הם יהיו כמעט תשע ויצא, בשעה וחצי חזרתי מהבית של בן דוד שלי, איפה הטעות ימים לפני ואחרי להפוך לך ביקור, סדרת תקליטורים צריך להשלים את ההתקנה של התוכנה במחשב שהייתי בבית שנשכחה. לפני ללכת עצלנות הרגיש, אבל באמת זקוקה מאותם תקליטורים, היה רק להעביר אותי לאזור של Fountainebleau כדי לאסוף אותם. חשבתי סיור ולאחר תירוץ שבוצעו לי וליהנות ממוזיקה טובה לאורך הדרך במכונית שלי. ולנסוע קדימה. לקחת את שדרת 97 את Doral, עוקפת את 836 על ידי רחוב 12 עד 107 Avenue ופעל שם, על ידי שדרות Fountainebleau לבית של פרימה שלי.

לאורך הדרך, ראיתי גשר בבנייה זה עולה מעל 836 ומגיע Fountainebleau ישירות מבלי לעזוב את שדרות 97, אשר יכול להפוך את הדרך קצרה יותר, אך לא, ימים לפני שקרא המקומית הקש הזה הם היו עדיין חסרים שלושה חודשים להשלמת שלהם. זה ויתרתי שוויון בצורה כלשהי, כי אחרי השעות של התנועה, הוא גורם נחמד כל הנסיעה . במיאמי, בנוסף להיכנס שלי אוטומטי הנאה של מוסיקה טובה בלילה הזה זוהר ויפה של דרום פלורידה האמת היא שאחרי בסיור כי ההנאה, אני כבר בבית, האמין כי לא יוצא מן הכלל כבר ירמוז ההפרעה של העבודה שלי. אבל פתאום, זמן רב לפני העלייה במדרגות שתוביל אותי לחדר שבו חיכיתי עבור מחשב זה, קיבלתי שיחה לפלאפון שלי, באמצע בדיחה רק מבלים את אשתי, כדי לענות לשיחה, להקשיב לקולו של אמא שלי בנימה של ייאוש, ספר לי מה קרה באותו הזמן. כדי לשמוע מה שאמרתי, שם היה רגע של בלבול ואיבד את הנשימה. סבתא שלי סבלה מהתקף לב באותו הלילה, הוא היה עדין. מיד, ואחרי, מגיבה הנמל תקווה. סבתא שלי הייתה שמורה כבר של מספר אירועים דומים ומחשבה שזה לא רציני היוצא מן הכלל.

לרגע הרגשתי כל-כך בטוחה בכך. אבל השינוי של דקות האלה, תקוות אלה היו diluyendose. אף אחד, ואחרי מספר שיחות, אז רציתי להגיד ישירות. אבל כפי שאני מאשים אותם, הם ידעו בצורה כלשהי של קובץ מצורף גדול שהיה קיים בין סבתא שלי ואני, ו באותו הזמן הם לא היו כל כך מדויק כדי לגרום לי להתמודד עם המציאות, אבל הם נותנים לי יודע את זה חכם כי זה היית עושה סידורים כדי לצאת למסע לארץ איפה אנחנו נמצאים, כאשר אנחנו נולד וגדל וכל סבתא שלי הייתי נותן את נשימתו האחרונה. האמת, היא כי הטיול לא היה מיידי, היה לעשות סידורים רבים כדי. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את משה אביגדור קניג. לשחרר אותנו מהם מקצועות וזה היה אחרי עשרים וארבע שעות כאשר מגיעים לונצואלה בהחלט. החוויה של המדינה שלי להגיע אחרים מוזרים, שהיה כמויות בלתי מוגבל של זיכרונות, לבוא שלי מרגע זה מגיע לשדה התעופה, ובנוסף, לקבל ההלם מלראות עיר באמצע הלילה וכמעט ישנה, סתם מנסה להיפטר צללים לתת לי קבלת פנים שאינם בשימוש וכועס על רקע שלי לא צפוי לבקר. מה הייתי עושה ירידת יש גם, זה העיר הזאת מלאה צללים הם כלפי הזולת לפני האירוע שגרם לי לחזור. שם שהייתי, עיוור, מוטרד, בהם מגביל של הדפסה, מחפש לתפוס לי את נבט רב-שנתי של זיכרונות, שעלה בדעתי כגזע של טבלה הישועה, אבל זה רחוק הצלה אותי, שנוצר, מצעד של רגשות מצא כי לא עשה יותר מאשר מבולבל לי ואני נמסר יאוש של העצבים לפני הקרבה של היעד שלי. כדי לקבל את המקום ואחרי כמה שעות, להנמיך קצת את הלחץ, אך עברתי לעג של האשמה שלי ושגיאות שלי. חשבתי על מה קטן שעשיתי, כמה אני יכול לעשות, מי שבא מרגיש פגיע וסבתא deshabido של הכישורים שלי לתקשר עם אנשים שהיו שם, אז הייתי צריך לתת לי הרבה נשימות להשאיר אותי המשרד לאותם אירועים; סתירה מה שהיא הרגישה, רק להמשיך להקשיב לאנשים בזמנים זה חזר לי מי אני, הנה אני, הנה, אבל ברקע ידעתי מי תמכו וישר, אבל זה הנשמה שלי סירב לתת את יכולת התגובה הנכונה. לכן הם היו השעות, וחי איתם, האירוע. אבל אז, באותם ימים בעקבות וכפי סרפנטיין, היה עשוי הישנות של בראשי הזה apu?adaban שאת הנשמה שלי נראה הפוך הוא של פצעים חדשים במקומות שבהם עדיין לא הם היו, כמו שבירת כל שריד של נחמה והכרה. רק אהבה של סבתא שלי, להיות בין זכרונות חשובים יותר שלהם, שם את ביתו, ואת רואה את האישיות שלהם בא לידי ביטוי בכל אחד החפצים שלהם, הובילה לי להחלים זהות שנשמר יותר מאשר שכח, שם בשבילי, איכשהו, הם גרמו לי להרגיש טוב לגבי החיים שהיו לנו לחיות יחד. . זה היה מה שאני יודעת זה צריך להמשיך… לעיתים מגיעים כדי להיפגש עם העיר, אך ניסיונות הפיוס שלי היו לשווא. לא היה מצויד ועד שמחת ליישב את אותי עם העיר שלי אמור לשמוח זה. זה היה כמה ימים לאחר מכן, ביום בבוקר חם, הרגע פטירתי הגיעה ואת מן הבעלים באופן מיידי שבו הלכתי האוטומטית שתוביל אותנו לשדה התעופה, חש חוסר האמון כלפי העיר. אני מתחיל. רציתי לקחת זמן קסום איך, אבל לא באותה העיר את הטענה שלך. הייתי באמצע לשתיקה, אחרי מדיטציה זה בהם מספר דקות כי נשארתי שם, את הטווח הקשב כמו לחישה לאוזניי, מה העיר הזו, ולא תביעה, אמרתי:-אתה כבר לא שייך לכאן… לא להיות כמה חודשים עבר לילה אחד מצאתי את עצמי חוצה את התמשכות של שדרת 97 שטיפסה על 836 כפי שזה הסתיים, הם יודעים כי הסיור היה הרבה יותר קצר כמצוין זה יש קילומטרים של המכונית שלי, אבל איך ארוך, שאיחרו, והוא משעמם הוא גרם לי לחזור הביתה באותו הלילה… פדרו א Olmeta.