לכולנו יש מושג איזה גיבור הוא. בכל גיל יש לו הגדרה משלו, צריך הגדרה שמשקף משלהם. אז, אם לפני הגיבור הייתה קשורה קשר הדוק לוחם גדול ומנצל הכובש, כיום ניתן לשייך, לדוגמה, ספורטאי, אשר בסופו של דבר לא כל כך רחוק יוסר מן הגיבורים האלה האגדי. ברור כי לא כולם יכולים להיות גיבורים, למעשה הוא מצב שמורות אחדים. לפני עשוי הרמיזה על ספורטאים כמו התפיסה החדשה של הגבורה.

אולם למה נראה לנו היחס הרואי? למה אנחנו מרגישים מייצגים על ידי אותם? שתי שאלות יש לי תשובה מורכבת. אם נוכל לקחת כדוגמה כדורגלן לשפוך את פעילותה של כל רצועה הדומה gesta יש לנו? כמו סוג של הגפיים התחתונות, בעיקרון יש להזין שדה של עור בתוך מלבן הנוצרת על-ידי כמה מקלות כי היא מקושרת לרשת. בהתחשב קשה למצוא קסם. עם זאת, שכולנו יודעים את תשוקות מסוגל לייצר. . נראה ראוי להבהיר כי העובדה כשלעצמה אינה חשובה. הגישה של ספורטאי נראה הירואי כי דרך מנגנון עתיק כלשהו אנחנו לסנכרן אותו ולקבל כאחד מאיתנו, כמי שמייצג אותנו ולהילחם על שם שנינו. לאחרונה מצאתי אצל ישראל כץ אוזן קשבת .

כמה קרבות/התאמות נוספות את המנצח, גדול יותר האגדה זה זיוף. למרות היותו של הכדורגל החובבנית, וענפי ספורט אחרים, אפשר פרגמטיזם. כשאני רואה אלפי האנשים מדרבן על הבמה כל תשלום מאה פעמים יותר ממה שהם לא יכול לבקש ממני וזה האינסטינקט שמניע אותנו לעשות דבר כזה. אפילו מתעלם הפרט הקטן הזה, כאשר אנו אומרים כי הם מייצגים אותנו, בדיוק מה אנחנו אומרים?? לדוגמה כאן בספרד את Bara או את מדריד מה מייצגים? ברצלונה ומדריד? בסוף ובסופו של דבר יש הרבה זרים אשר, במידה טובה, מביא אותם ללא טיפול. כספי, סיבות הגדולות . יותר כמו אוהדי לחשוב אחרת. האמת היא כי אני עדיין לא מוצא סיבה למה הוא כל כך המושרשת זה צריך מישהו פוגש את התפקיד הזה של הגיבור בשמנו. אולי, לפחות בהווה, הגיבור הוא מי גורם מייצג כל מה שאיננו מסוגל לעשות. לכל שאותנו רוצה לחיות ולחוות יוצאת דופן, אך מעטים מאומנים או שהערך לסיים את התרגול, אז זה יותר קל הנציג מישהו לתת מענה ליעדים אלה. או אתה יכול לשחק פלייסטיישן. זה אפשרות אחרת, אין ספק. הוא כנראה שפעם הגיבורים היו פחות מפוזר פונקציה. היו שהציל אנחנו באמת מהם אויבים, שנתן את חייו על ידינו או על ידי מטרה יותר ב לרווחת הקהילה. היום הגיבורים כבר נלקחה המנהיגות את ההילה המיסטית, לא לתת את החיים בשבילנו או בדיחה. . כן, זה נכון, מלחמות הם עדיין, אבל אני חושש כי בשדה קרב מעטים מגיעים הגיבורים. יש לי משלי בהגדרה עבור כל כך את אמון סמל של כל כך הרבה עמים ותרבויות. בקיצור מהו גיבור? בשבילי להיות שגיבור לא הורג אף אחד, לא שולל, לא בגדתי, לעבוד, להיות כנה, נאמן ואם חברים, להיות אדם טוב באופן כללי. .