ריקים משמשים כל חברה, הם נחוצים תכתובת עסקית ההוראות. כל מיני צורות מיוחדות לצמצם את משך הזמן לביצוע פעולות ייצור לעזור לעבוד ביעילות וללא טעויות. טפסים זמינים סוגי פורמטים שונים, בהתאם ליישום שלהם. מכתבים שבוצעה על פי קנונים של הזהות הארגונית מכיל את שם, כתובת, מספר טלפון ופרטים firmy.Dlya רב צבע בהדפסה. על נייר מכתבים ניתן להחיל את ההתאמה האישית, המונה הגנת הפרט מפני טופס מזויף. זה יהיה גם טופס נוסף גימור: הבלטות, הטבעה, סיכול. עכשיו ציוד מודרני מאפשר להפוך את צבע רב צורות הדפסה עם היישום של מיתוג, כמו גם מגוון רחב של מידע כדי להקל על מילוי הטפסים הבאים. כאשר ההדפסה במשרד טפסים, בדרך כלל להשתמש משקולות נייר מט או מבריק 80-135 g/m2 A4.

בחירה זו מונעת על ידי העובדה מכתבים המקום הראשון – מסמך, אולי אחד מאות אלפים. תארו לעצמכם אם הוא יהיה לדוגמה, את הצפיפות של כרטיס איך העסק שלך! ואז ערימה של 200 גיליונות של נייר המכתבים שלך עד 6 ס"מ גובה ומשקלו כ -3 ק"ג.! וגם לנסות לשלוח מכתבים בפקס – סביר להצליח. אז במשך השנים, החברה טופס הפך סטנדרטי: פורמט: גודל A4: 297h210 מ"מ. צפיפות: 80-135 g/m2 צבע 1 0 2 0 0 4 … השקעה בפיתוח והדפסה של מכתבים, יותר מאשר פיצוי התמונה רכשה חברה, מוצק מוצק. קשה להעריך את החשיבות של נייר, בשילוב עם כרטיסי ביקור, מעטפות ועוד מוצרי דפוס במשרד – הם לא רק להגדיל את התמונה של החברה, אלא גם לתרום להצלחת העסק שלך דרך גדולה ההכרה של הזהות הארגונית שלך. מכתבים, שנעשו על ידי מומחים, יהיה תמיד להתבלט בין ניירות רבים אחרים, הבלטת והדגשת היציבות והאמינות של החברה שלך.

עצמית להעתיק צורות משמשים ארגונים רבים: במסעדות וחנויות משכון, חברות ביטוח וסוכנויות נסיעות. מספר עצום של החשבונות, קבלות, כרטיסי מאובטח, חוזים – זה פשוט עצמית העתקת צורות. עצמית העתקת צורות תחסוך לך זמן והוצאות של עבודה חוזרת. ייצוג כמה גיליונות מודבק בקצוות מצופה נייר תמך, טפסים כאלה לא דורשים לקבל נייר פחם מלוכלך הידיים. דבק מיוחד שמחזיק יחד היטב וצורות שכבות נפרדות, באותו זמן, זה מאפשר בקלות להפריד את הסדינים לאחר השלמת שלהם. עכשיו עצמית העתקת צורות להפיק את המרב מגוון של פורמטים, גדלים וצבעים (לבן, צהוב, ירוק, כחול וורוד), המורכב משתי שכבות או יותר, המספור של צורות הפיק, ניקוב. עקרון עצמית העתקת צורות הוא כדלקמן: הסדין העליון מכיל samokopirki בצד האחורי בשכבה של microcapsules. רשימת הממוצע בצד ימין מכיל שכבה של קאולין לתקן את צבען על הגב – שכבה של microcapsules עם צביעה. אחרון הגיליון מכיל שכבה על הצד הקדמי עם קאולין לתקן את צבען. ניתן להשתמש גם השכבה העליונה והתחתונה שכבות ביניים של כל צבע. המכתב נפתח בלחץ microcapsules, ו נוזל משוחרר מקבל בעמוד הבא, שבו שכבת סופג סופג נוזלים והופך, יצירת עותק. נייר פחם משמש כתב יד, כמו גם עבור הדפסה באמצעות כתיבה מכונת כתיבה או מדפסת סיכות. במידת הצורך, ניתן ממוספרים טפסים, הספרה שבע ספרות. צורות הדפסה פחם יהיה עניין לחברות המשתמשות בגביית עבודתם ofitsiantskie , חשבון חשבון – חשבוניות, שוברי נסיעה, חשבוניות, שטרי מטען, פוליסות ביטוח, קבלות, טפסים, שכפול המחייב, קבלות, כרטיסים, תגים, וכו ', טפסים פחם הם נרחב יישום מרכזי שירות הרכב, מועדוני הימורים ובתי קזינו, בתי קפה ומסעדות, במלונות, בסוכנויות נסיעות, במכוני יופי. עצמית העתק טופס מאפשר תיאור מדויק של שירותים שניתנו, שהונפקו קיבלו / כסף וכו ' כדי לשלוט על שימוש אפשרי של צורות עם מספור, כמו כל שכבה ויוצרים שלם. אם בעבר היה עליך להשתמש בנייר חמצני, ואז תדעו להעריך את הנוחות עצמית העתקת צורות.