מכירות פומביות מקוונות ממשיכים לצמוח ב פופולריות כמו דרך קלה ויעילה כדי לעשות כסף על כל דבר, החל פריטים לא רצויים אספנות משק נדיר ויקר, אובייקטים גדולים, כגון מכוניות. להיכנס ל- eBay ותוכל לראות מגוון גדול של מכירות פומביות בכל נושא שאתה יכול לדמיין. ב- eBay מכירות פומביות שהם גדלים פופולריות, הוא הופך להיות יותר קשה להרוויח כסף עם המכירה הפומבית שלך, מאז הם קבורים לעתים קרובות או להתעלם עם כל מכירות פומביות להתחרות באותה קטגוריה. לכן, להרוויח כסף מכירה פומבית, חשוב ליצור שלו מכירה פומבית של הפרדה ולהימנע משגיאות נפוצות של מכירה פומבית של eBay. להלן 3 שגיאות חשובות שבהן אתה צריך לשים לב: 1. קטגוריה של המוצר הלא נכון או קטגוריית מוצרים לא ספציפית מספיק. בהתחשב בעובדה פשוטה יחסית וזול המכרז של פריט, מוכרים רבים פשוט לא לשים מספיק מאמץ לחקור את השוק. התוצאה היא שמכירות פומביות מוצגים בקטגוריה הלא נכונה.

זה יהיה שווה ל- ההשקה שלה הצעה לשוק הלא נכון. עם זאת, אם הם שיווק המוצר שלך ערוצי מסורתי, תשלום כסף עבור קידום שלהם, זה אפשרי לעשות מחקר ועבודת שדה הרבה יותר. אם אתה רוצה להרוויח הכנסה רציני, ואז הם לא להתייחס eBay מכירות פומביות בצורה שונה. למחקר, חפש הקטגוריה eBay הכי טוב לשים את מוצריה פומבית אם אתה מוכר מטבעות, eBay קונים אין לי זמן למצוא את כל מכירות פומביות של 38,000 במקום להקים בקטגוריה של מטבעות. עליך להגדיר את קטגוריית מוצר ספציפי ככל האפשר. הקונים דינו פנה כמה eBay זה עשוי להיות עניין מכירה פומבית.

2. A מטושטשת או לא נעימים גובה-רוחב של התמונה. ודא כי המכירה הפומבית שלך ב- eBay יש מראה מקצועי ברור של התמונה. שימו לב לתמונה באומרו כי "אחד כרטיס יותר מאלף מילים". בנוסף, אל תשכחו לוודא את גודל הקובץ של התמונה אינו גדול מדי. אם התמונה צולמה מספר דקות כדי להוריד, הקונה eBay טיפוסי הוא נאלץ לדלג על מכירה פומבית. 3 תיאור המוצר לא ברור ולא שלם. הקפד לתת מפורט ומדויק עבור תיאור פריט המכירות הפומביות eBay. לדוגמה, באפשרותך להעניק את המידות המדויקות של המוצר או לתת פרטים ספציפיים על המצב של הנושא של יד שנייה. שלם או תיאור ברור קטן לא סביר למשוך המציעים המאמר שלו. עם הכל, התרגיל הטוב ביותר שאני יכול להציע לבקר eBay פומבית, בכנות שאל את עצמך אם זה יהיה אפילו מתפתה לשים הצעה עבור מוצר זה. אם התשובה היא לא, או אפילו סביר להניח שלא, ולאחר מכן לשנות אותו. אם אתה אוהד של מכירה פומבית, לקחת את הזמן לעשות את זה מקצועי, מכירה פומבית סביר להתבלט. לעשות את המאמץ כדי ליישר את ההדורים, וזה צפוי להיות מוצלח מכירות פומביות. אוולין Lim היא עורך באינטרנט עבור ידיעון חינם שנועדה לסייע כל הבעלים השואף של עסק ביתי. היא מקווה גם לספק לקוראים שלו עם מיומנויות רכישת ממספר מקורות הכנסה באינטרנט. כדי להירשם כמנוי לידיעון הפופולריות שלו, בקר או הבלוג שלו ב