יגל ארמונות נייד של כל אותם חירום רפואי, יש את זה חייב להיות להם יותר בקיאים, כמו ברגע זה מתייחס באזרחות, trota, ללילה, יום יום, על ידי אותם בתי חולים כמו שהיא אחת!, ללא כבוד זמן, ראשון, חגים או לוחות שנה, ללא כבוד במצבי רוח, חלום, עייפות, רעב, זו חקירה פדראלית נקרא מסירה והוא הגורם להם נדודי שינה מהם פנימי , של אותם תושבים ושל אוב-רופאים מיילדים בבתי החולים. שומר הגינקולוגית מתחיל עם המקלחת בבוקר, ולאחר מכן על-ידי ארוחת הבוקר החולים דליל – במקרה זה יש תיבלע – והם חושבים פחות על זה כבר בדלפק הקבלה של המשמר הקודם, הדו ח של המעבר קודם לכן בוצע על ידי רופאים בעלי עיניים עייפות, חרדה, גוף ונפש מתי זה לפחות חושב ומנוחה כנף מערבולת!. אתה במרכז הסערה, עם האצבע המורה שלנו וחצי מחפש נרתיק כדי לחשב התארכות, מחיקה, ההבשלה של. גם כן צוואר בעבודה של הלידה, מחשב בגודל של הרחם של ילדה מפוחדת כי את. המחזור שלה, אייד פתאום נדחה! שלך מצלצל קלאמפ סוג פרסטר הסרת קרישי דם, פסולת, דטריטי כמה ההפלה מתבצעת, כאשר אתם נמצאים רק נח זה תחרה ניסיון קוראים כי העובר לא מאוחר! חתירה לשמוע פעימות הלב של העובר או עושה הסדר עבור במיוחד (אולטרסאונד) ואני לא חושב שאתה שולח המטופל לעשות עוד אתה לסביבה לא את עצמך. אתה חייב ללכת איתה כדי להפוך את איד אולטרה פתאום! מריח גזה זה שהשקעת את Introit של אישה הרה שהגיעו לומר שהוא מרגיש כי זה יוצא מים דרך הנרתיק שלך למרות שלהם 7 חודשים יש, אז אתה עדיין רדוף ע י האיתורית, הנייד בהריון כבר acompleto הרחבה שלו! ואתה פועל, טיפוס, המעלית הרבה לעכב! מגיעים לחדר ההלבשה כדי לשנות את המדים e לבן ללא רבב על ידי לבוש ירוק כירורגי של אותם חדרי הלידה או חופשת לידה, allegas עצבני עם אותם הוגן! בתור התחלה הדיאלוג הנצחי של partero-parturienta Abueno. אמא, אני פלוני הרופא הולך לשתף פעולה עם לי, הכל יהיה בסדר!.

איה דוקטור. לך לשתף פעולה! – אתה מרמה אותה ביותר – , Apuja, הצעה, אמא!, Amuy, ובכן, זה עושה טוב מאוד!. שנה יכול doctorcito יותר!, ?me למות, כבר לא לתת יותר! – צועקים להם שמנמן gorditas אז אפשר, לא הולך למות, עדיין הצעה, הצעה! – אתה arengamos-Apuja למטה, סוגר את הפה שלך, לא לצעוק, הצעה, הצעה עבור, אתה אומר ירדו!. וצרחתי סוף סוף תינוק עם כוח של איגודים השביתה , נפנוף הידיים שלהם כמו לרצות לחבק אותנו, קריצות העיניים שלו כסימן של שמחה, וציטטה במתן שתן רופאת ילדים וצעקות שמחה סוף Apor נולד!, אז הרבה סיוטים הסתיימה, Aestoy נולד, אני בחיים!… הייתי שואל ארמונות ?Doctor טוב?…

אז הגיבור כבר נולדו, החלום שלך עשוי המציאות, היה ממש עד הלידה!… החלום של כל העוברים, בינתיים מחוץ את חדר הלידה מתחילות צרחות אותם לחיים, השמחות, מזל טוב, האפיפיור, סבא וסבתא הוא נמס ב חיבוקים וברכות Atodos שמח: חזה, העובר, הרופא המיילד, המשפחה! וכך בין רגש והתרגשות מתרחש בין לילה, כאשר אתה נותן הפסקה פתאום מופיע gordita עם מצעד בעלי קרומי שחייה (הולכת כמו. ברווז), בליווי של חיזור משפחה כולל בעלה, החותנת, אמא, אחות, שכנים, אקון עצלנות הפנים!, עד מוקדם וללא שום נכונות לשתף פעולה, פחות ההצעה, הופך להיות נושא, בדיקות, ניתוח סרום, תפילות, וכלום בסופו של דבר רק בתפעול חדר, יש לחלופין שהעובר סובל, הדם לחץ להגדיל ו לא התרחבו, לא מגיב גירוי, Misoprostol, שהוא ימשיך 3 הרחבה עד Azas! שמנמן בחדר של פעולות, קמילה, בעוד הידיד שלי, ארתורו גרסיה פרז הניח אותה בנו אז עם האזמל ביד לקידום שטוח שטוח, עד הרחם לאחר והרדמה ולהסיר תינוק צורח, בשמחה של יש נולד, עמיד hemostasis דימום, נוזלים, נוזלים, ואז תפרים, קמילה, למיטה שלו מתחיל sua פוסט אופרטיבי! , בינתיים לנו לנו נתן לו זה היה עכשיו צהריים!…, פועל הלך קופסת פנדורה, דהיינו כדי האוכל, שבו אי אפשר לדעת. מה שציפית, אבל הרעב הפתעה כלשהי היא aa וטוב לאכול! לא יש את philosophising הרבה במשחק הזה של האוכל, כי מצב החירום כבר יש זנב, נשים צעירות מדמם gorditas קונצרט של בכי, מתחרים לראות מי צועק יותר, חיזור של נואשים קרובי משפחה המצריכים תשומת לב עדיפות, כאשר מצפים לו כבר שאנחנו באולם של גרידה, הצבת ההרדמה בעמוד השדרה או אפידורל – לפי הצורך – בפינוי רחם דטריטי, קרישי דם, משלוחים כל כך אחרי לידות, גרידה, קיסרי אחרי ניתוח קיסרי. עד הלילה הוא מגיע, הפנים שלנו הם כבר שונה, הכוחות שלנו יש הידלדל, אבל הרוח צריך להיות מזיקים חירום הם רחמים!, לעולם לא יודעים רחמים או מרחם על עייפות, הם מעולם לא למדו לכבד את שירותי בריאות, מי נצח גלדיאטורים, לוחמים עזים, מטרה שאנו חיים יד עם מותו הקרב היומי כדי לפתור חירום , כדי להציל אישה או המוות של עובר, תקלה כלשהי, כל רשלנות או שגיאה כרוך קבורת אשה למחרת הייתה באה ?quien חירום יכול למנוע את הופעת? אז מגיע הזמן של מזון, לאחר זמן לארוחת ערב, בעוד העולם ישן העייפות שלו, ואילו החולים שקט בתוך העיר, במקרי חירום, בתי חולים לידה מתחיל המצעד של הבטן, טיפים נפוחות מתחיל זה תחרות כי ראה כך בהיריון צועק במקום זה אחרת, מי מהם לגרד עוד הרפואי, מי הצעה פחות זה אחרת, בין בכי, סיסמאות לא יכול יותר, לי למות: דוקטור Opereme, הצעה אמא, מברך על ידי בבקשה, באמצע הקור, העייפות, בחלום, זה דון לידות להם להתחיל להכתיר את אלה מהר , אחרים לאט. גם מי כבר לא יכול יותר ודורשים סרום, אחרים אשר נדרש אוקסיטוצין, אחרים נכשלים ודורשים קיסרי Aa השעה, עייפות מלא, באמצע הבוקר! וכך אנו רואים כמו החושך של הלילה מתחיל להיות מובהר, אורורה, ובכך שחרים.