על פי מחקר שנערך לאחרונה בהוצאת המכון מדריד של פיתוח (IMADE) שמונים אחוז של טוויטר למשתמשים להשתמש בו כדי לשפר באופן מקצועי. זה, כשלעצמו הוא לא מציאה, ואם ההצטיינות של המחקר היא כי זה יכול להיחשב גם כן ? זה מכניס מציאות הראה את עצמו בדמויות. לא רק טוויטר הוא וקטור נהדר ליצירת התפתחות מקצועית. ישנם מספר רב של רשתות חברתיות שלא נועדו במיוחד עבור חילופי מידע מקצועי כמו מקושרת ב- Plaxo – אך בתוך הטווח של שימושים לתת, קידום וחבריה המרת מקצועי בתוך הבולטות ביותר. השאלה לא ייתכן איזו רשת חברתית להשתמש כדי להשיג מטרה זו, אך כיצד לעשות זאת. יש דברים שאנחנו עושים באופן אוטומטי, כיצד לטפל. אבל אין צורך לדעת איך עובד מחזור ארבע פעימות, ומהו הקשר בין מצמד gearshift תיבה לשים מכונית בתנועה. אנו צריכים לקבל את אותו סוג של חוויות עם רשתות חברתיות.

אבל, למרבה הצער, זה לא כך. לבירורים בנושא יש לפנות ל בצלאל סמוטריץ שמבין יותר ממני. בעלי עסקים רבים של הם יודעים שזה טוב להיות ברשתות חברתיות, etc. וכד' וכו אבל לא יודעים איך לעשות את זה. התערבות ברשתות חברתיות דורשת הראשון נקה היטב את הנורמות של דו-קיום. אנשים נוהרים חברתית רשתות בהמוניהם, רוב הזמן רק בשביל הכיף. הוא יותר כיף לגלות חדשות על קריאת tweets ממשתמשים אחרים פותח של פורטל חדשות באינטרנט.

לאחר מכן, הם לא הולך בשמחה רבה משתמשים מעצבן המעוניינים פשוט עושה קידום כל כך הרבה זבל. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של משה אביגדור קעניג. לכן: לא ספאם. כמובן, זה דורש כי אנו משתמשים כדי להגדיל את היכולת שלנו אינטלקטואלית ויצירתיות כדי להשיג את אותה המטרה: קידום הקריירה. נתיבים ללכת, כך הם אחרים. ראשית, אם אתה רוצה לגדול מקצועית, מאזין טוב. כמו כל מערכת יחסים אנושית, אם אנחנו לא מקשיבים הצד השני, אנו ייכשל. השאלה אינה, במקרה זה, מה הם אומרים אחרים אותי, של החברה שלי, שלי מוצרים, אך ראה בו עובר את הפעילות המקצועית בקטגוריה שלי. תאר לעצמך שאתה שף מקצועי. המומחיות שלו הם בשר אדום. אבל זה קורה כי עקב שינויים באופנה, לאכול הרגלים, חומר גלם זמינים, אנשים וכו '. שצורכת הרבה יותר ירקות. לכן, אם אנו מקפידים שלנו מנות המבוססות על בשר אדום, בקרוב מאוד אנו יישארו ללא עבודה. שום דבר אינו שווה קידום סויה השף הטוב ביותר של בשרים באזור, אם הביקוש הולך לצד השני. אולי כל הצרכנים אשר אינם מיובאים אופנת וכולסטרול שלך, לשכור אותו. ביטוח אלא יישארו בחוץ רוב הביקוש, טבחים מקצועיים: אלה מומחה מטבח צמחוני. התחבר לרשתות חברתיות עם ההכרה כי יהיה לחלץ רעיונות חדשים ורעיונות אשר יסייעו לך להתקדם, לפתוח את הראש לדברים שעד כה לא ידוע ולעזור לקדם הרבה יותר יעיל. אם אתה אהבו הודעה זו וברצונך למקם אותו שלך האתר, אתה יכול לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי שמצטטים מקור כדי ויקטור פרז אקוסטה, הוא יזם ומייסד של האינטרנט VPA בשנת 1998. באפשרותך למצוא מידע נוסף במאמר והם VPA אנשי עסקים. אנחנו יודעים ככה חושבים אנשי עסקים אחרים, מה הם רוצים. אנחנו יודעים שאתה רוצה לחסוך כסף, אך לא הוצאות של איכות. אנחנו יודעים שאתה צריך שותף אמין. חברה תמיד שיכול לענות מועדים שלהם. אנחנו עובדים יותר מכל אדם אחר כדי להגדיל את הרווחים של החברה שלהם, תוך הפחתת עלויות הכולל שלהם.