דואר זבל או דואר זבל המונחים כדי להפנות הדואר האלקטרוני עם מודעות כי אחד לא, לא רוצה. שימו לב כי המונח דואר זבל משהו רחב יותר כי הדואר האלקטרוני זבל בגלל ספאם כולל גם צורות אחרות של פרסום אגרסיבי ובלתי חוקי, כגון כתיבה, פורומים וקבוצות דיון לפרסום. עם זאת ישנם כמה צורות של הגן הוא של המאבק נגד זו חדירה לפרטיות שלה. אף פעם לא להשיב דואר זבל. לעשות אפילו לא כדי לשלוח בקשה להסרה מהרשימה של מיילים.

רוב האנשים ששולחים דואר זבל לא לשקול בקשות כאלה, גרוע מכך, להוסיף רשימות אחרות או לאמת את כתובת, דוא ל כפעילה ושייכות למישהו עם שם פרטי ושם משפחה: אתה. לאחר שביצעת אימות זה, הם מוכרים את הכתובת שלך לכל מי שמעוניין מסדי נתונים, לפיכך ימשיך לקבל דואר זבל נוסף. במקרה הזה אני חושב ש צחי מלאך צודק במה בהוא אומר. כדי להגן על עצמם, חייב להתלונן לספקית השירות של האינטרנט (ISP) שמקורם שלחה את ההודעה. הדרך פשוטה יותר נמצא ח התעללות זו היא להשתמש בתוכניות מסוימות כמו SpamCop. צורה זו של ההגנה מפחיתה את עוצמת הקול של דואר זבל התקבל. אם אתה יודע האדם ששלח דואר זבל מסוימים, באפשרותך לדעת כי תשלום עבור השימוש במשאביה כדי להעביר ולאחסן דואר זבל לא רצויה, מתעקש שהם שלחו את כתובת הדואר שלך לשלוח להם את החשבון.

ישנם דגמים של תשובות משפטיות שניתן למצוא באינטרנט. להתאים את זה למדינה שלך ולשלוח ל: כתובת 1) 2 .postmaster @(their address) 3 @(their address) .root 4 @(their address) .admin אם הכתובת של היציאה דואר זבל היא תחום הידוע של הסוג "aol.com", לשלוח את ההודעה גם אליהם: 1. ב- America Online:, ותלונות שלח, אשר קשורה לתנאים ולהתניות של השירות. 2.CompuServe: או 3.Prodigy: 4 להביט T WorldNet: 5.Earthlink: 6.Netcom או: 7.Pipeline: 8.GNN: 9.Sprynet: להתלונן היא ישירות ומנהלי של מי לשלוח דואר זבל, להתעקש כי הם לנקוט בצעדים משמעתיים. בחור לא כוללים את הודעת דואר זבל התקבל לשלוח התלונה שלך, כולל המידע של הכותרת העליונה של המייל, איפה תמצא הרומן, כתובות וכו '. גם להסיר דואר אלקטרוני קוד CSS שיורית למניעת דואר זבל את עצמך להפיץ להעביר אותו הלאה. אמנם זה לוקח קצת זמן ומסירות, אם אתה מיישם את נפח פרקטיקות אלה בתיקיה דואר זבל שלך יהיה קטן מאוד.