זה נלקח בידי פונה קדימה, שם תמצאו אושר לולאה. התחושה של מטרות עונשים, ליהנות השמחות שלהם זהה. אהבה היא נצח לשניים. התחושה peppercorn המייצרים ללא כלים מוסיקה בלי הקול שר, Footless נוסע נוסע היקום מביא את המסר שלו של שלום, מסעות נוגעת לבבות כדי לשמח אותנו, נוסע מחפש גברים ומוכן נשים לשמח. אהבה היא קרן שמש בחשיכה. זה כוס עם מים במדבר. מואר בנתיב היער האפל.

אהבה היא הזרעים הפוריים של נבטי אשר את קיומו של האדם. היא קרקע פורייה לטפח את זה הכי טוב. אותנו ואת הרגשות שלנו. אהבה היא מראה רך. בין את הסיפור. חיוך כנה. מילה עדינה. יד אחת על המותן שלה. או עתיד עבור שניהם.

אהבה היא האג ח הגדולה בין גבר לאישה. זו פשוט הרגשה ראוי אם. להיות עקרת בית מאושרת על חברים שלך ליהנות מעל לכל אירוע, ריבית או אמונה. להיות צנוע, נותן את ההפגנה הגדולה ביותר של צניעות ושל ניתוק. מסיר לעקור את הגאווה, גאווה, גאווה, ההערכה שלעיל על עצמך. להיות חברים וכל זאת ללא אפליה פסקי-דין חפוזה. הוא מחייך לכולם, בראש ובראשונה. מראים לאחרים כי האדם שלך הוא ראוי להם. אף אחד לא צריך להרגיש לפחות בנוכחותנו, פחות לאחרים אף אחד. תמיד יש מטרה לפחות ולשים כל המאמצים שלנו כדי להשיג את זה. הוא כל הזמן חוקר את אישיותו של אלה אשר יקיפו אותך; בדרך זו אתה מכיר אותם יותר טוב כל הזמן לומד להיות משלך, אשר ייקח את הערכה מדויקת של האיכויות והיתרונות שלך. אל תשמור שבח למי שזה מגיע. להימנע מהכאב מרבי את הרגשות של השכן. יש שיקול דעת לגבי חייהם הפרטיים של חברים שלך. לכל אחד יש משהו ללמד אותנו, שהדבר החשוב הוא לגלות מה?… עליך להיות מוכן ללא הרף לספק עזרה לאלו שזקוקים לו. החלפה של הגאווה טופס משלך כבוד. לטפח ולתרגל את המתנות של אדיבות, נימוס, כנות. . זה סופר קולומביאני, מקושר בתור מורה לכמה וכעיתונאי היוקרתי אוניברסיטאות קולומביאני. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי של שלושה אחרים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. הוא מוזמן לעתים קרובות כדוברת כנסים, פורומים, ובאירועים אקדמיים אחרים. אעביר אותך. במגע עם זה corrreo או קוראים אותו לתא 300 8055526. תבקר את עמוד זה טוב מזה לעשות היום, לעשות את זה. ובכן, ידך, על ידי בני משפחתו, על ידי המדינה שלו. ? קראת כבר מאיקאו ביום?