הזמן עכשיו: 0% שומן מזונות אינם פועלים. הם שיכולים לא לרדת במשקל באמצעות דיאטות שומן נמוכה. 0% שומן מזונות היה פופולרי עבור יותר מ- 15 שנים, אך עדיין החברה שלנו סובל יותר ויותר משקל עודף. עובדה זו בפני עצמה לבד יש להוכיח כי אכילה נמוכה תפריטים שומן היא לא התשובה לירידה במשקל. דיאטות קלוריות נמוכה אינם פועלים.

לא תאבד במשקל לצמיתות באמצעות דיאטה קלוריות נמוכה. למעשה, אכילה נמוכה קלוריה היא הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות כדי הגוף שלך, וכי יהיה להאט את תהליך שריפת שומן להגביל את הסיכויים לאבד משקל. (דיאטות דל קלוריות יכולים להשיג יותר נמוך כמה גרם/פאונד של משקל במהלך הימים הראשונים, אך לאחר מכן אובדן יפסיק, המכונה מישור או אפקט stagnating). דיאטות פחמימות נמוכה אינם פועלים. זה קשה מאוד לרדת במשקל באופן קבוע עם פחמימות תוכנית דיאטה נמוכה.

סוגי דיאטות אלה הפכו פופולריים מאוד בשלוש השנים האחרונות, אך הבעיה היא שהם מחמירות מדי ומורכב מדי עבור רוב האנשים לעקוב אחר. תפריטים הפחמימות נמוכה נוטים לגנוב את גופך יותר מדי אנרגיה (פחמימות), וזה כמעט בלתי אפשרי ומסוכן לשהות עם תוכנית במשך זמן רב. כמו? בעקבות הצבעים! ספר מתכונים יש לסווג מזונות. בשני צבעים אדום וירוק. אתה יכול לאכול ערך ירוק עם תבשיל ראשי ירוק, קינוח ירוק או ערך אדום עם תבשיל ראשי אדום, קינוח אדום. לעולם לא ניתן לערבב צבעים. לא לעולם לא נכשלת! זה פשוט כל כך. נגיסי עוף אלה נראים אותו הדבר, אך הם אינם! הראשון הוא עשה עם המתכון הקלאסי תמיד, אך השני יגרום לך לרזות על-ידי אשר שונו שני מרכיבים חיוניים. המשפחה תמשיך לאכול נאגטס האהוב שלו, לא תבחין את ההבדל בין הטעם…אבל ייתכן שתתהה hilling הם הרזיה ללא דיאטה! חושב על מה שאני עומד לספר לכם, מאז זה הולך לשנות את הדרך בה אנשים חושבים על דיאטות… כוח הנכון הוא יותר חזק, עד כי כל מרשם גלולות כדי לרדת במשקל. תלוי מה אתם אוכלים, יכול להיות רזה או שומן. דק על-ידי חוסר פעילות גופנית, כי הוא מיתוס. סלים שורת בורות. אף אחד לא לימד אותך לאכול, כך שאתם אוכלים את האוכל הלא נכון בזמן הלא נכון של היום. באמצעות ספר מתכונים של ארוחות הרזיה, לרזות בלי לקחת בחשבון כל פגישה, מבלי לבזבז מאות של יורו/דולר בתוספי תזונה, בלי לספור קלוריות, אלא לאכול את המאכלים האהובים עליכם. שינויים קטנים, תוצאות מעולות. זה נכון, הוא לא יותר מסובך כדי לאכול את האוכל הנכון, רק צריך לשנות הרגלים, שינוי מספר מרכיבים איה! הדרך להתחיל לרזות יש מה לעשות עם רעב או תרגיל. טום הנקס איבד יותר מ 30 קילו לסרט הוליוודי קאסטאווי. (השנה קאסטאווי 2000). עכשיו אתה יכול לגלות את הסוד של הוליווד גם, עם eBook של ארוחות הרזיה. אם ברצונך להזמין אותה מלהיכנס כאן