אחת מהטכניקות המסורתית ביותר מבחינת מנסה להשיג שיפורים הוא החיפוש אחר קישורים נכנסים. קישורים נכנסים הם פשוט קישורים בדפים אחרים להוביל משלנו. הרעיון הוא כדלקמן. אף אחד לא אי, כדי לשרוד בעולם הזה אנחנו צריכים מאחרים, כי אנחנו יצורים חברתיים פעולתנו. אותו הדבר קורה עם דפי אינטרנט. דלק כי הזנות אותם, הגורם הקובע את ההבדל בין ששרדו יעלנו ונקבר תחת מיליוני אתרים הם, דיוק, קישורים נכנסים.

הזוחלים של מנועי החיפוש, כלומר רובוטים אשר אחראים על קריאת האתרים שייכללו במנוע החיפוש, כשהם נתקלים קישור כאשר אינדקס הדף, מנועי החיפוש אחריו, וכך גם באינדקס האתר מקושרים על. לכן, קישורים נכנסים הם הערובה הזוחלים אנחנו נלמד לב קיומנו. בשלבים המוקדמים של קידום אתרים במנועי חיפוש, משמעת כי הוא האחראי על שיפור האתרים כדי להקל על מיקום טוב במנועי החיפוש, חפש קישורים נכנסים התבצע בעיקר באמצעות טכניקה המכונה החלפת קישורים. אפקט זה, מנהל האתר כדי התחייבו לשים קישור לאתר B, אם מנהל האתר של אתר B עשה אותו דבר עם קישור לאתר. כמו כל פרקטיקות, בקרוב מאוד הוא נפל על הפרות, וקורים מה שנודע בתור חוות קישורים.

כלומר, אתרים ללא תוכן אמיתי, מטרתן היה אירוח פשוט בקישורים אלה כדי להקל על יצירת אינדקס של אתרים מסוימים. אימון זה נחשב כובע שחור. טכניקות הכובע השחור הן הטכניקות מוסרי שדינו גוגל ומנועי חיפוש אחרים. כאשר גוגל מגלה אתר מושך טכניקות לא חוקיים אלה, האתר יוסר מהספריה, לא מופיעים בתוצאות גוגל. לאט לאט, מנהלי האתרים החלו להיות יותר סלקטיבי עם קישורים נכנסים. לכן התחיל לחפש קישורים נכנסים מאתרים באיכות, והחל שוב לכלול קישורים באתר, אך רק לדפים אחרים הקשורים contextually לשלנו. בדרך זו, אם האתר שלי על מכירת והנעלה ספורטיבית, קישור לאתר אחר המייצרת והנעלה ספורטיבית הוא הודה, אך אם אני לכלול קישורים לאתרים שאינם קשורים, יכול להיות נחשב כובע שחור, לכן נענש. קישורים דומה contextually נחשב חיובי עבור האתר, להוסיף ערך המבקר. טכניקה נוספת כדי לקבל קישורים נכנסים היא דרך מאמרים viralization. כך, יש צורך לספור עם איכות חומר: פתקים, פריטים שהוצבו, מאמרים. אותו חייב להיות קידם, כי העלאת אתרים שונים, והוא הציע כתרומה. כדי להבטיח מאמרי שלנו מועלים לאתרים אחרים הקשורים רצוי שלנו נישה של פעילות – משרתים שתי מטרות: לבנות נוכחות המותג, כלומר נודע ללקוחות הפוטנציאליים שלנו, ו-, בסופו של דבר, להשיג קישורים נכנסים באיכות. אם אתה אוהב זה פוסט וברצונך למקם אותו באתר שלכם, תמיד תוכל לעשות זאת בצורה חלקה, ו כאשר ציטט כמקור