עודף שומן, נקבעים על-ידי אינדקס מסת הגוף או BMI גדל (גדול או שווה ל- 30). זה חלק של התסמונת המטבולית. הוא מהווה גורם סיכון ידוע דברי כגון: מחלות לב, סוכרת, יתר לחץ דם, שבץ מוחי, סוגים מסוימים של סרטן. הראיות מצביעות על שזה אחד עם מקור multifactorial: גנטיים, סביבתיים, פסיכולוגית בין היתר. הצטברות יתר של שומן בגוף, היפרטרופיה כללי של רקמת שומן הוא כרוניקה נוצרה על ידי גורמים רבים, עם סיבוכים רבים, השמנת יתר מאופיינת עודף שומן בגוף, מתרחשת כאשר הגוף למבוגרים מדד מסת גדול מ- 25 יחידות. השמנת יתר אינו מבחין צבע עור, גיל, מעמד חברתי-כלכלי, מין או מיקום גיאוגרפי.

בעבר נחשב לאדם עם עודף משקל אדם שהיה של בריאות טובה, אולם כעת הוא יודע כי השמנת יתר יש השלכות מרובות שלנו. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של ישראל כץ. עכשיו זה ידוע כי השמנת יתר מקושרת חזק כמו סיבתי של אחרים מחלות כגון מחלות לב וכלי דם, עור, מערכת העיכול, סוכרת, Osteoarticular, ועוד. הצעד הראשון כדי לדעת אם יש עודף או לא, היא לדעת מדד מסת גוף (BMI), אשר מתקבל על ידי חישוב בין הגובה ואת המשקל של הפרט. השמנה היא עודף של שומן הגוף, אשר בדרך כלל, לא תמיד, מלווה בעליה של המשקל של הגוף. הסיבות להשמנה הם רבים, כולל גורמים כגון הירושה הגנטית; אופן הפעולה של מערכת העצבים, האנדוקרינית וחילוף; סוג או סגנון החיים חייב להתבצע. צריכת גדולה יותר של קלוריות אשר שהגוף צריך. פעילות גופנית פחות ממה שהגוף צריך. אם בלע יותר אנרגיה מאשר הצורך זה מצטבר בצורה של שומן.

אם היא צורכת יותר חשמל הדרושים היא שימשה את השומן אנרגיה. מאת איזה השמנת יתר היא מייצרת על ידי עודף של כוח, כתוצאה של השינויים באיזון של קלט / פלט של אנרגיה. כתוצאה מכך יהיה הם יכולים לייצר סיבוכים שונים כגון יתר לחץ דם, סוכרת, את העורקים הכליליים. ירושה ממלא תפקיד חשוב, כהורים מהשמנת יתר, הסיכון של השמנת יתר עבור ילד הוא גבוה פי 10 מהרגיל. בחלקו בשל מגמות מטבולית של הצטברות שומן, אבל חלקית הוא חייב להם הרגלי מזון התרבות, פעילים לתרום לחזור על אותם דפוסים של השמנת יתר מאב לבן. חלק אחר של מתעייף הן מחלות הורמונליות או האנדוקרינית, הם ניתן לפתור באמצעות אבחנה נכונה, התמחה בטיפול. היבטים פסיכולוגיים חשובה מאוד ההשפעה שיש השמנת יתר על התפתחות פסיכולוגית, הסתגלות חברתית של ילדים. באופן כללי, אנשים מושפעים השמנת יתר לא טוב נחשבים בחברה. בתקשורת של תקשורת ילדים ומבוגרים שמנים נוטים לשחק tropez?n קומיקס, של הדמות תאב בצע. ילד בן 7 כבר למד סטנדרטים של אטרקציה תרבותית, כאן תבחר שלך חבריו של המשחק מבוסס הוא שלהם מאפיינים פיזיים, עד הנקודה של כל כך הרבה פעמים מעדיף לבחור לילד עם נכות, ולא ילד שמן. הוא הוכיח כי לילדים שמנים יש תדמית של עצמו באותו ורגשות אקספרס נחיתות וקולינג. לכן, הם נוטים להיות בעלי קשיים להכיר חברים חדשים. אפליה על ידי מבוגרים או עמיתים מפעיל אותן עמדות אנטי-חברתית, אשר מובילות אותם בידוד וחוסר פעילות, לעתים קרובות לייצר עלייה צריכת המזון, אשר בתורו מגביר את השפעת או לפחות להנציח את השמנת יתר. בגיל ההתבגרות המושג עצמו יש חשיבות כזה כי כל מאפיין גופני. זה מה שמבדיל אותם משאר לאחיו יש פוטנציאל להפוך לבעיה חמורה יותר, בפרט להפחית את ההערכה העצמית שלהם. זה גם בעיה גדולה למצוא בחנות בגדים לילדים שמנים, מכיוון שזה קשה למצוא בגדים אופנתיים המתאימים בגודלם. בנוסף, ילדים אלה הם לעיתים קרובות התנהגות הפרעות, סימפטומים של וחרדה. השמנת יתר נחשבת יסורים במדינות רבות באירופה, נתפשת כמשימה מראה פיזי לא רצויה על פגמיו של תו זה אמור לציין. אפילו בני שש תופסים ילדים שמנים אחרים כמו "עצלן, מלוכלך, טיפש, מכוער, שקרנים ורמאים". אנשים שמנים יש להתמודד עם אפליה. על פי מחקרים שנערכו ב בריטניה וב ארצות הברית, עודף משקל נשים צעירות להרוויח הרבה פחות מאשר נשים בריאות, עודף משקל או מאשר נשים אחרות לבעיות כרוניות. . זה גם בתדירות גבוהה יותר כי אנשים שמנים אוכלים בצורה כפייתית, יש היסטוריה ארוכה של הפרעות אכילה המאופיינת על ידי וריאציות אכילה ומשקל מוגזמת. לדוגמה, ההשפעה של גורמים פסיכולוגיים עדיין נשאר לא ברור; בעוד המטופל השמן. היה רשום בתור אכלן כפייתי, ניתן למצוא גם אנשים שאינם שמנים רבים הסובלים. פתולוגיה פסיכולוגית היא הוא מקושר במחלה זו, רק במספר קטן של מקרים, ביניהם "התסמונת לילה בחדר האוכל" (אנורקסיה בבוקר, גרגרנות מאת ערב ונדודי שינה), נכללו בקבוצה קטנה זו למי שמנים מאז הילדות, במקרה זה, יותר מאשר גורם של הנאשם היגיון פסיכולוגי, אקרא לו תוצאה פסיכולוגית. זה יכול לשמש כדי להילחם במחלה לביקור מידע נוסף כל המידע שאנו מציעים הוא כללי מטבעו; זכור כי מידע זה לבד, אין אפשרות להחליף את הטיפול של שירותי אנוש או ייתכן שיהיה עליך. אנו רק מספקים שירות מידע הפניה, עיין מטפל מוסמך שמתייחס. אליו על כל הדאגות שיש לך על שלך.