מספר מהשמנת יתר או עודף משקל הולך וגדל בקצב פנומנלי בארצות הברית. באופן כללי, זה בגלל זה הם מבלים יותר זמן מול המסוף של הטלוויזיה, המחשב או משחקי וידאו, על העבודה או המשרד ופחות בזמן פעילות גופנית. מצד שני, עסוק המשפחות היום יש פחות זמן להכין ארוחות בריאות בבית באופן קבוע בכל יום. של מזון מהיר לציוד אלקטרוני, כמה מהר וזה קל כנראה גם במוחם של אנשים רבים, בכל הגילאים, של המילניום. מאז שנות השישים, מספר אנשים הסובלים מעודף משקל כמעט הכפילה את ארצות הברית.UU.

היום, 10% של ילדים בין 2 ל 5 שנים יותר מ 15% של ילדים וצעירים בין 6 19 שנים זקן, עודף משקל, 31% מהמבוגרים גם מהשמנת, מכה! מחקרים מראים כי בני נוער הסובלים מעודף משקל או מהשמנת יתר הם עד ל-80% עשוי להפוך למבוגרים שמנים או עם עודף משקל, במיוחד אם אחד ההורים או שניהם יהיו באותו המצב. התגברות על השמנת יתר, עודף משקל של ילדים אומר לשנות את האופן שבו אתה והמשפחה שלך לאכול ופעילות גופנית, כמו גם הדרך שהם מבלים את זמנם במשפחה. ודא כי ילדיהם לאמץ אורח חיים בריא. הוא האחריות שלך כהורה, בעיקרו של דבר לתת להם את הדוגמה. מהו עודף משקל בפרט? כאשר אנשים מדברים על עודף אומר למישהו יש יותר שומן בגוף כי יהיה זה בריא לאכול. . לכולנו יש קצת שומן בגוף, אך כאשר לאדם יש עודף שומן, עודף זה עלול להשפיע על הבריאות שלהם והיכולת שלהם ללכת, לרוץ, מפתחים בדרך כלל. זה גם משפיע על המראה של האדם מאז זה ייראה יותר שמן ועגול יותר מאחרים.

איך אתה יכול למנוע עודף משקל? הדרך הטובה ביותר לשמור על משקל בריא היא תהיה פעילה. באפשרותך להצטרף קבוצת ספורט או, אם אתה לא אוהב את קבוצות ספורט, נסה שחיה, טניס, אמנויות לחימה או פשוט . תקדיש את עצמך לפעילויות שונות בחצר האחורית שלך חבל קפיצה, ריקוד והליכה יהיה לשים את הלב שלך לעבוד ביותר. כדי לקבל קצת כושר נוספת אפילו לצעוד ברגל במדרגות במקום במעלית או ללכת ברגל במקום לנסוע למקום במכונית. להיות פעיל פירושו גם כדי לצפות בטלוויזיה פחות פחות משחקי וידאו. אכילת מזון בריא היא דרך נוספת לשמור על כושר. המטרה היא לאכול מגוון של מזונות ולא לאכול חמש מנות של פירות וירקות בכל יום. אתה מעדיף לשתות מים, חלב דל שומן במקום סודה או משקאות ממותקים אחרים. הוא אינה אסורה כל מזון, אבל נסי לאכול מנות קטנות יותר של מאכלים עתירי קלוריות, מלא שומנים סטטיסטיקות חשוב ילדים ומתבגרים מושפעים ביותר כיום עודף משקל, לימודים, לחשוף כמה מסקנות מפתיעות צריכה לעודד את ממשלות המדינות ינקוט בצעדים מתאימים. על פי מחקרים אלה, הילדים יסבלו בשנים הקרובות להגדיל את השמנת יתר גבוהה, כתוצאה מכך, כל המחלות המשויכים אליו. לפי המומחים, הדורות הבאים נועדו לסבול יותר מחלות ולא להיות שמנים יותר מאשר הוריהם. בהזדמנויות שונות אנחנו הראו הקשר בין עודף משקל, השמנת יתר, מחלות שונות כגון סכרת, בעיות לב וכדומה, שהמחקר הדני מאמתת את הקשר בין בעיות לב והשמנה המציע נתונים סטטיסטיים במשך 46 שנים. לקבלת מידע נוסף הביקור במידע אותו אנו מספקים הינו מידע כללי בטבע; זכור כי מידע זה לבד לא יכול להחליף את שירותי הבריאות או אדם, שייתכן שיהיה עליך. אנו רק מספקים שירות מידע הפניה, נא עיין מטפל מוסמך שמתייחס. אליו על כל הדאגות שיש לך על בריאותך.