שום דבר לא מלכתי הטווח של רופאים שנמצאים שם המשפחה. יתר על כן, זה היה אסון, כי האבחונים שהנפיקה על המחלה שלי היו כל כך מגוונות ואף סותרות בקושי שיש לי להודות, אבל בבית החולים לחולי נפש. בהתחלה ביאטריס, אחד הילדים, אשר אינה רפואית אלא משמש עתידות. קראו לי וענה כאשר השיעול שלי, הוא אמר: \"כבה את הסיגריה, לעזאזל\". בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל ישראל כץ. כמובן אני לא עישנתי אך זה לא היה אכפת, איבחנו אצלי סרטן הריאה, ב הטוב ביותר של מקרים.

ניסיתי להסביר לו, ברור ללא הצלחה, את הסיגריה היא דבר טוב עבור הייסורים, מתח בגלל העשן הופך התפוגה בהכרה, המהווה חלק של הנשימה מרגיע של הפרט, אשר מייצר התחושה של שלווה ורווחה. אמרתי זאת כי אנשים נאנחת כאשר הם במצוקה אבל לא כיהן כיו\"ר הוועדה ולא הוא שלח לי לשכב עם\"אז לעזאזל עם זה\". ואז היה גרסיאלה, יותר מכל, זה לא רפואי אבל מאוד חובב אסטרולוגיה, שבו ביקרתי. כאשר ראה אותי, בשעה שתיים אחר הצהריים, שכב עם שלוש שמיכות, אמר: \"היא המגיפה השחורה, מגפת אנתרקס\". הוא סיפר כי מחלה זו, אשר רצחו מיליונים סין, אירופה, ואסיה, על ידי אלפי שלוש מאות שנה, היה הוסברו על ידי פרופסורים בפקולטה של הרפואה של פריז, כפי עקב צירוף של הכוכבים, אבל מי עדיין זכר היגיינה טיפים כדי למנוע ההתפשטות של הרוע. אז זה היה כי הוא הורה לו לשים חומץ ארוחות להכין לי כוס חלב חמוץ עם השום והבצל טעים, בסופו של דבר, יעץ לי אם הרגשתי את האווירה ננעלה, מעונן, אני להמנע יותר לנשום את זה. .

היא רואה שזה טוב מותי של מחנק, לא את המגיפה. לאחר סיועים שני אלה, ביקשתי Crotatas קורא לרופא על האמת אבל חבר שלי סירבה. הוא אמר את זה אחרי סדוק עבור כל הסטודנטים לרפואה בארץ, הוא לא יחזור כדי להתייעץ עם רופא או מטורף ולקרוא לי פסקה של הסיפור שבו גיל מקורביל, חזר בשנת 1220, יעץ לתלמידיו כדלקמן: \"כדי לשנות את הצבע של משחות, כדי לתת למטופל את התחושה של טיפול מורכב, אשר תורמת השיפור, הגדלת דמי. אל תשתמש\/י הסעד שמחפשים שחזור מיידי של, כי זה עושה את הרופא לא חלתה השכר המתאים. ריפוי איטי, זה מושגת במחיר של סבל, כאב, מעט, יש הרבה יותר יתרון עבור הרופא, ממלאת את ידו של ההווה ואת שמו של כבוד \"נואשת, ביקש crot לתת לי משהו על החום כי צמרמורת התחלתי מן השיניים. כדי לשמוע את בקשתי, רוז, ללבוש את החלוק בנקאות, שלו משקפיים ואמר לי: \"פשוט, על החום הזה אין כמו אבקות הישועים\" נתן לי לקחת תמצית של עץ ממשפחת פואתיים כדי ולא אז אומר להם את החדשות הטובות זה. מספיק להגיד את זה עם השיקוי הזה, הישועים להרגיע את החום שלה כדי מספר אינסופי של חברי הקהילה, רפואי רוברט טיילור ריפא את יורש העצר של צרפת עם מה הרווחת של הפנסיה השנתית של אלפיים Louis לשינוי, ברור, rubi?cea. האמת היא עם אבקות של הישועים, שיש לי עידוד כתיבת המלים האלה. Jairo אלפונסו Mart?nez גומז עיתון מצפן.