יום אחד מוחזר! הסיכויים למצוא אותו בחיים לצמצם ככל הם מבלים שעות המצילים אמר!-האם מצילים?, כן!, המבקשים כמה עובדים אשר נעלם בג'ונגל הג'ונגל לעשות?, כן! ואני בין אלו חסר היה הרופא, הוא היה אבוד לאחר פעולה אזרחית כמו רפואי של האינטרנציונל המילטון, בריאות 6, מטופל, משטרה, ויש כבר הכל היה אבוד בסוף היום השלישי, השמש היא כבר שקעה באוקיינוס, רעד רחוק אותם כוכבים ואת אלה נביחות של כלבים התראה. על אלה מקורי מי סיקרן הוא במשמורת בג'ונגל והוא מצא! , איך?. נמצא משוטט לאורך גדות Aguaytia ריו מיובשת, afiebrado, צורח הזיות, מכוסה כוויות, עקיצות, רק מלמל משפטים, היה מבט אבוד בתוך הסבך של היער, מפני מי?. לא יודע!, היה אשפוז בפוקאיפה מספר ימים, שניים לבריאות שלהם מת על ידי התקפה של חיות, אחת מעולם לא נמצאה מעולם לא ידעתי להסביר הגיע עד גדת זה נהר המפורסם מאת דגי פיראנה שלהם-!, רק מזכיר כי ביום החזירה! שהודיעו p;; שהודיעו p; & n bsp; S שנה מאוחר יותר בשנת 1989, יום ראשון 10 אותם הלילה, נהיגה ברכב, הותקף על-ידי הצד של הנהג, נפצע מאוד קשה, של הבנות הצעירות שלהם מת באופן מיידי, הובל אל שירות חירום של בית החולים הארצי Almanzor Aguinaga לצ'יקלאיו, הופעל כאשר היו 3 גרם % של המוגלובין, עם הלם בפלסמה בדם!… אריתרוציטים כמה הפרידו אותו ממוות, כלולים שלה 12 יחידות של דם הם שנים עשר?… לעניות דעתי צחי מלאך יכול לקבוע . 12 – כמעט 6 ליטר-, אכן שהאיש מת לאחר 17 שעות היה re-operado!… כי זה היה עדיין מדמם, אבל מה קרה? שום דבר, עדיין מדמם, אני מת!, מול כל שלו! עמיתים בעבודה.

היה זה הציל?… אם!, אבל אז הוא מסובך, הופיעו כל הסיבוכים הידועים במשך כל הזמן הזה?. לנקות! מירה עשה 3 התקף לב, אי ספיקת כליות, bronchopneumonia, אלח דם, כאמור הפתולוג משפטית כאשר ביקר אותו החבר הזה. אני מקווה כך, המתים ויש לו 3 שניות להיות הכריז באופן רשמי מת בגיל 3 שניות?. כן! זה היה בתוך התחנה השלישית שלה זה לא הגיבו, הרופא intensivist חזר רק נס, פשוט נס! ומתי הוא היה עומד להכריז על זה מת שהצג הלב החלה לזמום שלהם פעימות חיוני!, לפני ההפתעה ואת חושים של רפואה ואחיות של היחידה לטיפול אינטנסיבי, אף אחד לא נתן הסבר, רק צפו תחזיות ונתונים סטטיסטיים 99.9% של חולים עם סיבוכים אלה מת אמר תמציתי רפואי.

לא אף אחד לא הסביר כי סבלו שניהם, כי הגיבו להפליא זה הקפלה צריבה, הכתרים שהיו בחדר המתים מחכה שזה כבר! הם הוחזרו לבית הלוויות, חודשים לאחר מכן רק זוכרת שזה יום אחד הלך! & n bsp; & שהודיעו p; & n bsp; & שהודיעו p; & n bsp; & שהודיעו p; & n bsp; & שהודיעו p; ב-2007 הוא ניגש המכון neoplastic מחלות – INEN-, הם עשו אנדוסקופיה שגרתית, כל החברים שלו עשו אותו דבר-, אבל כשהוא היה עם התוצאות אמר לך דליות בוושט!… ומה? – פלא – הושגה איך כבר לא זוכר? – אמר – פורטל יתר לחץ דם על ידי המתקדמת שחמת!. היה שיכור?. לא, להיפך הוא היה ועדיין הינו Abstemio ואז שגיאה היה שם?. לא! . הוא היה נגוע על ידי הנגיף הפטיטיס C, אבל איך שהוא היה נגוע?. מתי אתה כללה 12 יחידות של דם בשנת 1989 כדי להציל את חייו, לאחר התאונה!. אלוהים! מה עשית?. נסעה למקסיקו בחיפוש אחר עזרה, להיות במדינה זו את לבצע ביופסיה, Fibrotest, בדיקות אחרות, גילה כי לא רק הייתה שחמת אבל ישות גרוע סרטן הכבד!. דיוס שלי היה הסוף! מה עשית?, נכנע?. לא לחינם!, תקוותו היחידה והאחרונה היתה לקחת 3 חודשים להשתלת כבד!. השתלת?… אם השתלה של הכבד!. מחשבה רבים, היה סופו של לוחם אחרי הכל הייתי מת כפי שהוא חי להילחם!. אבל טעו אז עם התמיכה של המשפחה וחברים רבים, בדיוק 8 חודשים נשפטו למות קורבן ולשננו סרטן מושתלים Lo!. היו מושתלים זה?… אם מושתלים! , אבל איך? אם מחכה כל-כך קשה ויש מאות של חולים, לא מבואר כפי שקרה כל הנס הזה רק יודע כי ביום החזירה!.סופר סיפורים באדם אותו איזו שיחה ב? אלה היה מדויק עם המוות? . לא יודע!, אבל בכל אחד מהם עשוי מסיבי תפילות התפלל על ידי חייו ולא עובר שם בעולם, עם לב שמח, הליכה, אפילו, החשיכה אבל יום אחד הוא למצוא עם ביאטריס. ודנטה בדלת של השמיים.