כולסטרול אינו מזיק אם הוא מהמגבלות, הגוף משתמש בו כדי לבצע מגוון של פונקציות חיוניות, לרבות ייצור ותחזוקה של קרומי התא, סינתזה של הורמונים ולסייע בייצור וויטמין d. אלה אנשים שרוצים לשלוט הכולסטרול שלכם באופן טבעי, יש מחקרים קליניים שפורסמו רבים להפגין את יכולתם של מגוון צמחים – לתוך הטבעיות – של תמיכה מערכת לב וכלי דם, לשמור על כולסטרול בטווח רגילה. הטבעיות לנהל את הכולסטרול הם בטוח ויעיל. כולסטרול הוא חומר שומני (ליפיד) למצוא בעלי חיים ו- fat. זה נעשה בעיקר על ידי הכבד מסחררת בדם, מופקת על ידי הגוף דיאטה, שומנים אשר רוויים באוכל. כולסטרול הוא לא מזיק אם הוא מהמגבלות, ולכן חשוב לשמור על זרימת הדם דרך עורקים וורידים. הגוף משתמש כולסטרול למגוון פונקציות חיוניים, לרבות ייצור ותחזוקה של קרומי התא, סינתזה של הורמונים ולסייע בייצור וויטמין d. בנוסף גם יצירת כולסטרול בגוף, אנחנו מקבלים אחוז קטן של כולסטרול מן המזונות שאנו אוכלים.

רק – כגון בשר, ביצים, מוצרי חלב מזונות בעלי חיים מכילים כולסטרול. כמות הכולסטרול לצרוך מזון, כולסטרול יותר מופקת על ידי הכבד. צמחים כגון פירות, ירקות ודגים אינם מכילים כולסטרול. הגוף מייצר שני סוגי כולסטרול LDL – (‘ רע ‘ צורה של כולסטרול), HDL (‘ טוב ‘ צורה של כולסטרול). הגוף כולל מנגנון להסדיר סוגים אלה של כולסטרול, המוביל הרמוניה מערכתיות. תרופות עבור כולסטרול ברפואה הקונבנציונלית המודרנית לנסות להשפיע על ייצור אלה ורגולציה.

באופן טבעי כדי לתמוך את הגוף שלך. ניתן לבצע זאת על-ידי ביצוע טופס של חיים בריאים, לאכול תזונה מאוזנת (מזונות גבוהים פחמימות, סיבים) (כגון פירות, ירקות, דגנים), הגברת פעילות גופנית ושמירה על משקל גוף תקין. הם השתמשו בהם ברפואה משלימה ואלטרנטיבית במשך אלפי שנים כדי לתמוך על בריאות הלב, הכבד. בתקופה האחרונה יותר, אישרה מחקר זה החוכמה המסורתית. כיום יש רבים לאור מחקרים קליניים להפגין את יכולתם של מגוון של צמחי מרפא תמיכה מערכת לב וכלי דם, כדי לקדם את הכולסטרול בריאים בטווח רגילה. עבור כולסטרול, עשוי 100% טבעי, התרופות בטוח. החומרים הבאים ידועים מאפייניו מרפא מוטבע. אדום מקומיית שמרים אורז (Monascus ארגמנית) הוא לשעבר סינית כי הוא שימש במשך מאות שנים, כמנקה התרופה בצבען שימור ואוכל. המכיל statins הטבעית, כבר הראה ארגמנית Monascus כדי לסייע כולסטרול נמוך יותר כאשר הוא נוסף את הדיאטה. בנוסף, במחקרים האחרונים, צמח זה היה הפגינו כדי לסייע לגוף בוויסות fat ב- מחזור הדם. Gugulipid הוא החילוץ של l muku צמחים Commiphora, שרף Gummy של עץ מור mukul. זהו עשב מאוד מוערך, האיורוודה ידוע, המשמש כמנקה במשך מאות שנים. זה עץ קטן, עלים, גדל באזורים הצחיח של הודו, פקיסטן, בנגלדש, מפיק צינורות של Gummy צהבהב שרף אוורור הממוקמים דרך הנביחה. תרכובות הפעיל ב- gugulipid e ו- Z-guggulsterone, הוא האמין שיש אפקטים נוגד חמצון. Aspalathus linearis (עם פטל) יואב היקר נמצאו רק על מדרונות הרי Cedarberg ב המערבי כף של דרום אפריקה, נעשה לרפואה טבעית במשך אלפי שנים על ידי העם הילידים באזור זה. להשתמש המושרית לתמיכה כדי לסייע לבריאות העיכול, כדי לעודד את הפונקציה כבד, וכדי לקדם את רמות הסוכר בדם בריא. עם פטל יש גם מאפייני נוגד חמצון רב עוצמה, בעיקר בשל המאפיינים מימטי דיסמוטאז supeoxide (Ca‰sped). Ca‰sped הוא אנזים בגוף שנועדה לנטרל מולקולות לא יציבה של חמצן (רדיקל חופשי) מיד עם התרחשותן, ca‰sped םייתכרעמ לכן לסייע לקידום הבריאות בשל תוכנם מינרלים גבוהה (ויטמין C, חומצה Alphahydroxy, אשלגן, נחושת, מגנזיום, סידן, ברזל, אבץ, מנגן, פלואוריד). עם פטל לקדם חילוף החומרים, עצם, עור, בריאות השיניים. מינרלים אלה הפגינו יתרון גדול בעניין הכולסטרול. (פרילנד-קברים, י. ח., ואח ', 1982: a€œeffects של אבץ supplementation על כולסטרול גבוהה lipoprotein פלזמה ו- zinca€.) היומן אמריקאי של תזונה קלינית. 35: 988). ייתכן מינרלים אלה גם להועיל שמירה על רמות הסוכר בדם בריא, לחץ דם שגרתיות ולפעול כמו במי פנים קידום מכירות עבור מערכת החיסון. זהו עשב ובריא מאוד, המכיל ויטמין C, חומצה, Alphahydroxy, אשלגן, נחושת, מגנזיום, סידן, ברזל, אבץ, מנגן, פלואוריד. מהנדס במקצועו אך עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. ציבורי עם בעיות אלה כי אני בטוח כי מושכלות אדם הוא להיות אדם מאושר ובריא יותר.