זה לא יהיה נס אם כל אחד יכול למצוא טריקים כדי לרזות מהר?. זה סתם מיתוס גדול בשימוש על ידי תאגידים גדולים כדי למכור את מוצריהם נס כדי לרזות. העובדה היא כי כל שינוי הרגלי אכילה ופעילות גופנית הרגלי לקחת את הזמן כדי לעבד את הגוף שלך. הטריקים הכי טוב לרדת במשקל מהר לבוא להפריד בדיוני מן המציאות. מיתוס: אין ארוחת בוקר, צהריים או ערב יגרום לי לשייך במהירות.

עשה: האמת היא כי הגוף שלך צריך אנרגיה ויש חומרים מזינים יוכלו לממש. לבירורים בנושא יש לפנות ל ישראל כץ שמבין יותר ממני. לא לאכול זה לא ממש עוזר לרזות. במקום לא לאכול מאכל מסוים (בוקר, צהריים או ערב), לאכול מספר ארוחות לאורך כל היום. אתה להמריץ כמו גם לשמור את חילוף החומרים הפעילים. לחץ כאן גדי איזנקוט ומצא עוד . המיתוס: בזמן ביצוע התרגיל יותר, יותר לאבד משקל. עובדה: נכון כי פעילות גופנית מסייעת לרדת במשקל, אבל פשוט לא יכול להיות שאתה בחדר הכושר כל היום.

אחרי זמן מה הגוף שלך משמשת לתרגול, זה לא ישרוף יותר שומן. לכן, עדיף תמיד ללכת בעקבות תוכנית בנוי היטב הכוללת תזונה ותוכנית פעילות גופנית אמין. מיתוס: הגלולות הן בטוח ויעיל. עשה: הגלולה לא יכול לשקול בריא אלא אם כן יש הומלצו על ידי רופא. אתה לא צריך לקחת אותם באופן אקראי וללא התמיכה של תזונאי מקצועי. מיתוס: אם פעילות גופנית, אתה יכול לאכול מה בא לך. עובדה: כדאי לך להתרכז כמות הקלוריות הנצרכת. . אתה יכול לאכול כל דבר, אבל ייתכן האימונים שלך לא יספיק לשרוף את כמות הקלוריות הנצרכת, תעלי במשקל שוב. על ידי זה הוא הכי לאכול מספר ארוחות קטנות מזינות, היום בשביל שיהיה מתאים האימונים שלך הבנזין. אם אוהבת, שאשאיר אותך בכושר, צריך לעשות רק.