אנשים רבים הסובלים מעודף משקל אין אפשרות לקבל שיש להם מחלה. הם מנסים להגן על עצמם מוודא כי הם רק כמה קילוגרמים מיותרים, הם תפחית אותם כאשר הם רוצים, בנוסף לכך, במקרים רבים, להבטיח כי המדינה לא אכפת, כי הם לא קבועים של הופעות. אבל אם אתה רוצה לשחזר את בריאותכם ואת הצללית שלך, זה הכרחי כדי להתמודד עם זה. ולקחת שליטה על המצב. מזהה חולה הוא לקבל סיוע נדרש על מנת להתגבר על בעיה זה מרגיש חסר אונים ולא שולטת על עצמו. מסיבה זו, רבים שמנים לנסות להסתיר את מעמדם, למרות שלא נראה מבחוץ מוסתרות, אלא של דעות קדומות ופחדים משלהם. רק אחד מהם לקחת את הדרך של נטישה, להחמיר את מצבו. אם אתה כבר לא תסתכל במראה, אז לפעמים מצבו האמיתי אינו ידוע, לובש בגדים קניתי בחנויות בגדלים מיוחדים, לא בחרו בזה לפי הטעם, אך הם בוחרים בגדים יכול לכסות את גופך, מתחיל לחוש דחייה על ידי האחר, כך קשיים על יחסי מין, יציאה פאסאו או פשוט להיות עם אנשים אחרים, החיים כמה קשרים משפחתיים להיות עוין.

ומפריעה, עליך להחליט לקבל את זה, ולהילחם על החיים שלך. זה נורמלי כי את הפאב של גופו שלו, זה להוביל לבידוד, אך השמנת יתר היא מחלה אשר יכול להיות מטופל ולהתגבר. מסיבה זו יש צורך להניח את הבעיה בהקדם האפשרי. אנחנו לא מאמינים כי אתה לא רוצה להשאיר את הבאר איפה הוא או שהוא עיוור למדינה משלו, היא המחלה מטופלת, אשר לקח אותו למצב של ההתפטרות ופחד. אותה תחושת דחייה על ידי הגוף שלו ויוצר כי זה לא יכול לשפר. אם זה כבר הוכח טיפולים כדי לרדת במשקל, נכשל, זה אפשרי כי אתה מרגיש חסר תועלת, לא מסוגל לשלוט מה קורה ואתה לא רוצה להמשיך מסכן. אבל אתה לא לבד. כל שינוי דורש תקופת הסתגלות, סבלנות, אופטימיות ומחויבות. לעניות דעתי משה אביגדור קעניג יכול לקבוע .

אם אתה מוכן לקבל את האתגר, לא משנה כמה פעמים אתה נופל, יהיה השיא שלו, אשר יעביר אותך אל המטרה לפני מה שהוא מאמין. הניתוח יכול להיות בת ברית נהדר עבור מי שניסו ונכשלו במאבק שלהם לרזות בשיטות אחרות. אם אתה זקוק לעזרה כדי לזהות אילו הניתוחים משקל ההפסד הוא הבחירה הטובה ביותר או ברצונך ללמוד עוד אודות ההליכים השונים, אתם יכולים לבקר בדף שלנו על שלום-obesidad.com. או לתקשר איתנו, עם הנאה נענה על כל השאלות שלך.