאות מעניינות. האסטרטגיה כוללת AMVA הקימה מגבלה מסוימת של פליטת CO2, שבה יש לכל אחת מהתעשיות מסוימים הגבלה פליטה, המיוצג על-ידי אישורים, תעשיות אשר מסוגלים לנהל משא ומתן עם תעשיות אחרות של AMVA ולפעול דרישה זו.

זה הוא פריצת דרך, ראיות כי כל מנגנונים וכלים שהפיקה את פרוטוקול קיוטו, אינם דורשים פרוטוקול אחר או בכנס על יישומה. מנגנון נקי (CDM) לסכם כלי הפיתוח שנוצר על-ידי פרוטוקול קיוטו, אני מסכים עם המומחים בתחום זה CDM אחד הכלים העיקריים עבור הקיימות העולמית, שכן היא כוללת את שלושת עמודי התווך של פיתוח בר-קיימא: כלכלי, בשל קבלת של פליטת CO2, כמו גם את היתרונות של השקעה, סביבתי, כי כל הפרוייקטים CDM מכוונים להשגת אנרגיה נקייה או שימור אזורים מיוערים,החברתי, מאז הם צריך להיות מיושם במדינות מתפתחות, עם השתתפות הסוגר של השקעה, העברת טכנולוגיה, ידע, תעסוקה הדור. עם טביעת רגל של פחמן בנוסף לאמור לעיל, הכלי מדידה פיתוח מופעל פרוטוקול קיוטו מאוד שימושי עבור הניהול של פליטת: טביעת רגל פחמנית. המעקב הוא חבר של אילו Juan Luis דומאנק (מומחה בנושא) בשם המשפחה של טביעת הרגל האקולוגית, נקרא גם הסביבה טביעת רגל או טביעת רגל. מחוון זה היא התפשטה במהירות יחסית ומוחל בשידור הזה ללא קריטריון או גישה מוגדרים. אמנם נכון, טביעת הפחמן הוא מחוון מאוד ייצוגית, היישום שלך. תמיד צריכים להיעשות, כאשר ישנה אסטרטגיה לניהול של פליטת תהליכי הייצור, אחרת, לא יהיה מבחן של סלבריטאים מגזין. מנגנוני ניהול ומימון של פליטות באמצעות האפשרות של שימוש עם טביעת רגל של פחמן ככלי מדידה, מנגנוני ניהול CO2 הנ ל לעיל, פחמן כספים נוצרו במוסדות פיננסיים רב-כיווני. כספים אלה להיות מטרה הרכישה של פליטות גזי חממה developing countries בפיתוח, וכלכלות במעבר, דרך CDM, ג'י. כספים אלה יכולים להיות בבית פרטי, ציבורי, או השתתפות הן, בלעדי או רב-כיווני.בהקשר זה, קיימות קרנות פחמן שונות באמריקה הלטינית שיכולים להשתתף. בין החשובים ביותר הם: אמריקה הלטינית פחמן התוכנית (הפנקייק): בראשות מאת מטאליסט דה אנדלינה Corporaci?n (CAF) של מי המטרה העיקרית היא לתרום להפחתת הסיכון הבעיות של שינוי climotico, לקדם את השימוש באנרגיה חלופית ונקייה באמריקה הלטינית כתרומה לפיתוח בר-קיימא של אזור היזמה Iberoamericana de פחמן (IIC): נוצר בשנת 2005, היוזמה האמריקנית פחמן גם מנוהלת על ידי האפריקאית. משאביה אמורים לעבור לרכישת הנחות פליטה ממנגנון של פרויקטי פיתוח נקי (CDM) יוזמה זו נועדה לתרום לעמידה בהתחייבויותיה שהוזנו על ידי ספרד, במסגרת פרוטוקול קיוטו. סדר העדיפויות של הקרן הינם הפרויקטים עבור יעילות אנרגיה ואנרגיה מתחדשת של מדינות אמריקה הלטינית (יש 136 מ') פחמן קרן לפיתוח קהילתי (CDCF): זה חלק תחתון של מימון רב-כיווני שנוצר באמצעות תרומות של המגזר הציבורי, מקופחים של מספר מדינות ומנוהל על ידי הבנק העולמי, המשאבים שלה מכוונים הפחתת פליטות של גזי חממה (GHG) מפרוייקטים של בקנה מידה קטן באזורים הכפריים של מדינות בעלות הכנסה נמוכה (שמציעות 47.7 מ'). קרן (BioCF) BioCarbon: גם מנוהל על ידי הבנק העולמי, זה קרן רב-צדדיים המבקשת את הפחתות פליטה מפרוייקטים ללכוד או להפחית גזי חממה יער, מערכות אקולוגיות חקלאיים (חשבון 44 מ'). קרן זו הוא פונה כעת את המאמצים והמשאבים כלפי אמריקה הלטינית. לתוך חשבון כל האמור לעיל, פרוטוקול קיוטו, השאיר אותנו מורשת גדולה, אשר מיתרגם אחריות גדולה, כי כבר יש לנו את הכלים לביצוע ניהול עצמי של פליטות שאנחנו מייצרים, שבו כבר אין תירוצים זה קופנהגן מנהיגים לא התחייב. עכשיו המחויבות מוטלת עלינו (ואתה). כי כשאנחנו עומדים מחויבת ניהול עצמי של פליטות שלנו, אנחנו לקראת האנושות בת קיימא.