הוראת היסטוריה לילדים, סיפורי חיים המשיך כרגיל, אבל יום חדש לימד דברים יפים. כרגיל שבתות, באני יצא לטייל עם אחיו הבכור, כל נושא פיסת עץ בידיהם, במטרה להסיר כמה תולעים ממעמקי האדמה. זה היה טוב בלילה שלפני מלווה על-ידי חבר גשם ההיגיון לפיו כדור הארץ קל להסרה. ארנב קחי תולעת בידך ולקחת את החיים. כאשר אחיו הבכור בוכה שאתה עושה? באני ענה לא אהב את צורתו, חשבתי שזה מגעיל ומלוכלך.

ארנב גדול שומע אותו הסבר, אני לשמור על שתיקה. מכיוון שהוא לא רצה לפגוע באותו יום מעולה כאשר אחר הצהריים הגיע לסיומו, ארנב לקח את היד לאחיו הקטן ואמרתי לו בוא, אנחנו לנו זרם יקר, אני רוצה לספר לכם סיפור. כאשר שני יושב היו, התחיל את הסיפור באופן הבא: היו זמנים בהם אדם קרקס כי שניכם כמו, הוא הביא כמה בעלי חיים יפים, כמו חיות עז זה גם הביא, הפונקציה נקרא העולם המלחמה הראשונה, כמה payasitos החלה להצביע פה אש, כדי להיות מסוגל להפחיד כמה חיות, גם לא זוכר את שמו. אני הולך לומר השמות של כמה payasitos. גרמניה, בריטניה, צרפת, בלגיה, רוסיה, יוגוסלביה, יפן, פולין.

כל השחקנים נהדר. אני חושב שאתה קשה זה מספר שעות, על פי שנת 1914 עד שנת 1918. אחד payasitos החזקים ביותר היה גרמניה. כאשר כמה ליצנים הצליחו להתגבר על מצגת לגרמניה מעבורות?חלל. עשית קפיצה שנקרא גינו את, ולאחר מכן הם הוציאו אותו סימן יושב על אריה נייר במספר צבעים יפה מאוד נקרא חוזה ורסאי. כפי לזמזם הרגיש מושפל לפני כל אורח של הקרקס, אמר: אתה רע מאוד הם לא איפשרו לי להגן על עצמי, הם חוטאים פשע בינלאומי. אבל הליצנים המשיך מציץ כיף. הליצן נעלמו. מעט מאוחר יותר הליצן מת, אבל בנו בשם אדולף היטלר בחזרה לנקמה. הגיע עם ליצנים רבים ושרף את הקרקס. נהרג ילדים חפים מפשע רבים, לרבות כמה שקרא ליהודים, המכונה גם העברים. אתה יודע כי כשהייתי קטנה אהבתי ללכת בקרקסים. עכשיו אני לא אוהב. כי כל מה יכול לקרות בפונקציה ככה. אח שלי לא מדבר לך על קרקס של האמת. אני מדבר על החיים בקרקס. באני הצעיר ביקש לעשות חלק מהם נמצאים בסיפור זה? הארנב הגדול השיב. חלק של אף אחד. מה אם אני אומר לך, הוא כי לא מתעבים מינים אחרים. זכור כי לקח את החיים על תולעת זו שאהבת לא. כי אתה יכול ללמוד הרבה אם לפחות עם זכוכית מגדלת היה שהתחלת ללמוד. ואיך נקמה זה נקרא? יפה שלי, כונה מלחמת העולם השנייה. זו שיחה עוצרים כאן עכשיו. כמו באני היה אינטליגנטי מאוד, ולא השאירו ספק. כתוצאה מכך החלו לשאול על מלחמת העולם השנייה. זהו האופן שבו אני מבינה דברים נוספים של כי אחיו הבכור היה כבר הסביר לך. הימים חלפו ולהקדיש באני הצעיר הוא כדי ללמוד ביולוגיה. וכל זאת על ידי שגיאה, שהיה מסוגל להניח ולהבין. הסוף. חוסה אורלנדו מלו נאראנחו: הומניסט, החולם שירות של ילדים. הקדיש את החדש סן אנדרס דה לוס אלטוס וישוע מלכותו שלו של נצרת.