האקר הבקיא יודע, למשל, כי מחשבים חדשים מסופקות עם חשבון משתמש ראשונית, רק כדי להיות מסוגל להתחיל לעבוד איתם. לדגם מסוים של המחשב, נפוצה, לחשבון זה יש מנהל מערכת וסיסמה, והוא כמובן מאליו את כל ההרשאות של שימוש. שילוב זה פשוט עבר את המעבר של האקרים רבים למחשבים אלה, רק בגלל שוכח את האחראים למחוק רשומה זו מיד לאחר הקצאת שמות ומקשי גישה הסופי. כבר כשל מערכת מסוג "הטריק המפורסם" – בין ההאקרים – עבור המשתמש והסיסמא מנהל, ישנן שיטות אחרות. מערכות מסוימות מציעות את האפשרות של קבלת, למרות בצורה קצת לא הגיוני, רשימה של מקשי הגישה.

לדוגמה, לרחרח את הארכיטקטורה הפנימית של מחשבים עם מערכת הפעלה UNIX, כבלתי אמינים עבור כמה מומחים. בזכות תכונה מצערת של המערכת, האקר מיומן בינוני יוכל לפענח מספר מילות מפתח. את מערכת יוניקס מאחסן את כל המפתחות של access בצורה מוצפנת, אבל בצורה כזאת, כי לכל משתמש, ללא תלות בהרשאות, שניתן להשתמש בהם. באופן עקרוני אין שום בעיה, כי עקב הקידוד, הסיסמאות אינם קריאים. כדי לפענח אותם מחיל תכסיס מורחב למדי בקרב האקרים. תחילה מילון נלקח על תמיכה מגנטי (אתה יכול לקנות), ונערכו שלה אלפי מילים באותה שיטה שעברו שינוי סיסמאות מקודדות, דהיינו באמצעות הפקודה ההסתרה של מערכת ההפעלה UNIX. תוכנית סדרתית פשוטה לאחר מכן משווה את סיסמאות מוסתרים עם ערכי המילון גם hid, מחלצת את הביטויים תואמים. עכשיו רק צריך להבין איזו מילה מקבילה הביטוי ומבלי יהיה המפתח המקורי.

כמובן, soloo מערכת זו פועלת אם המשתמש בוחר כמו גישה מפתח מילה הנוכחי, המופיעות במילונים. משהו שקורה עדיין למרות העצות של המומחים להשתמש במילים אין טעם כמו SIKUVERKA או XATARAMA, או הפחות מעוות, כמו SIISTEMM. "תחבולות" האקרים להשתלט על מחשבים אחרים לא יודעת גבולות. גרוע מספיק. זה רשלנות מאפשרים, עבור דוגמה כי supersusuario נפרשים מבלי לרצות את מילת המפתח שלך, אבל הרבה יותר גרוע הוא העזרה מגיעה כשל של המערכת או את האפשרות של שימוש "דלת אחורית". זה קרה ב הווירוס presedentes של האינטרנט, המקרה נאס א. שוב, אנחנו לא יכולים לומר כי האנשים האלה הם מאוד אינטליגנטי מאוד חי ואת פריצה מטה של כמה פעלולים או להיכשל שיהיה הצד שלו (אם יש לך אנשי קשר) לאנשי קשר אחרים להיות מאושר הולך לעזור, אם היא טירונית. אבל לא לכולם יש את כוונותיהם אותו, כי השישי אשר רבים מהם לעשות את זה תענוג צרוף, תחביב, תשוקה, אבל לא עם כוונות רעות, אבל אם! ילדים אלה להיזהר! 🙂 .