מייסד שירות קייטרינג, טופס בו ארוחות מועברות ישר מהמסעדה לשולחן – הוא מפורסם השף הצרפתי פרנסואה Vatel. הוא הגה הראשון מאורגן קייטרינג באתר, כפי שסופק מלכים קייטרינג Frantsii.V שירות המזון היום שהפך לנורמה. הזמנת שירותי מזון קייטרינג יכולים לעשות כארגון יחיד. ישנם חדרים יפים רבים, אחוזות כפריות ופארקים שבו אתה יכול לארגן משתה או אירוע חברה, קייטרינג וסגנון ללא דופי תדגיש משתה שלך. קוקטייל קוקטייל – רעיון מבריק לשיחות, תקשורת עסקית וחברתית קל, כמובן, סיבה לאכול. אף אחד סמינר עסקים, מצגת, מסיבת חברה, כנס שלם בלי שולחן מזנון היום – זה סוג של מזון, שבו מוגשים כיבוד קל.

במהלך האורחים מזנון מוזמנים לאכול בעמידה, ללא תשלום נע סביב החדר. קוקטייל – זה לא פזרנות קולינארית, ואת היכולת לתקשר, ליצור קשרים מועילים, ניסיתי עם כמה סוגים של חטיפים קטנים טעים. להזדקק את שירותיו של קייטרינג, תצליח בארגון חברות מזנון שולחן החג, לחסוך כסף וזמן. הפסקת קפה באנגלית הפסקת קפה – קפה הפסקה, הפסקה קצרה במהלך העבודה (במנוחה, חטיף, במשרדים, בכנסים). הפסקת קפה – אירוע קצר, הזמן הדרוש לנוח טוב במהלך המשא ומתן עסק רציני, מפגשים וימי עיון, כמו גם פריט חשוב בתרחיש של אירועים עסקיים שונים.

כנסים, שיחות, פגישות עסקיות במשרד, בדרך כלל מלווה כוס חמה של קפה ומאפים טריים, כך בתפריט כתוב עם אילוצי זמן. זה קפה, כמובן, בטעמים, ומבחר של תה, מאפים שונים – מאפינס מאפינס, פשטידות, ממולאים במגוון רחב של כריכים, כריכים, חטיפים, לחם קלוי, קינוחים ופירות. מלבד קפה בפועל, הפסקת קפה כולל שולחן התה, "שאינם אלכוהוליים בבר", כמו גם שורה של קטגוריית חטיפים ומתאבנים. מבחר אפשריות של כריכים, מאפים, פירות.