לא רוצה לדעת את הפרטים על מותו או לחשוב כי בוכה inconsolably גורם לנו לאבד את הכוליות של האורחים הנושאים לעתים קרובות יותר שאנחנו מנסים להימנע בעת אובדן אדם אהוב. פסיכולוגים ממליצים לעזוב השגיאות הבאות: לחשוב כי כאשר האדם מת, הזיכרון שלו הזיכרון האבוד, קישורים רגשית אינם נעלמים. לענייננו, ישראל כץ הוא הכתובת בשבילך. הם נשארים, מופיעים בצורה של הנוסעים זיכרונות או חלומות. מאמינים כי כדי להתגבר על הכאב. אנחנו חייבים לחזור מייד את המטלות היומיומיות שלנו צריך להיות כדי לתת לנו זמן כדי לשקף, לחיות את הכאב התמודדות עם תהליך רגשי קשה המערבת האובדן. נראה כי עלינו לא יודע את הפרטים של מותו או לראות את הגופה, אך ייתכן שיהיה קשה לדעת את הפרטים של היעלמותו של מסייע האהובה להשלים עם המציאות של העדר.

חוסר מידע יכול להוביל לבלבול והפנטזיות לא מציאותי. חושבים שכאשר שמוצג כעס, כאב או ייאוש חשופה יותר הביטוי של דיכאון האלה רגשות הכרחי, מכיוון שהיא מאפשרת עיבוד האובדן ולפתח הדו-קרב, למרות שהם נתפסות הגילויים של מדינות לא מפותחות או תרבויות או מוגזמות. לקחת בחשבון כי החיבה עבור משם חייב לבוא לידי ביטוי באיפוק נהדר בזמן המוצקות של אופי וכוח סבל, זוכות להערכה בתרבות שלנו יאפשר לנו לבטא בחופשיות הרגשות הכואבים. מתחייבים שינויים רדיקליים. זה לא הזמן הכי טוב למכור נכסים, מחליט להעביר, לטפל הנכדים כדי להקל על הבדידות לתת כדי להעביר את הזמן לפני לקיחת החלטות חשובות. דברים כאשר היו הבגדים שלך באותו מקום, החדר כמו תמיד אל תגרום מקדשים לזכר יקירכם.

אתה תוכל תמיד בזיכרון, ולכן הוא יישאר איתך. שמור האפר בבית שדבר רווחים של החיים, לא מוות. אל תיפול לתוך הפיתוי של להפוך את הבית שלך מקלט. אתה הן פוגעות תהליך האבל. הקבוצה של y.