בעוד רוב הכלבים ייתכן ללעוס צעצוע או שינה כאשר אנחנו החוצה עבור פרק זמן, אחרים עשויים המאבק כאשר הבעלים שלו עוזבת את הבית עם משהו לתוצאות הרות אסון. חתולים גם, למרות פחות נפוצות או חמורה, ייתכן גם במאבק עם. תופעות אלה עלולות להתרחש גם עקב העדר או מות חיית מחמד מסייע. סימפטומים של חרדה ההפרדה * ניסור ללא הרף או לעיסה ריהוט * השחתה של צמחים * הזמני על חלונות ו דלתות * בצע את הבעלים של אתר enfurru?ar כאשר בעלים מוכן לעזוב את הבית * ברכות באופן חריג מתלהב אל החזרה של הבעלים * יבבת או נביחות לאחר הבעלים הוא נעלם * מתן שתן או מחרבנות ליד דלת או חפצים אישיים של הבעלים * להקיא רק כאשר הבעלים אין * מגרד מוגזם עד כדי יצירת נקודת קירח באזורים אחד או שניים של הגוף הכלבים עם חרדה ההפרדה חמור גם היתה ידועה כדי לעבור דרך חלונות זכוכית, שלהם הפה והרגליים מדם או defecate, להשתין בכל מקום. מה גורם החרדה ההפרדה? גורמים חרדה הפרדה כלבים עשויים לכלול: * כלבים האינסטינקטים הם החברותיים על-ידי הטבע * גורמים גנטיים: כלב נטייה חרדה יכול להיות תנאי שהופעלו על-ידי המתח * גזעים מסוימים כדאי לעשות קצת מחקר כדי לסייע לך לאתר את הבעיה * חוסר סוציאליזציה (כלבים יש לא היה כהלכה בשפתם בתור גורים) * העברה קבוע (כלבים שמיקומם רי – לעתים קרובות) * עצבנות או כלבים שהיו עם טראומה (גניבה(, רעידת אדמה, וכו ') * כלבים דומיננטיים או כלבים מבלבלים את המבנה החברתי בביתו של ההפרדה חרדה אצל חתולים יכולה להיגרם על ידי גורמים גנטיים או סביבתיים או אם הם נמצאים יתום או נגמל מוקדם.

כלבים ההפרדה חרדה אבחון: דוגמאות של אותות להתרחש רק כאשר שלה כלב ההפרדה חרדה היא איתך, לא מוגדרת. התנהגות פרוע לפעמים הוא לא בהכרח חרדה של ההפרדה, אך התנהגות שובב (כמה כלבים למדו כי הם יכולים להשתעשע הרבה בעת מעבר). גם לחפש סיבות אחרות, כגון רעש חיצוניים מהשכנים. באפשרותך להגדיר מצלמת וידאו כדי לגלות, מרגל דרך החלון על אולם אם אינך בטוח, להגיד את זה עם הוטרינר שלכם. בדיקה גופנית נדרש גם לשקול אם יש הפרעת המשמש כבסיס. אם הכלב שלך זה והחרדה נבוך כל הזמן, אתה צריך למצוא את הסיבה הבסיסית. אתה יכול למצוא מועילה עבודה עם חיים התנהגותית, שיכולות לסייע לך למנוע סוגים אחרים של התנהגויות הקשורות חרדה. אבחון של חרדה הפרדה חתולים: השלב הראשון הוא כדי לדון במצב עם הוטרינר שלכם ולהפוך החתול שלך יחוו בדיקה גופנית מלאה, חשוב לוודא כי הבעיה הפיזית הבסיסית היא לא הגורם המקורי של ההתנהגות. בעיתון כתוב ש משה אביגדור קעניג הוא זה שבקיא בנושא.

על-ידי לדוגמה, חתול עם זיהום בדרכי השתן יכול להשתין לסירוגין, אך אינם סובלים מחרדה ההפרדה. חתול מעל – acicala ייתכן חדרים נקיים של מזון. בדיקות המומלצים כולל חשבון של דם שלמים, פרופיל של כימיה, בדיקת שתן, בדיקת בלוטת התריס או בדיקה בלחץ הדם. אתה יכול למצוא מועילה עבודה עם חיים התנהגותית, שיכולות לסייע לך למנוע סוגים אחרים של התנהגויות הקשורות חרדה. הערה לגבי ההפרדה חרדה: חרדת פרידה יכול להוביל מחזור מצער: אם תחזור לאתר הבית שלהם בבלבול, יכול להעניש את חיית המחמד שלך, אשר בתורו, מקבל עצבניות יותר. Aeastern דפוס יכול לגדול עד שאתה מרגיש שאתה צריך catigar את חיית המחמד שלכם! זכור: החרדה ההפרדה לא תרופה אם אתה או לא לאהוב את חיית המחמד שלכם. ADOs חיים פנים ארציים שווה הוליד עם אותם בעלים עשוי להפגין התנהגויות באופן מלא שונים! ישנם טיפולים זמינים לסייע לך העזרה חיית המחמד שלך עבור חרדה ההפרדה כלבים, חתולים, טיפול קונבנציונאלי עבור חרדה ההפרדה כרוך לעתים קרובות התרופה בעליה (לעתים קרובות שמוביל מרשם נוגדי דיכאון או anti-anxiety של סמים וטרינרי) אולם תרופות אלו יכולים להיות תופעות לוואי לא נבדקו לשימוש בבעלי חיים. תרופות טבעיות יש הם רבים להיות לבד בבית. צמחי מרפא כמו laterifolia קערורית (Scullcap) ו incarnata שעונית הם שני יכולה באופן קבוע לשמש מדי יום או מדי פעם כאשר הוא נחוץ. בנוסף, פרע perforatum (Mosto de San Juan) נקרא לעיתים קרובות פרוזק של הטבע בשל היכולת שלו לתמוך והבריאות הרגשית. פוספט Kalium Argentum nitricum הם מלחים הביוכימי יכול לסייע באופן טבעי כדי לתמוך החיה מערכת העצבים, מנסה להיכנס לפאניקה, עצבנות, חרדה, פחד ברמה התאית. בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב טבעי תרופות וטיפולים אלטרנטיביים יש להם מקומם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלת הוא שעשוי להיות אדם מאושר ובריא יותר.