אני יודע כי אותך בגלל הופעתה של האינטרנט, העולם משתנה מעט, המידע מוחזר נגיש בקלות רבה יותר, היו אנשים אפילו נולד שהפך מיליונרים תודה לאינטרנט, כמו רבים אחרים שהם אורח חיים מצוינת בזכות אותו. אני יודע שכולנו רוצים סגנון חיים טוב יותר וזה מה נדבר עכשיו. באינטרנט ישנן הזדמנויות רבות עבודה אמיתית, כמו גם יש הרבה נוכלים, כך כל האינטרנט המוקדש להרוויח כסף באינטרנט חייב ללמוד בזמן כלשהו או אחרת ללמוד להבדיל "הונאה" של מה היא לא. אז הם לא לשווא הזדמנות טובה כאשר הם מציגים אותם, ונתן הרבה פחות כסף אלה נוכלים שנאה. לזהות את אלה הונאות אינה משימה קשה מאוד, בדרך כלל סוג זה של מערכות להציע דברים בלתי אפשריים, למשל חברה אשר מנסה להונות אותך יכול להציע תהפוך לאדם עשיר בעוד שלושה ימים, זה הייתי מציע לך 50 דולר עבור כל סקר את התשובה, או ובכן מאתיים דולר עבור קריאת דואר אלקטרוני אומלל.

כל אלה הן הונאות. בוודאי נתקלת חברות דברים הצעה איך אלה, ואני לא יודע אם נפלת במשחק שלו, אני די בטוח הרעיון שריגש אותך אבל אתה בא עם התראה מספיק. בטח אתה היה רצוי לקרוא משהו איך זה באותה תקופה. אתה יודע כמה זה קל לזהות את אלה דיבורים הונאות על איך הוא כסף שנוצר למעשה לייצר כסף אמיתי באינטרנט, אין צורך להשקיע סכומי כסף גדולים או פשוט להשקיע כסף, אבל זה נכון כי אם ברצונך להפיק כמויות גדולות האמת היא כי בחלק תגיעו תצטרך להשקיע כסף. הטריק כדי להרוויח כסף באינטרנט הוא הודיע לדעת את הדרך שבה אתה צריך להשלים את התוכנית העסקית שלך. ישנן דרכים רבות לעשות כסף באינטרנט, אבל בהזדמנות זו במיוחד רק מדברים אותם אחד, זה "מערכות מדורגת". מערכת MLM היא חברה משלמת על מבצע פעולה הם המבוקש, אך גם משלמים לפי מקבל "עובדים" אשר הגיע להיות שלך "הפניות", סוף סוף גם לשלם לך שבריר של מה לייצר את הפניות האלה.

הטריק עם סוג זה של המערכת היא לא עבודה את עצמך, אם לא כדי לקבל הפניות רבות ככל האפשר, זה חיוני ליצירת "מכתב מכירות" איפה לקדם את מערכת MLM, יציע את הקישור שלו של שותפים. פעם לא הזמין המכתב הבא הוא כדי להפיצה במידת האפשר, פורומים, guestbooks, או בכל מקום. אותם טפסים les הציגו יעילים מאוד, אך ללא מקום לפקפק כך יעילה יותר מכל הוא ליצור אתר אינטרנט משלו, נסה של לעשות את זה יום אחד. בתור הערה נוספת אני ממליץ מאוד יעיל, שמו Bux.to מערכת מדורגת. אני מקווה לנסות ולעקוב העצה שלי, אז מאובטח ניצחון.