לאחר קריאת המאמר שפורסם ביום ראשון האחרון על ידי העיתון Clarin, הרגשתי פעם נוספת ההקלה שבחר הנכונות לשנות. אני רוצה לשתף את הפוסט הזה איתך, אולי, להיות מקור השראה, כי לא. לא קל להתחיל והמודאליות חדשה של עבודה, ורבים פחות, מתחיל מאפס עם היזמות שלו. כמובן, כי זה לא יהיה כמו מכה בקבוקים כפי שאני להשתמש להעיר על חבר ותיק. כדי להתחיל משהו ברצינות, אתה צריך להיות קפדן מאוד פרטים מסוימים. עליך להיות דיסציפלינה הגדול במקום הראשון, זה כדי להגדיר יעד ללכת אליו, כדי לקבל את זה! אכפת לך, לא אומר לא על המראה הצידה או נקודות הסתעפות, להפך! כל הדרך לעבר המטרה, תלמד דברים רבים, תגלו עולמות חדשים, עד תבינו בעיות שמציגים אתה לא באמת שהם כאלה, שניהם או אולי תמצא כי מה חשבת היה שלך חדל להיות לו ההליכה.

והכי חשוב, להתמקד, יש מטרה זו תמיד נוכח, על-ידי יותר תכליתי להיות מסע. כאשר החלטתי להקדיש את עצמי בסיוע וירטואלי, לפני כן, הייתה חקירה אשר עזבו את האדם שלי, וגדל בעצם סביב שתי שאלות פשוטות: מה שאני יודע לעשות? ועל מה אני רוצה לעשות? ולא, התשובות היו מאוד פשוט: לאחר יותר מ- 15 שנים, המסייע ו אדמיניסרטיבית בחברות שונות, להשתתף היא מה אני באמת יודע כיצד לעשות וליהנות גם. להיות העזרה אל הזולת, הקלה ותמיכה שוטפת. להיות אדם נרדף המשלחת. הרעיון שלי עובד על שלי, צמיחה מקצועית לחפש אופקים חדשים, נערך לי Googling משהו כמו אשף מתחייב עסקים מזכירות עצמה. בינגו! אין זה מקצוע! (אני אוהב באינטרנט!) אז זה היה כי באתי לרשת הלשכה, הראשון מרכז הדרכה עוזר וירטואלי דוברות ספרדית. המגע הראשון שלי עם מרסלה Frugoni, רשת המנהל של הלשכה, היה מרגש! מאחר והיא התפשטה אנרגיה והתלהבות אשר פותחת את הלב שלה ניסיון. אין הבטחות כי אתה llenar?s כסף כמו קסם ולא לעשות עשיר עם גישה לאינטרנט, או הרבה צעדים אתה תהיה לחברה וירטואלית הפקת רווחים.

מלכתחילה הסלוגן ברור, שהכל תלוי ברצון שלך כדי ללמוד כיצד להתחיל לעצב את העסק שלך. הם היו 4 חודשים ולא אינטנסיבי שעות של שיעורי שעות על גבי שעות של ניסוי וטעייה. סוף שבוע ניצוח, ללכת מתן צורה לפרוייקט שלי, תמיד תחת הפיקוח של מומחים בעניין (ושוב פעם אחת! לא ונשוף בקבוקים!) . ושם מצאתי את האישורים שלי בתור עוזר וירטואלי, המעבר להשתייך לקבוצה מעולה העוזרים וירטואלי, כל ארצות תחת קוד של אתיקה מקצועית, רבים כבר עם חברות שלה פועלת בהצלחה. לאחר מכן דבר לשבת ולהמתין, אבל שם היילוד מתחיל כאשר מיישמים את מה שהם למדו. בדיוק, זה דבר מרתק אודות זה מקצוע מעולה, נפעל לעולם לא להפסיק למידה ואתה מאוגדים כדי לקבל הדרכה לצמיתות. במיוחד עם החדש טכנולוגיה אנו חורגים בכל יום ו- update. היום אני מרגיש גאה להיות עושה את מה שאני יודע מה אני אוהב, להיות מחויבת לאפשר לי לצמיתות ועל צורך להשיג את איכות החיים בו אנו משתוקקים. אתה, מה לעשות ועל מה שמרגש אותו?