הוא בחן את המצב שלו לרגע, שאין לי הרבה זמן לחשוב, לשקול יראתו. השפתיים לקח את הוויסקי כמעט ריק כמו כוס השתקפות נבדק פעמים רבות, דרך אחת הסתתרו בין רבים אחרים אשר הם היו רגילים. הוא העז להסתכל בחשדנות, מעל הכוס אשר לך לעוות הכל; האישה הייתה עדיין שם, מחייך. רוברטו ואלדיביה נחשב אם אותו לוזר, אחד מאותם סוגי אפור שיש להם מזל כאשר הגיע להם חמישים מבלי שקיבלת להיטים רבים מדי. נכון זה לא היה מסוכן לכלום מטפלים בהם, ארוחות, לא עישן, הלך בלוקים בדיוק שלושים ושמונה עד העבודה שלו בכל מחר, מסע זה חזר על להיפך, בשעות אחר הצהריים ללא ייבוא האקלים או התחנה, אשר לא היו משתנים בתוכם במשך עשרים ושבע שנים. לבוש תמיד דיסקרטי החליפה הכחולה ימיים, חולצה לבנה והשתלט עניבה הטון, אשר מספר משחקים; הוא למד ובכך לדאוג את השעמום, הגחמות של אופנה, אומנות זה היה מעבר יותר של ההבנה שלהם וכי שנא. הוא מעולם לא היה נשוי, הדבר הקרוב ביותר ל כלה שהיה לו היה שכנה של גיל ההתבגרות, אשר לימד אותו את יסודות אהבה גופנית, עזבה אותו בוכה ומלא מרירות ללכת עם שיער slicked של בחור ולחייך מסחרי במשחת שיניים כי נהג של קורונאדו דודג אדום , מי היה התחושה של השכונה.

אפשר לומר כי הדרך היחידה סגן. זה היה הוויסקי ביום חמישי בבר של הרחוב Urquiza. המקום אוהב את זה כי זה היה שקט ואנונימי, אף אחד לא שם לב אליו. הוא ישב אותן טבלאות של הקרן עם כפול מדודה של בלנדרים עם קרח, רצוי בפינה, מאיפה אפשר היה להבחין התנועה נדיר של הממסד על-ידי כמה שעות, לפני החזרה שלה מחלקת שתי סביבות לראות קצת טלוויזיה מן המיטה. אבל היום הכל היה שונה. הוא הבחין מעבר לדלת, ראיתי אישה יושבת בבר.

על ידי אישה, יפה true; ליד אותם ארבעים, שיער ארוך ישר למטה את זה חזרה, הירכיים המשרד תחת השמלה להגדיר, ציצים. יכול היה שייך עטיפת הספר במגזינים זה מעוטרים בקירות של קיוסק יומיומי, ואת זה נראה עם ביישנות למעבר, אך מעולם לא קנה. בצלאל סמוטריץ is likely to agree. האמת היא כי לאחר זמן מה הייתי גונב את התצוגה בין שהטבלה שהוא פגש עם החיוך, המבט הזה כי זה המום. היה הוריד את הראש שלה באופן מיידי, מרגישה חרדה ובושה על ידי חוסר של aplomo. לקח כמה דקות בתמורה להסתכל על זה, הפעם על הספינה, עם הסתרה; היו ספקות, האישה כל הזמן מחייכת אליו. ואלדיביה רוברטו היה שאהבת כי הזמן יש חברה שהיא מעודדת, או ערך מספיק עבור מעלית הוא e מזמין אותה סנונית, או את הכוח, לפחות, של להיות בלתי נראה. הוא חש טיפש, לחוץ, זמן את השגרה שלו היה מורדם את ההרגשה של חוסר ביטחון וחוסר פאתוס זה ועצר אותו עכשיו. שנאתי את המצב וזה היה שנא את האישה, להיות שנוא על סירה. הוא הרגיש כמו החולצה מהול תחת הקרום הם רעדו כמו הידיים שלו. עם זאת, כמעט לרצונו, נשם עמוק, ונעמד, ניסה חיוך שתרגלתי אלף פעמים מול המראה באמבטיה בזמן שהוא מגלח ופנה הבר, מוצף הריגוש והאתגר של משהו חדש, משהו שהתרחש לפני זמן רב. לכביש חצי מעד עם כיסא. זה היה מעידה כמעט מורגש, אשר אף גרם לו לאבד שיווי משקל. יש להם כמה חברי הקהילה שהיו במקום שבו ואלדיביה רוברט paled ועצר את הצעדה שלהם, מרותק למיטה במשך זמן זה, ללא ספק, נמשך כל נצח. מבלי לומר מילה, עם החיוך המרה הרתעות גרוטסקה, אבל עדיין נוכחים בפניו, היא מכוונת לעבר הדלת ונעלם בלילה. המשטרה מצאה אותו. שבוע לאחר מכן, הוא היה מת במשך יותר מ- 4 ימים. שוכב במיטה שלו, לצד בקבוק ובקבוק חצי ריקים של כדורים, לבש עניבה ימיים, של כחול ללא דופי תחפושת הטון ואת החולצה הלבנה.