כמו כמעט כל משתמשי אינטרנט, מתקבלת בכל יום מאות הודעות הזבל שלי בדוא ל מציעים לי לעסקים unwary. לא רק ממכירת dea תרופות שונות כדי להאריך את הפין, במניעת שפיכה או מאה דרכים כדי לשפר את חיי המין, אפילו בא להציע לי מין אומניפוטנטיות, אני לא יודע היטב מה הוא, אך זה נשמע כמו משהו מעייף. גם אני לקבל הצעות עבודה אילו באלפי יורו מבלי להשאיר אותי הביתה הבטחה שאותי או ייצוג מותגים ברחבי העולם הנודע ספרד, אשר תגרום לי למיליונר תוך מספר שבועות. אם כל נדל ן עבור שיחת מכירה אותי מאוד מעטים מעוניינים לבקר אותו, אבל אני מקבל המון הצעות בדואר אלקטרוני מבחו ל, הרוכשים כדי לסגור את הפעולה באופן מיידי, רק משום שהם ראו את תמונות אידיאליסט. גם לשלוח לי מכתבים מבנקים מעולם חשבון. הצעות תארים מבלי לעבור דרך כל כיתה.

אני ומאיימים להשמיד חבילה יש שם אזור חברת שליחים לכאורה, אם לא עונים מיד לבקשות שלך מידע. ašltimamente גם לקבל הצעות נישואין של נשים רוסי נפלא יש שם אחר, כל כפריות, עם תמונה זהה, אני מניח כי הם מעולם לא נקראים נדיה, אירינה באמת, אך כי מאחורי אלה פנים מפתים שקרים של בוריס, איוון או וסילי redomado פניו של משפחת פורלי. א. הם ויילס צ'אטים, היכן pederast 50 שנה מועברת על-ידי מתוקה מתבגרת 15, כדי לגנוב את הפרטיות שלהם להנאתך האישית, או לשים את זה לכסף מכן זמינה לרשת של מזיקים כמו הישן באינטרנט. במילה חופשי השמנה המרמה ב-99% של למכרזים מסוג כלשהו שאנחנו ברשת.

אם ברצונך להוריד ספר אלקטרוני, לדוגמה, באפשרותך לדעת היא חינם, יש לך רק אוגר, אך כאשר אתה הוא יבקש ממך סכום a€œsimbolicaa€ לשמור הפעולה של המערכת. אם אינך משלם, לא ספר, סרט או כדורגל משחק או תוכנית כדי להוריד. כל זה רע מאוד, אבל אני חושב כי לאינטרנט יש עדיין דבר אחד יותר גרוע: מידע כוזב ונע על מיליוני דפי אינטרנט. באפשרותך לכתוב, לדוגמה, כריסטופר קולומבוס היה הנדסה אווירונאוטית, תלמיד עכשווי של לאונרדו דה וינצ'י, שהיה השף המפורסם, ידיד קרוב של פראן אדריה, אשר מבוצעת פירוק חביתה ב una noche דה החביבים והאופנתיים האי Pacua. אנשים רבים מאמינים אותו ב juntillas הרגל כי הוא גילה את זה בדף של גוגל. כל דבר נמצא במנוע החיפוש קסום הוא עשוי להיות נכון, לחזור על אלפי בלוגים אשר מדי יום הרחב תת-תרבות על פני חמש יבשות. א. מה שאינו באינטרנט אינה קיימת, הרשת כבר האל החדש של מיליוני אנשים הבאים השליחים להתגלגל ברשתות חברתיות. פוסט מודרנית תרבות Exchange ריק מתוכן. האידיאולוגיה a€œMucha, אך כמה tiasa€, כתב אחד המפורסמים ביותר שלו שירים בסוף ארגנטינאי השבעים סלע מוריס. ומשכנעים a€œmucha, אך כמה ideasa€ כתב היום אודות תוכן אינטרנט. ומשכנעים, בנוסף, טעונה מציע דואר זבל מידע כוזב.