כנראה, הקפיצה האבולוציונית הגדולה בין ההומונידים בא יום אחד היצורים האלה היה מסוגל לנחש מה היה חוכך בדעתו חבר אחר של הקבוצה שלך. לדעת מה אתה חושב שזוגו אפשרה לו לעזור לו או לטפל בו. נטייה זו כדי לשכנע אחרים ולגבש דעה או לנסות לטפל בהם נראה לא להפסקת מאז ולאחר מכן אדוארדו Punset המרות גדול בשנים האחרונות נתתי תרחישים כלכליים במדינות שונות המרכיבות את זה כדור הארץ, המידע ויותר דינמי יותר. אין ספק אפקטים גדול אשר הובילה אל המחשב, אנו חיים כפי שכתוב חוזה Enebral פרננדז בחברה של מערכות יחסים וירטואליות וזה נכון כביכול רשתות חברתיות הם הופכים מימד משמעותי מאוד: מצביע על תוכנות חברתיות כמו משהו מהפכני. אבל, למרות הזמנות אפשרי, זה חייב להיות מודע של כלכלת הידע המתעוררים ו חדשנות.

התנהגות דינמית של תרחישים כלכליים יותר ויותר אגרסיבי, שבו אתה יכול לראות בבירור, כי חברות נתנו דרך שינויי הצורה שלהם מבנים ארגוניים, ניהול הייצור אגרסיבי, יצירתיים, חדשניים מוצרים עם אחריות של איכות, ניהול נכון של שירותים וניהול מידע מספיק, הם שמצליחים למעשההם לכבוש את השווקים וליצור חדש הצרכנים צרכי המשרתים, מובילים רבים מהם תלות משמעותית לחברות אשר מספק אותו. בהחלט, מדינות רבות העניקו דרך הכיבוש של השווקים לא רק הלאומי אבל התוצאה בינלאומיים, פיתחו ביעילות כל מה שיוצר את החברה מידע עם הטכנולוגיה המודרנית שלו. עליה Enebral מציין לנו לדוגמה את ספרד, חייב להיות בין המדינות המתקדמות ביותר בטכנולוגיות מידע ותקשורת, אבל גם תלוי הכל איך לקרוא את הרעיון של חברת המידע, כי אולי ולתרגם אותו לעתים קרובות להיות חברה של אינפורמטיקה ותקשורת. עם זאת, מוסיף כי בסמינר האחרון השתתפו בהקשר זה, המידע היה עוד בעיקר נוף כמו משהו לאכול, אבל חומר גלם חיוני כלכלת הידע; חומר גלם שממנו אנחנו לחלץ את יודעת הנחשק, עד בנוחות להחיל למען שגשוג. מחשוב ותקשורת במבוך, אך ניתן ידע רב ערך וישימים להגיע קפדני ומושלם מידע אשר אנו יכולים לגשת בקלות. זה נכון אנו מטפלים הרבה מידע בארגונים; זה הרבה, אבל אולי זה אינו תמיד מספיק ומתאים, ולא מחמירה ופשוט מספיק לתרגם ידע יקר וישימים.

אנו יכול להיות עושה ומחקרים שגוי ומחקרים של שקר, אולי רע לנו החלטות, כי המידע לא מגיע לתחום איכות נאותה, או להעריך אותו כראוי. אנו יכולים להיפטר רשתות טוב ותומך טובה, אבל, בכל מקרה, של מידע לא מושלם. זה הופך את האזהרה, המידע שבו אנו משתמשים בהחברות תמיד יש משמעות אשר מופיע, וגם אנחנו יכולים להאמין הכל שאנו קוראים בעיתונות מודפסת או אלקטרונית. זה נכון לכל אחד מאיתנו תופס את המציאות בדרך משלהם, בהתאם שלך האמונות, הרגשות, ערכים, חששות משאלות; אך אנו יכולים גם לראות לפני מידע לא שלם, מבלבל, מניפולציות או לא מדויקים. אז, אם נוכל להוסיף חוסר איכות ניתן את המידע עם הנטייה של המוח (על-ידי מסננים רבים שלה), כדי להטעות את עצמנו, התוצאה תהיה אמינה. בהחלט צריך תרבות טובה של מידע, אילו חברות יפעלו כראוי, הנחלת היכן כל משאבי האנוש שלה המזהה אותו, יודע פעולה, שבו מידע המאגרים הם נח על קל לטפל, בקרוב ללמוד מערכת מידע ולהפיק תוצאות טובות. עד כדי כך שהידע הופך יותר מוצר דינאמי במקרה של אופן הפעולה של הארגונים, התחרותיות שלהם, בזכות טכנולוגיות חדשות, מפותחת סגנונות חדשים של ניהול, יש צורך לא להזניח את הפרודוקטיביות משפיע של טופס זה, הביצועים של העובד ואת המוטיבציה שלו עבור כשרונו חדשניות לטובת כולם. אין כל ספק הובילה השיווק שלהם בזכות כל אלה התפתחויות, המרות של הכלכלה, הוא עובד ידע חדש, כפי Enebral אשר מחייב, כמובן, מצביעה על מנה טובה של מיומנות מידע בהקשר זה מדגיש את החשיבות; דרוקר אמר על זה, מי לגו הפרופיל שלך מתוך היבטים: · תואר גלוי של פיתוח אישי ומקצועי. · מיומנויות דיגיטליות והסברה. · אוטונומיה הביצועים, למידה לכל החיים. · יכולת היצירה ואת היחס חדשניים. · נאמנות המקצוע ואיכות העבודה. זה עובד הוא, לכן, מציין Enebral, הנכס היקר כלכלה ישר של ה יודע; אבל הרשה לי להזכיר לך גם כי העובד ידני הוא לא בהכרח מחוץ פרופיל זה, מאחר שקיימות ידני הדורשים מינונים גבוהים של ידע, ללא זכות חזרה לדוגמה של רופא השיניים או המנתח. כל העבודות הדרושות בחברה, ורובם דורשים התמחות אל להתעדכן מעת לעת, לא לספור ההנחה סבירות של תפקידים חדשים ותחומי אחריות על-ידי עובדים. ולא לזהות את מידען עם אוניברסיטת מקור: כמעט לכולם ללמוד ברציפות ולטפל לכן מידע מתאים במיוחד, ההווה מבטא את כלכלת ידע רב היכן שצריך להיות מוכנים לפעול ביעילות בה ולהבטיח השתתפות ארגונים ומאפשרת להם תוצאות הדורשים הכלכלה. לשקול מה מגלה את פרננדז Enebral, כי מקצוע הכלכלה דורשים כי הם ללומדים קבע ולתרום, עם התחרותיות בודדים שלהם, הקולקטיבי. עלינו לפתח כל שלנו פקולטות, העוצמות של בני האדם, ואת הצורך לפנות יקר ידע ומידע רלוונטי. אבל, אם להפסקה בין ידע ומידע, בין זה לבין הטכנולוגיה, נמצא גם hiatuses בין ידע וביצועים גבוהים, ובין ידע וחדשנות. שפר את הפרודוקטיביות שלנו, התחרותיות יקרה, ללא פסק דין החוצה אתגרים אחרים, כראוי לפתור אלה hiatuses ארבע בכל חברה.