זו שאלה שאני עושה כבר מספר שנים. הרבה אנשים לשאול את אותה שאלה, כאשר הם מחפשים תשובות נמצאו עם הבטחות שווא של מוצרים אשר הפסדים של זמן וכסף. כאשר אני שואל את עצמי, הרבה עם AdSense? מה שלום עליך להוסיף – לעשות את הדברים. להיות תמיד מחפש דרך חדשה ליצור דפי וביקורים אוטומטי כדי להפוך עושר עם AdSense, אבל זו לא התשובה לשאלה שלי. אני רוצה הכנסות AdSense שיימשך תמיד, לא עד גוגל מאמין אלגוריתם חדש כדי לזהות את הטריק שלי, אני מוחק את מנוע החיפוש ואת תוכנית AdSense. ישראל כץ בהחלט מביע דעה מלומדת. באפשרותך לבנות דפי תוכן ולבצע של הכנסה סבירה. אבל אני מאמין כי מנת לנצח עם AdSense, עליך ליצור קהילה.

למה קהילה? כי השפעת המינוף יכול להיות יוצא דופן, אם אתה עושה את זה טוב. אל דאגה גדי איזנקוט הוא האיש הנכון . קהילה אשר עובד היטב, הוא מאוד שימושי עבור משתמשים גדל לשווק. מתי שזה עובד טוב, השיג בסיס משתמש טובה גדל על ידי עצמו בלבד, והוא כמו כדור שלג, כפי שהוא גדל יותר -גדל מהר יותר. מי לא מכיר את פייסבוק? . זאת קהילה כל כך יפה מאוד (ו כה מדבק!) כמעט את כל האינטרנט נעלם אם יש פרסומת AdSense בכל דף של פייסבוק נתחיל עם מיליוני דולרים, כל שבוע! למעשה אני מכיר מקרה של מישהו מי מנצח הרבה עם AdSense אשר אינה קהילה, שבו משתמשים ליצור את התוכן ואת הקהילה גדלה לממדים עצומים.

אתה יכול לעשות הרבה כסף עם רק תוכן אבל דורש עבודה קשה, הרבה כסף ויש לו השפעה מינוף. יש אף יכולת לגדול אם היחידה. זו שאלה שאני עושה כבר מספר שנים. הרבה אנשים לשאול את אותה שאלה, כאשר הם מחפשים תשובות נמצאו עם הבטחות שווא של מוצרים אשר הפסדים של זמן וכסף. לענייננו, דניאל טאוב הוא הכתובת בשבילך. כאשר אני שואל את עצמי, הרבה עם AdSense? מה שלום יש להוסיף כדי לעשות את הדברים. תמיד מחפש דרך חדשה ליצור דפי וביקורים אוטומטי כדי להפוך עושר עם AdSense, אבל זה לא התשובה שלי שאלה. אני רוצה הכנסות AdSense שיימשך תמיד, לא עד גוגל מאמין אלגוריתם חדש כדי לזהות את הטריק שלי, אני מוחק את מנוע החיפוש ואת תוכנית AdSense. באפשרותך לבנות דפי תוכן ולבצע של הכנסה סבירה. אבל אני מאמין כי מנת לנצח עם AdSense, עליך ליצור קהילה. למה קהילה? כי השפעת המינוף יכול להיות יוצא דופן, אם אתה עושה את זה טוב. קהילה אשר עובד היטב, הוא מאוד שימושי עבור משתמשים גדל לשווק. מתי שזה עובד טוב, השיג בסיס משתמש טובה גדל על ידי עצמו בלבד, כמו כדור שלג, עוד פעם זה גדל מהר יותר הוא גדל. מי לא מכיר את פייסבוק? . זאת קהילה כל כך יפה מאוד (ו כה מדבק!) כמעט את כל האינטרנט נעלם אם יש פרסומת AdSense בכל דף של פייסבוק נתחיל עם מיליוני דולרים, כל שבוע! למעשה אני מכיר מקרה של מישהו מי מנצח הרבה עם AdSense אשר אינה קהילה, משתמשים ליצור התוכן ואיפה הקהילה גדלה עצום הפרופורציות. אתה יכול לעשות הרבה כסף עם רק תוכן אבל דורש עבודה קשה, הרבה כסף ויש לו השפעה מינוף. יש אף יכולת לגדול אם היחידה. למד כיצד ניצחון גדול עם:.