ישנם נתונים רבים שחשוב לזכור כאשר אכפתיות עבור חיית המחמד שלך. אוהבי בעלי חיים, אם כי לעיתים קרובות הם לא חושבים על זה, צריך להיות מתועד ואני יודע כמה נקודות מפתח על הטיפול של חיית המחמד שלך לפני קונה את זה. עכשיו, ובכן, אם כבר רכשה את חיית המחמד שלך ואתה עדיין לא יודע טוב מאוד איך צריך לטפל בזה, לא זה שגוי כי זה לעשות עכשיו. זכור כי עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. כמו כן, אם חיית המחמד שלך הוא חתול, אתה רוצה לדעת את כל מה שאתה צריך עבור טיפול טוב של לוויה של חתולים שלך, במאמר זה תוכלו למצוא מידע הנוגע לדיאטה של החתול.

אכן, לדיאטה של החתול זה משהו שאתה צריך לדעת ולהבין כך שיש לכם את החתול שלך בדרך הטובה ביותר, כלומר, במצב בריא, בנוסף, עם מראה יפה. לבירורים בנושא יש לפנות ל עמוס גלעד שמבין יותר ממני. הולכים לראות כמה פרטים הנוגעים הדיאטה של החתול שיסייעו לך יש רעיון טוב יותר שאשר הוא הדרך הנכונה לטיפול לחתול שלך. ראשית, נאפשר מכירה אותך משהו על החודשים הראשונים של חייו של החתול. לא תמיד דניאל טאוב. אלה תחילה חודשים היינו יכולים לומר כי בעליו של החתול קובע אשר יהיה החתול לדיאטה החיים. ואכן, בחודשים הראשונים אותם החיים עוגייה קטנה בדרך כלל את חילוף החומרים כדי הקבלה של סוג מסוים של מזון, לאחר שזה גורם מאוד קשה זה לעכל טוב עוד סוג של מזון שונה היא שכבר נעשה שימוש. זוהי נקודה חשובה על הדיאטה של החתול, מאז הבעלים של החתול יהיה לתת לך במהלך השנה הראשונה שלך של החיים בהם האוכל יהיה מוכן לספק אותך בשאר הזמן מזה לחיות המחמד שלכם.

לפיכך, אם הבעלים עומד לתת לחתול בשר טרי שלמים ואז יהיה צורך כי בשנים אלה אז התרגלתי. בשר טרי, אם הבעלים ילמד אותך לאכול אוכל של חתולים או טיפול, אז חייבים לקחת אותו מילדות. זכור היבט חיוני זה של הדיאטה של החתול. עצה חשובה היא לדעת כי בתזונה של החתול חלב הוא לא יהיה הבחירה הטובה ביותר. מקובל לחשוב כי חלב חייב להיות אחד המרכיבים החיוניים בתזונה של החתול, אבל זה לא נכון. זוכר את החלב יש לנו על השוק הוא חלב פרות או חיות אחרות. סוג זה של חלב אינה מיועדת הדיאטה של החתול אבל זה הם נעשים עבור הילדים של יונקים אחרים. עולה חתולים כדי לעכל חלב בגלל לקטוז, מהסיבה הזאת, כי זה לא היה רעיון טוב כדי להתרגל לתת חלב לכל החיים. עליך להיות בעל זה אותם חתולים הם לא כמו אותם כלבים יכול להאכיל בהם שאריות מן הבית. חתולים סלקטיבי בבחירת המזון שלהם, יתנגדו לאכול דברים ממש לא להאכיל אותם. לכן, זה אתה צריך לחשוב על דיאטה עבור חתול המחמד שלכם. ישנם אפשרויות רבות לגבי הדיאטה של חתול אשר אתה יכול להושיט יד, האמת היא כי הם לא כל כך יקר. האכלת חתול קל, שכן הם משמשים לא לאכול יותר ממה שאנחנו באמת צריכים.