ניהול כללי חייב לקחת בחשבון את התפקיד של עלויות לגבי איכות, נתון כי זה כרוך בהיבטים רבים כי לא יכול להיות מוזנח. נקודות משמעותיות ריקארדו חימנס אגואדו, que ? l עלות איכות היא לא רק אמצעי מוחלטת של ביצועים, שקרים החשיבות שלו ב המציינת את המיקום בו פעולה מתקנת עבור חברה תהיה רווחית יותר. במובן זה, מספר מחקרים, מחברי וחברות להצביע כי עלויות איכות מייצגות בסביבות 5% עד 25% על מכירות שנתי. עלויות אלה משתנות בהתאם לסוג של התעשייה, בנסיבות בהם העסק או השירות, הוא החזון עם הארגון על עלויות הקשורות באיכות, את מידת לקידום איכות סה כ, כמו גם החוויות לשיפור תהליך. בסביבות 95% עלויות איכות הם disbursed לכמת את איכות וכן כדי להעריך את העלות של כשלים. הוצאות אלה יתווספו לערך של מוצרים או שירותים ששולם על ידי הצרכן, ולמרות האחרון רק תופס אותם במחיר, הם הופכים חשובים לו, כאשר מבוסס על מידע שהתקבל, תוקנו תקלות או פרצות שחורה היא ירידה ואת המחירים הם פחתה בשל חיסכון אלה. מצידו, נלסון Pagella נותן לנו, פירוש: איכות עולה כסף שנועדו להשיג את האיכות הנדרשת.

עלויות של מערכת איכות מספקת את הקריטריונים כדי להשיג מידע יכולים לשמש הכתובת של החברה כדי לנתח את השפעות כלכליות בעל האיכות או היעדר זה בתוצאות של הארגון, לבדוק את התקדמות השיג תוצאה של פעולות שמטרתן שיפור מתמיד על-ידי שניהם אומר כי המטרה הבסיסית של מערכת איכות עלויותזה נועד להבטיח כי ייצור של מוצר נתון, בהצלחה פוגש pre-established הדרישות של הלקוח, החברה, עם עלות מינימלית, ובכך מסייעת למקסם את היתרונות של החברה חשובים, הגדרה, היקף בהחלט חברות אשר חייב להיות מלא מזוהה בהווה עם איכות מה מביא, במיוחד כיבוש שווקים, לספק את הלקוחות חייבים tonar החשבון שלי כל העלויות הכוללות איכות, כמו גם ללא איכות (נושא של ניתוח לכתיבה אחרים). על צורך זה ריקארדו חימנס אגואדו, שמבינים כעת כמו עלויות איכות אלה שנצברו בעיצוב, יישום, תפעול ותחזוקה של מערכות איכות של הארגון, מספק לנו עלויות אלה של הארגון מחויבת תהליכים לשיפור איכות רציפה במחיר של מערכות, מוצרים ושירותים מתוסכלים או שנכשלו בכך שאין צורך הצלחת השוק הצפוי. אמנם נכון כי ישנם עלויות בלתי נמנעת, שכן הם תהליכי הייצור עצמו או עלויות עקיפות כך אלה נעשות, יש מחברים, בנוסף הוצאות אלה, מבחין בין שני סוגים אחרים של עלויות; העלות בפועל של איכות, הנגזר מאמצים של הארגון כדי לייצר מוצר או מפיקים שירות עם איכות הציע, "עלות איכות", הידועה גם בשם 'מחיר של כשל' ' או ' עלות לעשות דברים לא נכון או לא נכון. שהאחרון מגדיר אותו אלה המתווה הנגרמת על-ידי שיגביר או כשלים, שהם דברים המסיחים, כמו לדוגמה: מיחזור, פסולת, מחזירה, תיקונים, החלפות, הוצאות עבור תשומת לב תלונות ודרישות של ערבויות, בין היתר. לעומת זאת, אחרים כוללים שניהם תחת התפיסה של עלות איכות. תחת תצוגה זו, עלויות הקשורות באיכות לערב אחד או יותר של מחלקות הארגון, כמו גם ספקים או שירותים במיקור חוץ, כמו גם אמצעי המשלוח של המוצר או השירות זה מציין, כי תחומי מכירות, שיווק, עיצוב, מחקר ופיתוח, רכישה, אחסון, חומר טיפול פטורים לא אחריות, תכנון הייצור, בקרה, מתקנים, תחזוקה, שירות וכדומה. מכאן, במידה שאתה רואה נרחב יותר העלות של איכות, יהיה תלוי שלהם חשיבות ומשקל ספציפיים בתוך הניהול של עסק או השפעתה על מכוון תהליכים לשיפור איכות סה.

מדידה של העלות של איכות בהקשר זה אומר כי enerally g המדידה של העלות של איכות המופנות כלפי תחומי השפעה גבוהה ומזוהה כמקורות פוטנציאליים של הפחתת עלות. אלה המאפשרות לכמת פיתוח ולספק הליבה הפנימית של השוואה בין מוצרים, שירותים, תהליכים ומחלקות. המדידה של עלויות הקשורות באיכות חושף גם סטיות חריגות באופן הפצות של עלויות ותקנים, אשר לעיתים קרובות לא מזוהים בשיגרה בעבודה של ניתוח. ולבסוף, ואולי הוא השימוש חשוב יותר, וכימות הוא הצעד הראשון לקראת בקרה ושיפור. היתרונות של עלויות איכות נלסון Pagella נותן לנו כמה בעלי טווח מאוד חיובי בעת קביעת אותם, בנוסף לשקול וההשפעות על כל המגזרים של ה החברה במישרין או בעקיפין לתרום להשיג, לשמר ולשפר את האיכות של מוצרים, תהליכים ושירותים. המערכת חייבת להיות הערכה חודשי. זה נוח גם המיישמים שבועי לנתח את עלויות שנגרמו על ידי דליפות פנימית כדי לבצע פעולות מתקנות ומונעות. קח בחשבון כי האיכות האזור אחראי בדרך כלל מידע זה את העלות של איכות זמין, אבל צריכה להיות האחריות של כל האזורים לספק מידע הפעלת דיווח מספר יתרונות הם; -הפחתה של עלויות ייצור. משה אביגדור קעניג בהחלט מביע דעה מלומדת. -שיפור הניהול האדמיניסטרטיבי. -הפחתה של שאריות. -שיפור תכנון ותכנות של פעילויות. -שיפור הפרודוקטיביות. -להגדיל התועלת או תועלת. -שביעות רצון לעשות את העבודה ממש מההתחלה. בהחלט, עלויות איכות הם חלק אינטגרלי של עלות הייצור, עדיין קיים בתוצאות אשר באים לידי ביטוי במשפט הכנסה של הארגון, אך לא ניתן הם לכמת בנפרד, דבר שימנע ראויה וניתוח שלה, ובחרדות יישום אפשרי צעדים מתקנת בתהליך קבלת ההחלטות