עם שינוי יקרה של החיים מתבצע היפוך אי אפשר להסתכל על האחרון. לעניות דעתי ישראל כץ יכול לקבוע . לאיזו מטרה? כמו עם תחושה ייחודית של מצאו ראיות לכך שלא עשה טוב וכי עליך לשנות לשפר בדיוק את החיים שלנו. שינוי זה, כמובן, בטח כדי לשפר ולקבל מה עבור רבים לא קיים בקיומה: זה אושר! מהו אושר אלא ההצטברות של חוויות לא נעימות בלבד אלא גם מה ממלא את הנשמה שלנו, רוח ולב. במילה אחת, אשר אנחנו על זה בפני העולם, כמו גם היא רוצה הבורא. אבל זה הזמן שאנחנו עושים שינוי זה הכרחי וחשוב מאוד.

ואני חושב עלינו קודם כל את גישתנו לחיים, לשנות תחילה לעצמנו ולאחר מכן לאחרים. דניאל טאוב. . זה לא קל, בטח אבל כדי שזה מרכיב חיוני הדרוש: הרצון, ואת זה חייב להיות מלווה או לצרף הרשעתו של l כדי לקבל את מה שבאמת רוצים. להמשיך כרגיל, עוסקת מודל מיושן, מעשית לא מוביל לכלום . ובכן, אכן, הן צבירת את מטען שלילי שאינו מאפשר לנו להתקדם, להתקדם. אנחנו אנושיים, גם אם לטעות זה אנושי. לא חייבים להישאר במצב כזה ומועדי ישראל. הגיע הזמן לבצע את השינויים הדרושים כדי לא רק לספק את הרצונות העמוקים ביותר שלנו אבל כדי להפוך את חיינו, ראוי להיות חי באופן עקבי ולקבל בבטחה עד הסוף מה אנחנו משתוקקים.

זה יכול להיות מתורגם בקלות כמו יחיד: אהבה. מה מקווה אז? לא נשכח כי אהבה היא למצוא הבאר של אחד אותו ואת מהם אחרים. אז זה הידיים שלנו, ואת ההחלטה שלנו לעשות זאת. הגיע הזמן לעשות את מה שעלינו לעשות.