אתה נרגש, כי יש כבר מחכה ליום הזה במשך שבועות. יש לך כל הפרטים מתוכנן – על-פי מה תלבש ערכות הנושא ידבר.כך קורה – ימים לפני התאריך הצפוי הרבה, אקנה. ההתרגשות ואת הציפייה החליף כעת על-ידי דאגה ופחד. לא משנה אם מדובר רק תבואה או מאה של כתמים שחורים קטנים. מיליוני אנשים ברחבי העולם אשר סובלים מאקנה יכול לאשר כי אפילו הקטן ביותר של פגמים בעור יכול להשפיע על איך אתה מרגיש לגבי עצמך, איך אתה נראה.

הנה כמה טיפולים בבית זה יעזור לך למנוע אקנה במהירות את הפתרון הראשון הוא להשתמש לימונים. מטורף כמו צלילים של הדרים בהם משחתת טבעי של חיידקים. היא, בעצם, להחיל את מיץ לימון לאזור צלקות אקנה ו הורג חיידקים, מתחילה לריפוי העור. לקבלת התוצאות הטובות ביותר להחיל לפני השינה, בבוקר, לשטוף האזור של הלימון היה עם מים נקיים. שיטה זו יעילה מאוד עבורי, להפחית את כמות צלקות שהיה, והוא לא רק בבאזור הפנים, אך גם בתחומים אחרים כגון הצוואר אחר הגדול אקנה צלקות טכניקת ניקוי משתמש קקאו, חמאת שיאה. מוצר זה פותחה באפריקה, ויש לו שימושים רבים, אחד מהם עור בצבע קרם, בושם. אין שום הוכחה מדעית כי הוא הולך לחסל חזזית facial צלקות, אלא כדי לחקור את המוצר הרבה אנשים העירו לי שראו שיפור משמעותי לאחר השימוש בו עם צלקות אקנה קטן. בעיקרון, אלה מוצרים חמאה, ייתכן למקם כל צלקת האזור הפגוע.

בייצור לבעיה אקנה, הדבר הטוב ביותר הוא לנסות את זה באזור עם כמות נמוכה יותר של אקנה לפני השימוש של צלקות אקנה בפנים כי הם גדולים. הסיבה היא כך אין לך לוואי או גירוי של העור שניתן לחשוב כי זה סוף העולם, אבל לא להשעות את התאריך עדיין. עדיין יש לך זמן לפתור את הבעיה אקנה שלו. שם הולך בדרך הטובה ביותר, יש להיפטר אקנה מהיר.