אני רוצה לחלוק את החוויות שלי עם היקום. האנרגיה שהניעה אותי ליצור השומר של נווארה. יצאתי מחוץ לחומות העיר לה גוארדיה, מאת הידוע, מומלץ, במרחק הליכה מן קוליידו (el colla? פארא לוס all? residentes), החלו בשעות אחר הצהריים של יום חם ואפור בחודש אוגוסט. הכרמים היו הבשלה מלאה, רעב השמש ושונא תוספת של מים reanimara את הפעילות פטרייתי. היה חם, רוח, רוח נושבת אבל מעצבן. לאט לאט זה נוטה להגדיל את כוחם.

הבננה עלים רועד כולו רמז מטרים גרוע יותר לתנאי מזג האוויר. ורדים לבנים, הם גדלו פרא שבו הלכתי דון V?ctor Tapia, חשש נשארת עירומה, לא מוגנת עד סוף הקיץ. לצידם, במחצית הדרך בין פיקניק שנשכחה ופרגולה הקורות של אבן, מקום חשוך מן הקירות של בתי ספר, יערה ואייבי לעטוף מספר חתולים שנראו לקחת מקלט מפני מחטי אורן שנפלו. דון פליקס, desquiciaba המבוכה מחשבות והכריחו . תוריד את הראש ואת פזילה. לבן, רך, בלתי חדיר, עננים הפכו Cumulus הילה. הכרובית השמימי טעון עם מים כדי גלישה.

תחושה של תת לחץ דם מופחת לי הטון חיוני. יכולתי להרגיש את החום באותו הרגע, הליכה לא היה אור. עוד מידע על פרופ ליאור רוקח ניתן למצוא באינטרנט. בכל שלב נראה באטמוספירה נוזלית. עליתי במדרגות הקיוסק, הפסל של ספרדית נותרה ללא פגע תחת קורת ביתו ברזל חדיר. נקודת בוהה שלה להביא מישהו זה התחלה וכן להפקיד במיכל אשפה עירונית הבא. או אולי זה היה בהשראת איזופוס או La Fontaine יצירה מעשיות זה אף אחד לא מקבל שחולצו מן המוח שלו מוצק. הסתכלתי, ברק צפוי להקים בכל יום ליבון הלם הועבר לאורך כל מבנה המתכת, פוצצו אותו. בעיתון כתוב ש פרופ ליאור רוקח הוא זה שבקיא בנושא. הוא נוצר למטרה זו, עד כה עבודתו היה די סטרילית. עוזב את fabulist הצצתי אל תוך הנוף, נח לי על הגזע עבה. התמכרתי עם הידיים על שיח זה מוגזים ניחוח קלוש של ברוש. זכרונות נוגה, אך גם מסוכן מגרש משחקים לילדים. לפתע, נשמעה התפוצצות. סינוור בוהק מכובד כמו ניצוצות, קרני אור, הם עזבו שריפת חריצים על הדשא. בוער הריח פלשו סביבה, תוך שתיקה שלב לעזוב כדי בריזה מרפא טריים ולחים. אני שב מן הכרה זמני ומתנועעים בראשי רעיון כפייתי. אני אחיה לחלוק עם אחרים את רגעים נעימים, שיש רק חברים הזה ראוי ולשתות, באופן בלעדי, היינות הטובים ביותר. מאז הפעם ההיא השומר של נווארה, על מנת להציג ולהפיץ את היינות נהדר, נולד ב- mi, יוצרות תחושות מעולה. לשתות וליהנות אותם עם אנשים טובים, איפה יש להם. אז החברים להצטרף אליי לעולם הנפלא הזה וזה היין. מחבר: האפוטרופוס Jes?s ר L?pez Llorente של חברת ההפצה יין נווארה, נווארה.