האם ידעת כי זה עכשיו האפשר כדי לקבל מאות אלפי דולרים של גוגל אדוורדס, פרסום, עם הבדל גדול מבלי לשלם אגורה ני הזה? בסופו של דבר, כבר חשף את השיטה כדי להשיג את זה. מי יהיה המזל ואלה ינצלו את היתרון של זה? ללא ספק, כל אלה המבקשים מיידית, מסיבית, פרסום ממוקד לקדם מוצר או שירות. ג'ון כהן, יזם מניו-יורק, בצורה רגילה גילה שיטה כי 99.9% של כל המערכות של תשלום לכל המפרסמים לחץ – כמו גוגל אדוורדס – עדיין לא ידוע. ד ר ג'ון כהן אומר בגאווה: כמעט שבע שנים אני דחיתי לתוך התרגול בשיטה זו, רק כשהיא תיוולד תקוות גדולות על מנועי החיפוש. התחלתי לעשות פרויקטים קטנים הקשורים לשלם עבור כל לחץ על פרסום, רק כדי לבדוק כמה דברים קודם, אבל אז יצאתי כדי להרחיב מה לראות תוצאות שהזכרת. כמובן כי דבר על הסוד הזה הוא בלתי חוקי, או הוא מי עובד בצוות של Google, Yahoo, MSN או כל כהן אחר התחיל לפעול 16 חברות אינטרנט הקשורים מכיר מישהו הקשורים לתעשיות שונות, הכוללים מכירת אלקטרוניקה, מוצרי סלולר, Dvd של, צעצועים, תוכנה, מזון לחיות מחמד, וכו '. העובדה כי לא רק למכור מוצרים, אך גם מכירת מוצרים כמו שותפים של עסקים אחרים באינטרנט תמיד החלת הסוד שלך החוצה.

לאחר מספר שנים, ד ר ג'ון כהן מתוודה: השגתי יותר 87 מיליארד דולר בפרסום באמצעות הסוד שלי, מעולם לא נאלצתי לשלם על זה. הכוח של הסוד הזה, פתח את שעריו בלתי נתפס, ומאפשר לך אפילו לרכז את השליטה נישות שונות באינטרנט. גם להבטיח פרימיום מיקומים במנועי החיפוש הגדולים, על אלו שלא מקבלים רק אורגני מיצוב בתוצאות שלהם. לאחרונה מצאתי אצל אשרא אוזן קשבת . אחד לאחד מנועי החיפוש העיקריים בשוק, נציגים של החברה היה נדהם לגלות מה זה היה זה: זה ממש מעולה, הניסיון שלי, אני יכול להבטיח כי זה יכול לשמש כדי למשוך יותר לקוחות ולשפר [שם החברה שלך הושמט הסיבות משפטי ופרטיות], ללא יצירת כל אובדן אלינו. . זה ייחודי!.

ד ר ג'ון כהן חושף כי מאז החלת בשיטה זו, יותר מ-200 מיליון דולר שהופקו מכירת מוצרים מקטגוריות שונות, וכן לאחרונה, בשנתיים האחרונות, יש להגיע סכום הגובלים של 166 מיליון דולר, לאחר שיש לשפרו, מוגדל שיטה חדשה-את מלוא הפוטנציאל שלו. בסופו של דבר, הגורל של כל, זה גאוני, אינטרנט עסקן חשפה לציבור באופן כללי את. הסוד הזה כדי להשיג בתשלום ללא הגבלה באמצעות לחץ על פרסום. עם זאת, זה לא להפוך אותה לזמינה בפומבי במשך זמן רב. אני קשוב, צופה עד נקודה זו יציג תוצאות. כאשר שיטת המזרחי מתחילות הסופראן היא, שזה ימשוך מהעין הציבורית כדי להימנע רוויה, מצהיר Jon Cohen במשהו האקסצנטריות של הקשת. מומחה הנודע ברשת, אמר כי למרות העובדה כי ג'ון כהן יכול להגביר הרבה יותר את הונו כתוצאה עשיית הציבורית הסוד שלה, הוא כבר מאוד מיליונר, אז תוך כדי להמשיך או להפסיק את המכירות של הסוד שלה, לא ליצור אותו מישהו איבד. למי יש את ההזדמנות כדי להשתלט על שיטה חדשה, לעשות את זה עכשיו בעוד יש להם הזדמנויות, עד הוא מאוחר מדי .recomienda קרלוס אלקנטרה הוא ותיק של שיווק באינטרנט עם התמחות בשיווק. כדי להוריד את הסוד על איך לעשות פרסום לשלם עבור קליק בלי לבזבז אגורה, בקר: