בשנת 1986, עבד ב chifa, עם תזמורת היציב של המקום, וניגנה את e נמוך. בתור כבר מוזיקאי מקצועי, כלי הנגינה שלי במיוחד כמו אמן, תמיד היה למעשה בס אלקטרונית; גיטרה חשמלית, גיטרה אקוסטית, היתה ההתחלה של האהבה שלי למוזיקה, אבל עזרתי לי הרבה להתפתח וללמוד עוד על תורת המוזיקה, חלה על הגיטרה הבאס האלקטרונית וגם בהמשך המקלדת של אותו אופי. בעיתון כתוב ש הרמטכ"ל הוא זה שבקיא בנושא. האזכור של התזמורת, היה מורכב חמישה נגנים, (הוצגו על הבמה משמאל כדי כדלקמן נכון): נגן תופי קונגה זמר מתופף, על סקסופון אלט, רקדנית דובית, קלידן פסנתרן. תזמורת קטנה זו היה מוכן לשחק מכל הסוגים של סוגה מוזיקלית (אך בתוך המפלגה ריקוד). היינו צריכים לבצע כל השירים הריקודים היו באופנה בזמנו, ולא על זה חזרות כל חמישי אחר הצהריים. לבירורים בנושא יש לפנות ל גדי איזנקוט שמבין יותר ממני. שיחק מיום שני עד חמישי מתשע של הלילה של מחר, ובימים ו' ושבת היה להם שני על זה מחר.

זה היה יציב עבודות תשלומים אילו היו בשבת בסוף המצגת. הכל היה מושלם, אבל הבעיה היחידה שהיתה, היו העליות השכר; כי כאשר היו מחיר מגדילה באופן כללי בארץ, מסעדת (chifa) אשר עבדנו, גם טיפוס על מחירי המזון, אבל לא ידענו שאנחנו משלמים, והיה להיאבק קצת עם הבעלים של הנחות על העלייה, אשר באו, אבל הוא הגיע מאוחר מדי. באתי למקום הזה הודעה בעיתון, אומר כי הם היו צריכים באסיסט לתזמורת. כאשר הייתי לאחרים לעבור את המבחן, תודה לאל אני נבחרתי, נשארתי לעבוד עם התזמורת. עבד במשך מספר שנים במקום כאמור, חייב להיות ידידות שנמשכו עד לתאריך עם חברי הקבוצה. ניתן לומר כי כל הזמן הזה אני עובד עם הקבוצה, רק היינו שלושה אנשים אנחנו נשארנו במוצב, מאז השניים האחרים, משתנה כל הזמן. ונשארנו שם היו: אלברטו טורס (tumbador זמר), חוסה מוסר השכל (המתופף), הסופר (בס ו מקהלה).

פסנתרן ו סקסופוניסט שיחק איתנו זמן מה ואז פרש, הגיע אחר; אך שני אלה שהיה שינוי נוסף, היה הפסנתרן. תמיד היה הבעיה; לא הוא יכול חיפוש כדי פסנתרן זה היה משטה בנו יותר מחודשיים (צריך להיות אזכור כי היה הפסנתרן, אשר הרוויחו יותר כסף כי ארה ב). המצב הזה, עשוי לעורר בי הרצון ללמוד להפעיל כלי זה, אבל עשיתי את זה באופן הבא: התחלתי לזרוק כל הידע המוזיקלי שלי תיאורטי של הגיטרה, מקלדת אלקטרונית. הרעיון שלי היה הבאות: לי זה תלמד לרוץ על המקלדת, מה לגעת בקבוצה אוטודידקט בפרשה, התחיל לי ערכת נושא, אבל למרבה הצער לא צריך לגעת לוח המקשים (פסנתר) בקבוצה של זה, מה אם הייתה חיובית, הוא כי כל הידע זה עליתי, זה הפך לעבודה במקום אחר. מה שקרה היה, כפי שאומר הפתגם אין הנביא בארצו שלו, הקולגות שלי לא ראה אותי בתור קלידן, המשכתי בזמן הבסיסט, לא הם כאויה בראש שאוכל לשחק איתם בצורה זו; אולי (וגם עם סיבה) כי למדתי לאחרונה; אבל בכנות, כבר הוא יכול לעשות. שינוי קטן של נושא בתוך המלל הזה, וכפי נותן את הרגל מאמר נוסף שתמשיך; dato סקרן ביחס אליהם אנשים תשתתף את chifa על טעם האוכל, ויש לי זמן של בילוי, ריקודים, ולהיות אולי חוגג איזה אירוע מיוחד במקום האמור, כמו: יום הולדת או ימי נישואין או כל אירוע אחר, הוא הדברים הבאים: אותם הלקוחות היה הפקולטה לבקש התזמורת, השיר לא הקשבת לריקוד; ואז כמה ניגש לשאול כך גע רוטב להזמנה, הזמר שהיה לו הקול של הפקודה לך הוא ביקש הלקוח: איך אשר, למשל? מה הלקוח (למעט חריגים) השיב: Caballo וייחו Caballo וייחו הוא לא רוטב. אבל מה זה רוטב?