כאשר היה הסתיים הסיוט של מפרץ גואנטנמו, זוועות דומות בקניה, סומליה, צפה כלא בשימוש ארצות הברית לחקור a€˜presuntos terroristasa€™ לבוא אור. הציד ועונשו של המכשפות בשם הביטחון הבינלאומיים מתבצע החוצה גם בבתי הכלא של מרוקו, מצרים, תאילנד, כפי שהם באורח שבמותה העמותות של משמר זכויות האדם, הוועדה של הצלב האדום הבינלאומי, אשר המנדט הבינלאומי לבקר את האסירות כל העולם. יום ב, שלטונות קניה נעצרה כמעט 150 אנשיםביניהם היו 19 נשים וילדים 15. בורחים מלחמת סומליה בין בתי המשפט איחוד של האסלאם לבין החיילים של הממשלה, עם התמיכה של אתיופיה וארצות הברית ללכידת מחבלים אשר לכאורה מקלט אלה בתי המשפט. בין זה מאה וחצי של אסירים הייתה אשתו של a€˜presunto terroristaa€™ מוחמד עבדאללה Fazul, שהביא מנהיגות אל קאעידה ב- africa והתקפות על שגרירויות אמריקאי טנזניה, קניה ב- 1998. ללא כל זכות תמיכה משפטית, הם הובאו סומליה, ולאחר מכן אתיופיה. ה-FBI, ה-CIA, במוסד נחקר אסירים אלה.

פורום זכויות האדם המוסלמי יכולתי לראות 150 אסירים, ומקום הימצאה שלהם על-ידי טלפונים ניידים הטעינה של שוחד במחיר של משטרת קניה, לפי העיתונאי הספרדי איזבל Coello. מידע לקבוצה זו של זכויות האדם להשתמש באותן השיטות הברית הצפונית כדי ללכוד אפגניסטן ופקיסטן רוב האסירים אשר נחקר ב מפרץ גואנטנמו a€˜combatientes ilegalesa€™, לא שבויי מלחמה. זה המינוח a€œjuridicaa€ נועד לפטור את ארצות הברית וכוחות a€˜coaliciona€™ היישום של אמנות ג'נבה אסירים אלה. שלא כמו המידע שהושג פורום זכויות האדם המוסלמי, a€˜combatientes ilegalesa€™ נתפסו על ידי פרס של אלפי דולרים שהגיעו מא. אמריקאי של הצבא של ה-FBI רשמי אישר את מעורבותם של החקירה CIA, ה-FBI על משמר זכויות האדם. ממשלת ארצות הברית הודתה מעורבותו שיפוט של 14,000 אסירים ללא תשלום וללא זכות עורך-דין, רובם במקומות בעולם שבהם היא מקובל. זה a€˜vacioa€™ משפטי שהוטבל הוא יש עם לשון נקייה של a€˜rendicion extraordinariaa€™, שהיא חלק דוקטרינת בוש. האובססיה עם אבטחה בכל מחיר הופכת את חזקת החפות מפשע בו יש שלטון החוק.

חוסר האמון הזה של האנשים ואת השקפת המערכת משתקף על-ידי מכתב הקורא ספרדית יומית לציבור. ביום a€œcada יש יותר שעלו [a€¦] החדשות לחזור על המילה לכאורה עד שעמום [a€¦] החשוד או הנאשם הן להניח עד שופט הגלימה משהו אחרי, למרות שיש עדים delitoa€. איזה עיתונאי ו סופר Reig רפאל מגיב: a€œlas אנשים הנאשמים לפשע הם לא להניח אשם [a€¦] למיטב ידעתי, הדבר היחיד הוא התמימות. שיעור שהואשמו ברצח הוא חף מפשע המשוער [a€¦] תהיה חשודה, אולי [a€¦] לבדוק מהי culpabilidada€. עיבוד יוצא דופן זה מעוררת חטיפת בארגנטינה של המנהיג הנאצי אדולף אייכמן על ידי סוכנים של במוסד. הוא הועבר לבית-ישראל עבור אותה הרשעה הניסיון, הבאים אל המוות ואל ביצוע. גם כדי חטיפת במקסיקו אומברטו הנאשם alvarez-Machain של רצח, משפטו הבאים בארצות הברית, למרות בסוף זוכה על ידי בית המשפט העליון. מי להגן על שיטות עבודה מומלצות אלה טוענים מקדשת את האמצעים. אם החברה האזרחית ניתן לסבול, לא מתעורר, מדינת משטרה יהיו חופשיים לפעול מכתב עם פטור מעונש. גישה לאינטרנט על הדוחות של ארגונים כגון משמר זכויות האדם, אמנסטי אינטרנשיונל, שבמותה. כאשר הם באים לנו, אפילו אז מישהו מחאה. מרכז עיתונאי קרלוס Migu?lez Monroy סולידריות שיתופי פעולה (CCS), הוא שירות של מודעות חברתית של העמותות של סולידריות חברתית, כדי להודיע התרגל החברה ואנשי מקצוע של תקשורת בסוגיות של סולידריות, חברתי, צדק עבור תרבות של שלום, הגנה על זכויות האדם, עם דגש מיוחד על המאבק נגד העוניאי-כלילה והגנה הסביבה. CCS מבוסס על צורך בסיסי לשלב פיתוח מידע ותקשורת רכיב של שיתוף פעולה. דרך מנתחים את יצירת מאמרים בתבנית מקצועית באיכות גבוהה journalistic, הותאם הרווחים של המדיה, המופץ אותם באמצעות רשתות בינלאומיות שלהם. באתר האינטרנט של CCS (ניתן למצוא כל הפריטים ע י תאריך, מסווגים לפי) אזורים נושאיות.