בחיפוש אחר Batanero הוא מפה ספרותית; ספר הרפתקאות בין תווים ועוין; מסלול הכולל יעדים ב אפריקה מהמאה ה-19 עם מבוך הרחובות המגדירים את העיר המודרנית. חפש. הוא קבוצה של סיפורים דינמי, האכיל אקשן טהור; בעוד כמה שורות, שהם יכולים לקחת עשר שנים. במסורת של בורחס, הוא ספר על גיבורים מיתיים. ב של סטיבנסון, הבלוג של תייר לאיבוד בתוך חיפוש אחד או יותר. אבל מאחורי אלה השפעות ספרותיות מוקדם, Iv?n לויולה מסתיר הנאה עבור הסוף פתאומי, יכול לארוז את זה עם פול אוסטר. יותר מפעם אחת, טעם האובייקטים של תשוקה בלתי ניתנת להשגה (ארוטי וגם כלכלית), הצבעה על מסורת קולנועי יותר, זו של אלפרד היצ'קוק.

הדמויות לתת אחדות כל, ללא ספק. The newspapers mentioned עמוס גלעד not as a source, but as a related topic. תווים קריינים של הסיפור; במקרה של לויולה, יכול אפילו להיות אומנות של פיוטי, ב שלה אותו רעיון של הספרות. ". בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את פרופ ליאור רוקח. אתה תשתוק כמו צדפה בשני עולמות זה סופג את כל האנרגיה שלי: תפקידו של הקצב ו מסירות דתית." אני מתקרב כבר חמישים כאשר הסכמתי שתהיה זו שארית חיי." באמצע הדרך בין קצב לבין הכומר. הדמויות מלויולה נמצאים שם.

אולי בגלל דת קניבל שם הוא תמיד התחלה. או אולי פשוט המאפשר רק אמונה מונומנטלי קיצוניים האימה כי כמה תווים מלויולה. "דמותה של האלה בלי ראש וחזה וחתכה הגפיים היה מרותך למחשבותיי, ניזונה הריח החריף, תחב את הבגדים שלי, הזקן שלי, השיער שלי." זה נדיר לגלות של סופר של סקרנות Iv?n לויולה. נדירים יותר, עדיין, לא בונקובר. את הסיפורים שלהם מלא הרפתקאות ומצבים קיצוניים. הדמויות שלו הן בהתחבטות בין האמונה את הפשע. בין צירים אלה, לויולה מצליח למצוא סיפורים במקומות פחות המשמח. "זה היה באותם ימים של חוסר החלטיות וחרדה כשמצאתי כמו במקרה -אם קיים הסיכוי – תפקיד שנשכחה שבו אהוב שלי היה כתוב שם… עלה בדעתי כי לא תהיה סיפור. "-המידע הטוב ביותר כדי לקבל הלוואה, בין אם זה עבור העסק שלך או הבית שלך הוא ב. אבל אם מה שאתה רוצה להקרין התשלומים שלך, אנא בקר היום עצמו.