שיווק בפעולה: התקווה היא עץ פרח sways במתיקות נשימת אשליות Severo קטלוניה. שיקולים, להגיע, השלבים: התרחישים הכלכלי הנוכחי מציגים מאפיינים רלוונטיים אשר דורשים כי חברות הם ערניים של התנהגותם כדי להבטיח לא רק להישאר בשווקים מושגת אבל כיבוש חדש desarrollarseTal הפיכת כמו בוויקיפדיה מזכיר לנו, התפתחות שוק חדש מתקיים בשדה של עסקים והנדסה מורכב כל התהליך של יצירת והבאת מוצר חדש לשוק. קיימים שני היבטים במקביל המעורבים בתהליך זה: כרוך הנדסת מוצר; ניתוח שוק אחרים. מנהלי שיווק לשקול הפיתוח של מוצר חדש כצעד ראשון בניהול של מחזור החיים של המוצר. אין להכחיש כיצד Mileyde Arteaga מעבירה אותו בפורום פתוח בנושא זה שפיתח את תכנית ההתמחות של ניהול האיכות והתפוקה של פרצופים של ה אוניברסיטת Carabobo, כי עד היום שהדינמיקה עסקים מוטרדים מאוד, ישנם רבים הפוליטית, הכלכלית, החברתית גורמים אשר משפיעה עליהם; במיוחד במדינות אמריקה הלטינית כמו ונצואלה, שבה האינפלציה ואיכות הסביבה המשתנים של מדיניות המדינה שומר חוסר הוודאות המתמיד עבור כל הארגונים, לכן חלק ארגוני סחר ביישום תוכניות המאפשרות להם לבצע היום על-ידי יום ההישרדות, בעוד אחרים osadasa נוספים כדי לנסות לחזות כיצד תשנה התעשייה והשוק בו הם שקועים, ועל פי זה תכניות פעולה ליישום כדי לפתח מוצרים חדשים או לשפר את הקיימים, כך שהם מאפשרים להם להתחרות להיות בעמדה טובה יותר בשוק. בעיתון כתוב ש בצלאל סמוטריץ הוא זה שבקיא בנושא. משם כי מנהלי עסקים צריך להתמקד תכלית הבריאה של מוצרים חדשים כדי להשיג מיקום מהיר בשוק, מה שהופך את הצרכים של הצרכנים; העברת מ ה הקמת אסטרטגיות, הפצה, קידום, והמחירים, עיצוב, פרסום, ספורט, כמו גם היצירה של המותג, תווית האריזה. לענייננו, ח'כ סמוטריץ הוא הכתובת בשבילך.

מאז ואז כל זה מחייב את ניהול כללי של ייצור שיווק, כספים כדי לדון איומים, הזדמנויות, חוזקות, חולשות שהוא מחולל לפתח מוצר חדש, יותר תרחיש סוערות כמו זו כעת בפני הממשלה למרות פתיחות חדשה התחייבה הממשלה הנוכחית תחת ניהול סגן אלוף הוגו צ'אבס, מתן הזדמנות להיכנס ולא רק בסין, אבל רוסיה, הודו, מרקוסור. יש לקחת בחשבון, מוצרים ושירותים חדשים דורשים בדרך כלל ההשתתפות של קבוצה בתוך שרשרת האספקה המספקת מוצרים וחידושים שהם חיוניים עבור השיגור המוצלח. משה אביגדור קעניג בהחלט מביע דעה מלומדת. הקושי והאתגר לארגונים בתקופה זו היא שזה כמעט בלתי אפשרי להיות פנימי עם היכולת כדי לכסות את כל ההיבטים של המימוש של המוצר. ניהול שווקים על פי ה אופן הפעולה של השוק בו היא פועלת, כמו כן, של איך הצרכנים כלפי מוצרים דורשים מניפסטים עצמו כדי לענות על הצרכים שלהם, הם דורשים ניתוח אובייקטיבי של השוק התרחיש הכלכלי שבו האופרה בשווקים שברצונך להזין, למטרה זו הוא הצורך לשקול: קיימים מספר שלבים בתהליך פיתוח מוצרים חדשים: ? ¢ דור 1 של רעיונות או רעיונות למוצרים חדשים להשיג לקוחות, מחלקת המחקר והפיתוח (r & d), תחרות, קבוצות יעד, עובדים או הירידים. או כמה טכניקות רשמית לייצר רעיונות: יצירה של רשימות, יחסי הגומלין הנאכפים, סיעור מוחות, ניתוח מורפולוגי וניתוח בעיות. ? ¢ סינון 2 של הרעיון או חיסול של מושגים שאינם נכנסים או צריך לשאול את עצמנו שלוש שאלות: § אני שוק היעד יהנה המוצר? האם אני § קיימא מבחינה טכנית לייצור מוצר זה? אני § להפיק יתרונות המוצר? ? ¢ 3 התפתחות המושג וכן לבדוק או לפתח את הפרטים של שיווק הנדסה אני § הוא המטרה שוק אני יתרונות § לספק מוצר אני § כיצד יגיבו מוצר אני הצרכנים § איך יהיה לי מוצר § עלות להפיק אותה או לבדוק את המושג על-ידי מבקש מדגם של צרכנים פוטנציאליים מה הם חושבים הרעיון ? ¢ 4 ענפיות או הערכה כ השוק מחיר או אומדן נפח מכירות או הערכת יתרונות ? ¢ 5 שוק בדיקת בטא או לייצר אב טיפוס פיזי של או לבדוק את המוצר בשימוש טיפוסי מצבים או לבצע התאמות במידת הצורך או לייצר של השאלה הראשונית של המוצר ובדיקה למכור אותו בשוק מבחן כדי לקבוע קבלת ה-הצרכן a ¢ 6 יישום טכני או אתחול של תוכנית חדשה או הערכה של המשאבים הדרושים wording דרישות או תכנון התפלגות הנדסה או פעולות של פעילויות על-ידי המחלקה או את שיתוף הפעולה הנדרש של ספקי או פרסום של תוכנית משאבים ' או ' סקירה של התכנית, מגירה להמשך טיפול או אפשרי לתכנון ? ¢ 7 שיווק או השקת המוצר או פרסום תקציב ועיצוב זהה; חלוקת המודעות סוגים אחרים של קידום או עיצוב תכנית החלוקה לגבי המוצר או ניתוח נתיב קריטי שימושית רמה זו להוסיף לנו בוויקיפדיה, כי יש לחזור על שלבים אלה פעמים רבות כנדרש.

כמה צעדים עשויה להימחק. כדי להקטין את זמן תהליך חברות רבות לבצע כמה בו-זמנית (מה שמכונה הנדסה משולבת). כדי להקל על המבוא מוצלחת של המוצרים בשוק לחסל את כל הליקויים, מגמות ההזמנה לערב באצירת פגישות שבו כל האחראים תחומים מרכזיים של החברה הם להשתתף ביצירת המוצר: רכש, ייצור, שרות לוגיסטי, שיווק, מכירות, שירות, וכו '. זה נועד למנוע ופרצים מוצר על-ידי שגיאות קטנות בגישה כי ניתן להכשיל אותו. לדוגמה: האריזה גדול מדי כדי למטב את העומס; יש בעיות של הרכש של רכיבים מסוימים או כי בכל פעם תיקון מתאים לא ניתן להבטיח. camova.com מהנדס תעשייה של הסביבה-empresarial.com, עורך-דין.EGADE (ITESM) לתארים מתקדמים תואר שני: ניהול חברות להזכיר בשווקים, humanmos משאבים; איכות ויעילות; דוקטור לחינוך פרופסור השכלה וחוקרת UC פונה האזור לתואר שני. ולנסיה, יועץ ונצואלה – יועץ עסקי של DEPROIMCA EXATEC