שיווק שותפים? השאלה הראשונה שעולה לי בראש היא לחשוב: מה זה? כאשר אתה שואל החברים, מכרים יש מושג מהי באמת שיווק שותפים. אם אתה אי פעם שמעת את המונח הזה, לא ידע מה זה היה, מומלץ להמשיך ולקרוא או כדי לעבור ישירות לעמוד זה נדון את העקרונות הבסיסיים של שיווק שותפים באינטרנט. לאחר שקראת את זה, אתה מוכן להתחיל שיווק העסק שלך שותפים. העיקרון: הגדרה אפשרית של הגדרה פשוטה של שיווק שותפים זה שזה עסק שבו אנשים לקדם אחרים מוצרים. נשמע פשוט, נכון? . זה בהחלט פשוט, משהו נתלה על פי הטרמינולוגיה של שיווק שותפים. כשאני שומע את המונח הזה, אנחנו שניתן להניח, זה אומר שהם צריכים לפתח את המוצר שלך, ואז למכור את זה לאנשים. .

זה לא המקרה… או שאת אולי חושבת. במקרה הזה אני חושב ש חבר כנסת כץ צודק במה בהוא אומר. זה אומר שהם צריכים לרכוש מוצר ממישהו אחר ואז למכור את זה בשביל רווח. . זה לא המקרה… הרעיון הוא כי אלפי חברות ואנשים מחפשים אנשים אחרים לקדם את המוצרים שלהם. הם רוצים למכור מוצרים נוספים, הדרך הכי טובה וחסכונית ביותר לעשות זאת היא על-ידי תשלום עמלות רק לאנשים לקדם את המוצרים שלהם דרך אתרי האינטרנט שלהם, מאמרים, המילה של הפה, וכו '. לקדם מוצרים, אנשים לרכוש ולקבל את חלק ממחיר הרכישה.

זה שיווק שותפים. . איך זה עובד? בקיצור, שותפים שיווק עובד ככה: אתה חייב להירשם (לדוגמה, Plimus או Clickbank) תוכנית שיווק השותפים, ולאחר מכן חפש מוצרים לקידום. אתה בוחר מוצר (או שניים או שלוש או יותר, אם אתה מרגיש בנוח קידום בבת אחת) ולאחר מכן מפעיל בקידום המוצר. בטוח לשימוש המיוחד קישור אשר מתקבל פעם להשלים את התהליך, כך תקבל עמלה בכל עת במישהו לחץ על הקישור, לרכוש מוצר. הדרך הקלה ביותר כדי לקדם מוצר זה על ידי כתיבת מאמרים לטובת המוצר ושעות מקום 2 או 3 הקישור שלך המוטבעים בטקסט של המאמר האמור. כמה אפשר להרוויח? אני רוצה להיות מסוגל לתת תשובה סופית. אני חושש שזה לא אפשרי. כמו כל דבר בחיים, זה יהיה תלוי על עבודתו של כל השותפים. קצת שיווק שותפים להרוויח רק 25 דולר ליום או פחות, בעוד כמה מרוויחים הרבה כמו 2000 דולר ביום אחד. זה באמת תלוי ביכולתם כדי לשווק את המוצר, כמה פופולרי זה מוצר, אם המחיר הוא נגיש יחסית ואם השוק שהיא זקוקה מוצר כזה. אם אתה מוכן לשים הרבה על החלק שלך, אתה יכול גם לקבל המון כסף באמצעות שיווק שותפים. עם זאת, אם אתה לא רוצה לעבוד קשה כדי להשיג תוצאות טובות יותר בשיווק שותפים, כנראה לא יהיה לך הרבה הצלחה כמו אחרים. . תתחיל עכשיו אל תחמיצו את הזמן עם כל שיווק תוכניות שותפים ישנם היום ברשת האינטרנט הוא הרבה יותר קל להתחיל עם שיווק שותפים. אמנם זה לא קל כמו אנשים מסוימים עשוי להזכיר, שיווק שותפים קל מאוד להתחיל אם אתה מתחיל עם תוכנית טובה. המפתח להצלחה נקבע על היכולת לעבוד, מה שבסופו של דבר להסיק אם שותפים שיווק עובד או לא עבורכם. ואם בסופו של התהליך, אתה רואה כי שיווק שותפים היה לא שלו, לא ייאוש למצוא מערכת אחרת לעשות עסקים באינטרנט. אבל אני בטוחה עם זמן ומסירות, באפשרותך להפוך את שיווק מערכת החיים השותפים או להרוויח הכנסה טובה נוספת. איחוליי, אנה Oliva.