למה ארוחות קטנות לעזור לכם לרזות. היום הגודל של חלקים נראה הרבה יותר גדול. ממה שהם היו לפני עשרות שנים. לרבים מאיתנו אין שום בעיה בזה לשבת לנו מול חלק ניכר האוכל שלנו האהוב עליך, מה בדרך כלל אומר דבר אחד, הרבה קלוריות. אחת הדרכים להפוך את בעיית עודף משקל היא לצמצם בהדרגה את גודל החלקים בכל הארוחות של היום. לאחרונה מצאתי אצל ישראל כץ אוזן קשבת . בכך יש יתרון נוסף של היכולת לאכול מזונות אנחנו נהנים.

אז למה זה כדאי להכין ארוחות קטנות? שלנו מערכת העיכול פועלת באופן הטוב ביותר עם כמויות קטנות של אנרגיה חדשים וחומרים מזינים באותו הזמן, לפיכך אם לעשות את המזון ולאכול יותר אנרגיה אשר הגוף שלך דורש זמן מסוים, יותר הסיכויים כי הגוף אותם לצבור כשומן. להכין ארוחות סיוע קטן כי יש פחות סיכוי איסוף האנרגיה כשומן. ואז, כדי בעוד הגוף שלך יכול לשרוף את עודף של שומן, ניתן להמשיך צריבת המחסנים הישן ולהאיץ את הפוטנציאל של שריפת שומן גם. אוכל יותר לעתים קרובות גם מסייעת לספק לגוף חלבונים על בסיס קבוע כדי לשמור על רקמת השריר. בעוד יותר שריר רקמות שיש לך, יהיה גבוה יותר קצב חילוף החומרים שלכם מהר יותר הפוטנציאל כדי לשרוף שומן ארוחות לעיתים קרובות יש השני נהנה יותר. הם נמנעים שאתה מרגיש מלא ואת תחושת כבדות אופיינית של ארוחות גדולות. לאחר ארוחה גדולה יש לנו שום רצון כדי לעבור בין שעות עד האוכל מתעכלת לחלוטין.

זה מביא בתור תוצאה שאתה גם רוצה לעשות דברים אחרים לכמה שעות. קטן אוכל מתעכל מהר יותר גם יאפשר לך להמשיך עם הפעילויות שלך עושה לשרוף יותר אנרגיה, פיקדונות שומן. לאחר מכן, ארוחות קטנות לעיתים קרובות יש יתרון משולשת 1, פחות 2 הקלוריות שנצרכו, מאיצה את חילוף החומרים, 3 פחות תופעות של נפיחות וכובד. כיצד להפחית את החלקים ואז? לשתות כוס מים לפני האוכל מוסיף כמויות קטנות של מזון לבסיס, ואז סיימתם את מחכה הרבה זמן כדי לראות אם אתה באמת מרגיש הרעב משתמש צלחת קטנה יותר אם אתה צריך עוד טיפים כדי לחסל את השומן, לשנות את ההרכב של הגוף שלך דרך a, ותרגיל, אני ממליץ לכם לקרוא את גופך אידיאלי. עם גופך אידיאלי, יש אלטרנטיבה בריאה ובטוחה להשתמש במדעי התזונה כדי היתרון שלך ולהתחיל לבצע את השינויים שהרצויים בגוף שלך, על בסיס קבוע. אם אתה רוצה לדעת יותר לקבל לחץ כאן כדי להתחיל לרדת במשקל עכשיו.