מוחזר יום! אותם אפשרויות חיפוש זה עם ירידה החיים עוברים להם שעות אמר מצילים אותם!-מצילים?, אם!, אשר ביקשו כמה עובדים שנעלם בג'ונגל הג'ונגל?, אם! בין אלה חסרים היה הרופא, הם איבדו לאחר פעולה אזרחית כרופאה של האינטרנציונל המילטון, היו שישה חדרי שירותים, מטופל, קצין משטרה, כאשר כל אבד בסוף היום השלישי, השמש כבר שקעה לתוך האוקיינוס, רעד הכוכבים מרחק ו לנבוח כמה כלבים התראה הילידים כמה סיקרן היו במשמורת בג'ונגל, מצאתי את זה! , היה כמו?. זה נמצא משוטט על ידם לגדות נהר Aguaytia התייבשות, חום, צורח הזיות, מכוסה כוויות, עקיצות, רק מלמל ביטויים, המראה איבד בתוך הסבך של מונטה, שנמלט היה של מי?. לא ידעתי!, אושפז בפוקאיפה מספר ימים, שניים לבריאות שלהם נהרג על ידי התקפה חיות, אחד מעולם לא נמצאה מעולם לא הסברת איך הוא הגיע לחופי הנהר – מפורסם פיראניה שלה-!, רק תזכור יום אחד שהוא חזר! שהודיעו ; שהודיעו p; שהודיעו ; n bsp; S שנה מאוחר יותר בשנת 1989, יום ראשון בשעה 10 בערב, נהג רכב ונפגע על ידי הנהג, הוא נפצע קשה, אחד של ילדיהם מתו מיד, הוא נלקח החירום של Almanzor Aguinaga נאסיונאל החולים בשירות לצ'יקלאיו, הופעל כשהיא הייתה דור 3% של המוגלובין עם הלם בפלסמה בדם!… אריתרוציטים כמה הפרידו אותו ממוות, כלולים שלה 12 יחידות של דם הם שנים עשר?… 12 – כמעט 6 ליטר-, אכן שהאיש מת לאחר 17 שעות היה re-operado!… כי זה היה עדיין מדמם, אבל מה קרה? שום דבר, עדיין מדמם, אני מת!, מול כל שלו! עמיתים לעבודה. נשמרים זה?. לענייננו, אשרא הוא הכתובת בשבילך.

כן!, אבל אז זה היה מסובך, הופיע כל הסיבוכים הידועים באותה תקופה היה כל?. כמובן! מירה עשה 3 התקף לב, אי ספיקת כליות, bronchopneumonia, אלח דם, כאמור הפתולוג משפטית כאשר ביקר אותו החבר הזה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את גדי איזנקוט. אני מקווה כך, המתים ויש לו 3 שניות להיות הכריז באופן רשמי מת בגיל 3 שניות?. כן! זה היה בתוך התחנה השלישית שלה זה לא הגיבו, הרופא intensivist חזר רק נס, פשוט נס! ומתי הוא היה עומד להכריז על זה מת שהצג הלב החלה לזמום שלהם פעימות חיוני!, לפני ההפתעה ואת חושים של רפואה ואחיות של היחידה לטיפול אינטנסיבי, אף אחד לא נתן הסבר, רק צפו תחזיות ונתונים סטטיסטיים 99.9% של חולים עם סיבוכים אלה מת אמר תמציתי רפואי. לא אף אחד לא הסביר כי סבלו שניהם, כי הגיבו להפליא זה הקפלה צריבה, הכתרים שהיו בחדר המתים מחכה שזה כבר! הם הוחזרו לבית הלוויות, חודשים לאחר מכן רק זוכרת שזה יום אחד הלך שהודיעו p; & n bsp; & שהודיעו p; ב-2007 הוא ניגש המכון neoplastic מחלות – INEN-, הם עשו אנדוסקופיה שגרתית, כל החברים שלו עשו אותו דבר-, אבל כשהוא היה עם התוצאות אמר לך דליות בוושט!…

ומה? – פלא – הושגה איך כבר לא זוכר? – אמר – פורטל יתר לחץ דם על ידי המתקדמת שחמת!. היה שיכור?. לא, להיפך הוא היה ועדיין הינו Abstemio ואז שגיאה היה שם?. לא! . הוא היה נגוע על ידי הנגיף הפטיטיס C, אבל איך שהוא היה נגוע?. מתי אתה כללה 12 יחידות של דם בשנת 1989 כדי להציל את חייו, לאחר התאונה!. אלוהים! מה עשית?. נסעה למקסיקו בחיפוש אחר עזרה, להיות במדינה זו את לבצע ביופסיה, Fibrotest, בדיקות אחרות, גילה כי לא רק הייתה שחמת אבל ישות גרוע סרטן הכבד!. דיוס שלי היה הסוף! והיה מה גרם?, היה הוא הניב?. לא לחינם!, תקוותו היחידה והאחרונה הייתה להכניס 3 חודשים השתלת כבד!. השתלת?. אם השתלה של הכבד!. רבים חשבו כי eral סוף מתאבק, אחרי כל אמות כפי חי הלחימה!… אבל זה לא נכון כי עם התמיכה של המשפחה וחברים רבים, בדיוק אותם 8 חודשים של נשפטו למות קורבן של סרטן כבד זה מושתלים!. זה היו מושתלים?. אם זה מושתלים! , אבל איך? אם כל כך קשה, שם ממתינים מאות מטופלים, הוא הסביר כפי שעשה כל הנס הזה רק יודע יום אחד שוב! סופר סיפורים באדם אותו איזו שיחה ב? אלה היה מדויק עם מותה? . לא יודע!, אבל בכל אחד מהם תפילות אלו מסיבית התפלל על חייו, הנה העולם, לב שמח, הליכה, אפילו, החשיכה, אבל יום אחד ימצא ביאטריס. ודנטה בשער של גן עדן.