דרך להשיג משמעת במסחר "Hey Joe! כאשר אנו לומדים משרדינו במט ח בפלורידה, זכתה לחיזוק המשמעת. אופרטור שלנו שראשי מתעקשת משמעת. מה אני רוצה לדעת אם המשמעת ניתן לרכוש או רק משהו נולד? אני מתקשה למצוא את עצמי. "סוחר באופן אישי, אני מאמין כי ניתן ללמוד משמעת, אמנם לפעמים כואב מאוד." כאשר התחיל לצטט, הייתי אדם מאוד מבולגנים. עם זאת, מסחר ושווקים אילצו אותי להיות ממושמע. היה המשמעת כבר קיים, רק צריך לחלץ? או הוא כי באמת ללמוד? אני באמת לא יכול להיות בטוח. לאחד הסחר הגדול ביותר של חברות שמר על משרדיה ליד ישיבת.

ישיבה הוא בית ספר רבני המפיקה הרבנים של הדת היהודית. סטודנטים אשר לעזוב את הישיבה היה ממושמע מאוד והופכת סוחרים טובים מאוד. הוא היה משמעת מולדת תלמידי הישיבה? או כי הם לומדים תחת השגחה קפדנית של? הרבנים ששלטו חייהם? אני חושב שלמדתי. שהוזכר לעיל שיכולים לעזור לשמור יומן אם אתה רוצה ללמוד משמעת. מגזין הייתי זה היה בסיסי מאוד, הכולל פעולות שלא עשיתי במשך היום ואת הסיבות שלי הזנת את הסחר. זהו מה שעשיתי עם מגזין שעזרו לי כדי להיות ממושמע. כל אדם לבצע ביאורים ביומן. עזבתי את התוכן של היומן שלי לשמור אותי בתור. Learn more about this with עו"ד אמסלם.

הוא הפך אזור המפקח. לקחתי ללב מה כתבתי שם. עוד לשמור על סוג כזה של היומן, שכן הוא מילא אחר המטרה שלו במה שהופך את המשמעת הרגל את הטופס כי המסחר. ג'ו רוס ג'ו רוס, סוחר, סופר, מחנך הסחר הוא אחד הסוחרים אקלקטי יותר בעסקים. 47 שלה + שנים כוללים את פעולות עתידיות עמדת מיקוח. אינדקסים יום של ניירות ערך למסחר, מטבעות מטבע. מרחיב עתידיים מסחר ואפשרויות על חוזים עתידיים, הוא כתב ספרים ומעל הכל 12 כדי להיות מדויק. ג'ו הוא עבודתו של רשימות מעשה?, והיא מפורסמת בזכות הקרס רוס? וכניסה סוחרים טריק?. מחנכים מסחר מסחר מחנכים, inc. נוסדה בשנת 1988 על-ידי המאסטר סוחר ג'ו רוס. l נשיא מחנכים הסחר ותומך באופן פעיל ללקוחותיה עם הניסיון של יותר מ- 47 שנים של תרומות. הצוות של אנשי חינוך המסחר מורכבת תערובת הבינלאומי של משקיעים מנוסים, כל משכיל ומיומן בשיטות של ג'ו רוס. שלנו עסקאות מקצועי באופן קבוע בשווקים. מאז הקמתה, רוס ג'ו וצוות המחנכים של סחר לימדו אלפי לקוחות מרוצים להשתמש ברעיונות של ג'ו להפיק יתרונות משמעותיים בשווקים של היום.